Tri dni, tri vraždy. Hongkongom otriasla vražedná séria, ktorej obete majú spoločné tri znaky - sú to muži z lepšej spoločnosti, vo chvíli smrti sa všetci usmievajú a všetci sa dôverne poznali s tou istou mladou ženou. Prípad dostane na starosť dvojica hongkonských policajtov, ktorí už nemôžu byť odlišnejší. Feihong Huang (Jet Li) je plnokrvný veterán, Buer Wang (Zhang Wen) impulzívny a nie príliš šikovný nováčik. Huang je  majstrom kung-fu a Wangovi väčšinou pomáha z nepríjemných situácií. Nerovní vyšetrovatelia sa spoločnými silami pustia do práce a vypátrajú dve záhadné sestry. Wang podozrieva začínajúcu herečku Liu Jinshui (Shi Shi Liu), ale tá je zrejme nevinná. Potom sa zameria na jej sestru Dai Yiyi (Yan Liu). Wang sa rozhodne vystupovať ako Liuin priateľ, aby na seba pritiahol vrahovu pozornosť a stal sa jeho ďalším cieľom. (TV JOJ)

warrenur

Taka prehnana blbostka s kriminalnym pribehom o zahadnych vrazdach s usmevom na perach a pekuckymi cinskymi babikami. Paradoxne najviac sa mi pacilo, ako tie "efekty" urobili tak okato a neuveritelne. Ale ako celo,k je to cajickove a ani pribeh ma nechytil. Divim sa, ze Jet, hoci ma uz svoj vek, neostane pri nejakych solovych zanrovkach vaznejsieho charakteru. Za tie roky mu slusia, myslim, najviac. ()

ConanVJ

Tak novinka s JetemLi mě vůbec nenadchla. Li tady není hlavní postavou, ale jeden ze tří policistů vyšetřujících podivná úmrtí okolo neúspěšné herečky. Filmek by měl být komedie, ale mě to přišlo hodně nudný a nevtipný, hlavně díky trapnýmu mladýmu policajtovi. Akční scény naschvál přehnané, ale těch lan tam bylo až moc. To mi přišlo zas hodně přeplácaný. Počítačové efekty hodně levné. Celkově mě film vůbec nerozesmál, ani jinak nepobavil. Jacky Wu tu měl jen malý štěk, což je asi dobře. Za Jeta a Jackyho 30%, jinak je to hrůza. :-) ()

maty39

Hong kongská (čínská) bláznivá komedie je žánr sám o sobě. Většina nečínských diváků jen nechápavě kroutí hlavou. S tímto varováním by jste měli přistoupit k této komedii. Bude lépe, pokud jich už máte několik za sebou (úspěšně). Badges of Fury není film Jeta Li. Jet Li je tady za mazáka, který oddře všechnu práci, zachraňuje svého kolegu a čeká na penzi, ale je tady jen jednou z mnoha hlavních postav. Především jeho kolega je totální pošuk, který jde do všeho po hlavě a to je téměř neschopný jedinec, který však vše dožene svým nadšením a ukradne si film pro sebe. Je také zdrojem většiny gagů. Akční scény jsou poměrně nezajímavé (i když je měl na triku Corey Yuen) a místy vypadají hodně divně, jako by se už v HK rezignovalo na dráty a i bitky se dělaly za pomocí CGI. Pokud vám tedy nesedne komediální stránka, pak vám tento film nemá co nabídnout (tedy kromě jedné prsaté slečny). Já se přiznám, že dost gagů mě nechalo chladným, ale pár pobavilo. 60% ()

kaylin

Jet Li se objevil v akční komedii, která je v chanovském duchu, ale místy dotažená až do skutečných absurdit, jako je létání postav. Nijak mi to nevadilo, přidávalo to na grotesknosti celého filmu, který je překvapivě zábavný a překvapivě dobrý v akčních scénách. S těmi herci se prostě bavíte, stejně jako se oni bavili během natáčení. ()

sniper18

Je to dosť dobrá akčná kriminálna komédia s Jet Lim. Má celkom dobrý príbeh o trojici detektívov, ktorí začnú riešiť sériu veľmi záhadných úmrtí, keďže v priebehu niekoľkých dní umrelo pár odlišných mužov s úsmevom na tvári a všetko nasvedčuje tomu, že prípad súvisí s dvojicou atraktívnych sestier. Spracovanie sa mi páči, ale je potrebné sa tomu prispôsobiť. Toto skutočne nie je žiadny seriózny kriminálny film, po celý čas je to poriadne uletené, ale tým správnym spôsobom. Dej je po celý čas dostatočne zaujímavý, hlavné policajné trio to bez problémov ťahá, len Jet Li paradoxne pôsobí, že je skôr len do počtu, lepšie fungujú jeho bláznivý partner s policajtkou, výborne tu pôsobí dvojica sestier, nájde sa tu množstvo vydarených scén, skvelo mi sadla tá bláznivá atmosféra a tak si v rámci možností ani nemám na čo sťažovať. Akcie je tu pomerne dosť a je aj celkom slušná. Kvôli uletenosti filmu sa samozrejme nejaké plnohodnotné akčné scény očakávať nedajú, ale tých pár súbojov poteší, obzvlášť na schodisku, no najviac ma bavila cestná naháňačka. Takže veľmi spokojný som aj v rámci jednotlivých žánrov, akcie je tu dosť, kriminálna zápletka je na pomery komédií až prekvapivo zaujímavá, skutočne som bol zvedavý, ako sa to vyrieši a záver nesklame, no prednosť má práve komédia, jedna vtipná scéna strieda druhú, síce humor je miestami taký infantilnejší, ale aj tak je to vydarená paródia krimináliek, je tu množstvo skvelých dialógov, odkazov a poriadne uletených situácií, takto dobre som sa nebavil už dlho. S hereckým obsadením som dosť spokojný, Jet Li je už po niekoľkýkrát po sebe odsunutý na vedľajšiu koľaj, tie najzásadnejšie dejové situácie zostávajú na ňom, ale film v priebehu ťahá skôr uletený Wen Zhang a výborná Michelle Chen, ktorých mnohé dialógy sa skvelo vydarili. K tomu skvelé postavy sestier a potešia aj Collin CHou, Jacky Wu a Suet Lam, ale iba v malých úlohách, každý má po jednej scéne. Réžia a technická stránka sú výborné, hravý a nápaditý vizuál, skvelá atmosféra, v rámci žánru veľká spokojnosť. Tak toto ma skutočne milo prekvapilo, síce sa vyplnili obe veci, ktorých som sa najviac obával, Jet Li v menšej úlohe a plno humoru, ale paradoxne to filmu vôbec neublížilo, sadlo mi to veľmi dobre a s radosťou si to ešte pozriem. 78% ()

• Během filmového natáčení, které odstartovalo v Hongkongu během letních měsíců v roce 2012, se během natáčení nebezpečné automobilové scény, v níž řidič jednoho z automobilů ztratil na krátký okamžik plnou kontrolu nad vozidlem, do hloučku filmových tvůrců - kameramanů vřítilo jedno z vozidel. Jednoho z filmových tvůrců připravilo takřka o život, zatímco dalších devět lidí včetně jedné ženy vážně poranilo. O nic lépe na tom nebyla ani samotná posádka automobilu, kterou z útrob vysvobodil až zásah specializovaných záchranářů. (Conspi)