Komentáře uživatelů k sérii (4)

 • LadyPupu

  Na Broadchurch se prostě velmi dobře dívá, ať už kvůli skvělým hereckým výkonům, či neobvyklé skladbě záběrů, místy schválně zpomaleným scénám podporujícím dramatičnost okamžiku - a že jich je ve druhé řadě požehnaně. Vítám odklon od vyloženě detektivní linie směrem k (nenudícímu!) soudnímu dramatu. 100%.(22.9.2017)

 • iz67
  *****

  Stejně dobrý jako první.(24.9.2017)

 • Unlikelyhero
  *****

  Bomba(30.7.2018)

 • palcanec
  ****

  Podobný námět jako v první sérii - (SPOILER) vyšetřování, které stejně nevede nikam a je úspěšné až díky samotnému doznání. Dokonce u velice podobného případu, jen o pár let dříve o pár kilometrů jinde. (KONEC SPOILERU). Příběh je napínavý, udržel mě do tří ráno, abych sérii dokoukal. Bohužel soudní proces je spíše levné "soapy" drama, které nemá s realitou moc společného. Kdyby se seriál méně snažil šokovat a dramatizovat, ale soustředil se na skvělý příběh se skvělými výkony herců (což zde je), bylo by to na 5*.(5.5.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace