Robot Combat League

Reality-TV
USA, 2013, 60 min

Účinkují:

Chris Jericho

Robot Combat League je súťažná reality show, v ktorej humanoidní roboti ovládaní ich ľudskými náprotivkami bojujú v novodobom type gladiátorského turnaja o 100 000 dolárov. Dvanásť tímov tvorených z dvoch ľudí (bojovník a robotický inžinier) je spárovaných s unikátnymi robotmi, ktorí sa stretnú v ringu a počas troch kôl intenzívnej akcie bojujú o postup do ďalšieho kola. Moderátorom tohto programu je populárny wrestler Chris Jericho. (drake31)

drake31

Zaujímavý nápad na show (inšpirácia je však jasná) len čo je pravda. Lenže nápad a zapálenie pre vec niekedy nestačia. Robot Combat League má obrovský zábavný potenciál, problém vidím v tom že ho nedokáže plne využiť, alebo len nevie ako správne na to, tých -45 minút je až príliš na to aby som dokázal pri tom obsedieť, a to hovorím o jednom diely, ďalšie už sa čím ďalej tým horšie pozerali. Tá hlavná časť kde sa roboti mlátia na "smrť" je celkom fajn, je to niečo iné, nie je to dokonalé, ale je to taký závan niečoho sviežeho, čo má na to sa v budúcnosti zdokonaliť na niečo väčšie (teda dúfam :) avšak je to stále a stále to isté, ťahavý stereotyp ktorý sa po troch epizódach začína zunovať, a striekajúce kvapaliny, ikry kam sa pozrieš už nemajú ten príjemný cool efekt ako na začiatku. Časom sa možno k tomu vrátim, ale momentálne sú iné televízne projekty ktoré ma lákajú viac. ()

Gogo333

Nápad perfektní a očekával jsem dobré souboje robotů. Bohužel to se nestalo. Roboti byli už připraveni a každý tým jednoho dostal. Museli se naučit ho ovládat a porazit soupeře. Už v první epizodě první úkol, jeden tým pěkně ochcal a zbytek týmů je už jen napodoboval. To už taky o nečem svedčí. Roboti vzhledově docela pěkní, ale připadali mi spíš jak loutky díky těm tyčím za nimi. Souboje docela ušli. Samozřejmě Real Steel mě rozmlsal, takže jsem si to tolik neužil. 40% ()