Miles Montego (Ja Rule) je kluk, který si na drogové činnosti vydělal jmění a pak se přesunul do sféry legální. Už dlouho po něm pasou federálové. Ale přesto, že se Miles stále pohybuje v dřívější drogové společnosti, nemohou nic najít. A během toho všeho Miles poznal jednu úžasnou věřící dívku Vanessu (Adrienne Bailon). Její rodina je také věřící a Miles se jim nezdá. Ale před Vanessou Miles nic neskrývá a dokonce kvůli ní začíná číst Bibli a přemýšlet nad Bohem. A když Milesovi umírá matka, federálové začínají zatýkat a Vanessa skončí v kómatu, Miles se konečně rozhoduje, jakým směrem chce dál jít. (KrestanFilms)

kaylin

Ten název dost jasně napovídá o tom, čeho asi budeme svědky. Bollywoodská horní polovina plakátu to jen podtrhuje. Tohle bude romance. A ne jen tak ledajaká. Mužem bude frajer, co měl hodně společného s prodejem drog a ani dnes to s ním není úplně v pohodě. Ženou v tomto případě bude silně věřící naivka, která ale nemá problém s tím nosit výstřih, ve které by měla problém ukrýt i jedinou lentilku. Tihle dva, kteří se k sobě nehodí, on navíc s tváří Ja Rula si k sobě najdou cestu, nejspíš přesto, jak skvěle rapuje citáty z bible. No, a vzhledem k tomu, že jsem silný ateista a navíc si myslím, že mám vkus na dobré filmy, tuhle snůšku hloupých romantických klišé v rádoby cool dramatickém filmu prostě nesnesu. Vizuálně načančané, herecky spíš podprůměrné a scenáristicky křečovité. ()

Snehulienka

Byla jsem připravená, že mě to zklame a ono to nebylo tak zlý. Dialogy nejsou nudné, herecké výkony uspokojivé a celkově ten námět nebyl vůbec špatný. Chtěla jsem dát 3 hvězdičky, ale vzhledem k tomu, že je to natočené dle skutečné údalosti, dám za čtyři. (Doporučuji kouknout na film v originálním dabingu a nečekat na český dabing - pokud vůbec bude) ()

KrestanFilms

Údajně je film dle skutečných událostí. Ale toto filmové zpracování podává hlavně hromady otazníků. Miles tvrdí, že BYL drogovým bossem. Ale stále se stýká s lidmi z branže a stále má své miliony. Rodinu údajně miloval, ale bohatství si užíval sám. Kdy a jak přišel zlom, že se údajně rozhodl praštit s byznysem? Když už přišel do kostela, kněz přijel v Lamborgini a čepici nesundal z hlavy. Ten, kdo má jít příkladem vypadá, že sám Bibli ani moc nezná... Dlouhé vyšetřování jeho činnosti zkončilo jen: Asi je čistý, šéfe. A co rodina Vannesy? Vypadala na nižší střední třídu. Ale Vanessa se prohání v luxusním kabriu... Ano, příběh o tom, jak zlý kluk postupně příjde k Bohu byl fajn. Ale okolnosti byly dost podivné... TIPseznam dalších křesťanských filmů. ()

paja183

Film som pozerala v angličtine, takže mi určite pár detailov ušlo, ale celkovo to bol veľmi fajn film a Vanessa je veľkou inšpiráciou hlavne v tom, ako dokáže načúvať... ()

brumbrum

Hm, na zaklade zlych hodnoteni som sa tesil na duchovny zazitok :-D - ked je totiz duchovny flim polarizovany a pod 50%, tak je to vacsinou paradna chutovka, kedze dav pospolity hviezdickuje odpad a odpaduje kvalitky. No az na to, ze tento pocin zial prilis duchovny nebol, vlastne asi bol, ale natolko 'ezotericky' a amicky, ze to uz ani s oboma prizmurenymi ocami neratam k duchovnym zalezitostiam. Bolo to skor hamburgerova cool verzia viery v Boha dakde v centre potapajucich sa USA. Tie scenky, ako letia s polonahou zboznou babenkou sukromnym jet-om, diamant v uchu, briliant v pixle k pytackam nad oblakmi a dolu caka Bentley.. - tetovanie cez obnazene prsia a zasnene rozhutuje, ako uz konecne chape Boha, ze vlastne cela ta krasa je od Neho.. Alebo ako ten pastor (inak, ten pojem 'pastor' je celkom iritujuci; je to ako 'alternativny chirurg', cize clovek bez studia, bez osvedcenia, co sa citi zrely operovat, lebo mal taky zvlasnty pocit zhora), co vystupi z Lamborghini, diamantove naramky, mastna huba, zlate retaze a udrbava sa nakrivo, ze preco by nemohl kazat ludom aj on ako pastor, ze ved Biblia vraj nepise nic 'proti stylovosti' - no neskutocne koniny, jednak vravi 'styl' a mysli 'prepych jak svina', a jednak prave v tychto dnoch sa cital pribeh o Lazarovi a bohacovi, a pred tym Kristus kazal o nemoznosti sluzit mamone a Bohu zaroven atd.. Ale tuna sa to preda ako cool pastor. Polovnicka latina jak sa patri, do toho gospel, aleluja bratia.. - ono je fajn, ze aj rappovaci dealer a vrah ma zaujem o Boha, a On si ich urcite vie najst aj na svetovom smetisku meno New York, ale v nasich geosuradniciach si predsa len radsej zajdem na solidnu omsu s original knazom. Toto moze povzbudit dakoho, kto sa hybe na pokraji legality a nema problem odbachnut suseda, lebo sa na neho spravne neusmial - ale pre bezneho cloveka je to skor motanica. Davam 3*, za pokus natocit daco o hladani Boha. PS: Sk titule k tomu su jemne ustrelene, takze sa oplati viac spoliehat na usi nez na citanie tituliek. PS2: Nesuhlasim celkom, ze nie je zrejme, odkial tipek nabral prachy - pistolnik, vrah, sexualny akrobat, sef gangu, vlastnik nocnych podnikov, potetovany od usi po prdel, 8-izbova vila jak svina pre domaceho pana samotneho, Bentley, sukromny jet, 118 melonov USD kauciu vysoli na prezvonenie - ved to tam vsetko pospominali, co este treba k tomu dodat?.. ()