The Garbage Pail Kids Movie

USA, 1987, 96 min

Harvey Genkins

Michael Lloyd

Rodney Amateau

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,576,615Tržby Celosvetovo $-(11.5.2009)

• silentname

Och môj bože... och môj bože. Toto je ukážka tej najväčšej stupidity, nechutnosti, katastrofálnosti, akú kedy asi človek mohol vidieť. Je pravda, že sú filmy, ktoré ma fyzicky zranili asi ešte viac, ale napriek tomu je toto jeden z najhorších čo som kedy v živote videl. V osobnom TOP 11 filmov, ktoré nenávidím absolútne najviac sa umiestnil na 3. mieste(2.3.2015)

• Mishqo

niečo tak odpudivé som už dlho nevidel(31.7.2015)

• baruss

Raspberry Award (Maliny) : 1988 : NOMINÁCIE(3) : Najhoršie vizuálne efekty, Najhoršia pieseň - "You Can Be a Garbage Pail Kid", Najhorší nový herecký objav - Ali Gator, Greaser Greg, Nat Nerd, Foul Phil, Messy Tessie, Valerie Vomit, Windy Winston (hrajúci postavy The Garbage Pail Kids).(25.10.2008)

• JohnMiller

Toto "čudo" je film určený pre deti ktorý vznikol vďaka komerčne úspešným kartičkám Garbage Pail Kids. Na prvý pohľad marketingový ťah ktorý musí zaručene zarobiť však nedopadol podľa očakávania. Postavičky z kariet sú nepodarené a viac vystrašia ako pobavia. Príbeh a dej sú úplne o ničom. Scenár je taký ten ktorý sa dá napísať za 2 dni. Obsah miestami uráža, no a koncentrák (rozumej doslova vyhladzovací tábor) na škaredých ľudí bol až nemiestne hanebný. 1* dávam iba za nechcenú bizarnosť.(11.4.2017)