Clown

Eli Roth, Mac Cappuccino

Robert Ryang

Scénografie:

Lisa Soper

A mohlo to byt zradlo... Mam strasne rad horory, ktore vychadzaju z nejakych legiend. tu to bolo kulantne... Klaun zabijak co unasal a likvidoval deti. V tomto mi to pripomenulo Sint a Rare Export. Vravel som si parada. Tak to mam rad. Lenze potom zase raz prislo to... ano to... Bezducha vyvrazdovacka, ktora cele toto zahadzuje. Netreba to vsak chapat zle...bezduche vyvrazdovacky mam v celku rad, ale v tomto pripade to bol krok spat. Malo to nabeh na famuznu zanrovku, no potom sa to cele nejak zvrtlo.(23.3.2015)

Ellíček mě zatím nikdy nezklamal. Kdekoliv se mihne, smrdí z toho dobrej, krvavej biják. Ať už je na postu producenta, režíséra nebo jen na place podává svačiny, vždy se jedná o nadprůměrný film. Clown není žádnou výjimkou. Je to prostě Perda na druhou. Troufám si říct, že zatím a možná i nadále to bude horor roku, protože se to neskutečně povedlo. Výborné gore, kde nechybí končetiny malých dětí, torza těl a nějaké ty cákance. Skvělá maska klauna a musím podoknout, že strašidelnější masku jsem v životě neviděl. Trošku bych přibral na atmosféře, ale jinak si film drží diváka od začátku do konce a jestli divák potí krev nebo je schovaný pod stolem u sledování filmu, tak to jen dokazuje kvality onoho snímku.(1.3.2015)

• Wacoslav1

Stormare ty kluku ušatá já tě mám rád, ale takhle by to nešlo. fakt jsem se na to těšil a zase jsem se spálil. Přitom jeden nepochopí co na tom udělali špatně. Vždyť ten námět je úplně super a výsledkem je taková nic moc neříkající srágora u který jsem si akorát tak párkrát zívnul. Potvrdilo se to opět. Horor is dead.25%(9.3.2015)

Horory s klauny mám rád jelikož klauni mě od jakživa děsí, takže jsem si tento snímek nemohl nechat ujít. Zklamanej nejsem film si zaslouží silnější tři hvězdy, ale čekal jsem přece jen víc. Každopádně Kent má fakt pech. Chvilku aspiruje na cenu Otec roku a najednou hups a než jeden stačí říct šapito tak už děti miluje doslova k sežrání. Ze začátku vypadá v tom šáša kostýmu směšně no na konci už by si cáknul do kalhot nejeden dospělej jedinec kdyby Kentíka potkal. Ten ale dospěláky celkem ignoruje a radši honí mrňata. Každopádně i když je posedlej démonem tak pořád se to v něm pere a svému mláděti ublížit nechce a dokonce krásně vyřeší jeden problém šikany a to troufám si říci, že natrvalo. PS : Co si ten hafan myslel? Takhle ztratit hlavu...(15.8.2015)

Po nějaké době opět horor, kde se udrží napětí. Šáša je velice milí. Robka ze strachu odešla nandat si pleťovou masku, hlavně kvůli tomu, že tam hrají děti...což mě ještě více přikovalo v lužku. Při sundávání nosní bambulky si manželka nebrala servítky což potěšilo, ale při udělení povelu dítěti:"Jacku zajdi pro knihu a řetězy, chceš přece tatínkovi pomoct", mě pobavila :) Démonický oblek co nejde sundat je bezva nápad.(3.4.2015)