Milo (festivalový název)

Milo

(neoficiální název)

Komedie / Horor

USA, 2013, 85 min

Tak pro mě překvapení. Spíše souhlasím s hodnocením na Imdb které má necelých 60%. Nutno podotknout že jsem nevěděl co to je ani trailer jsem před shlédnutím neviděl. Proto možná celkem překvapení. Je to správně ujeté, aneb co kdyby jste měly v prdeli malého skřítka, kterej žere lidi? Navíc plno scén bylo celkem odvázaných takže šílenost je to výborná, humor samozřejmě jednoduchý a sem tam nefungoval ale rozhodně lepší než většina komedií co je v kinech. Herci příjemní a ten skřet byl celkem slušně rozpohybovanej, o to víc mě potěšilo že se jednalo o loutku a ne o efekty. Milo je zábavná kravina u který se člověk odreaguje, ovšem jak tady koukám je tu samej zainteresovanej intelektuál kterým se nelíbí filmy o prdeli a hovnech.(12.8.2013)

• Pluhy

Když tě svrbí pytlík dej si na něj šnytlík, pojedeš jak rychlík. Když tě svrbí tračník, je možný že se ti v zadku uhnízdilo rektální monstrum Milo. Milo reaguje na vše, co vaše vnitřní já.... sere. Milo se prohrabe tlustým střevem drápky se prodere z konečníku a už si to mašíruje rozkousat vašeho šéfa, nebo tchýni. Zatímco rektální démonek je roztomilý a vtipný, horší už je to s ostatními postavami ve filmu, obzvlášť Milovo hostitel, vypadá jak Babica a jeho herecký výkon se dá přirovnat k Jirkovo kuchařskému umu.(5.11.2014)

• cineman

Hnědý případ toho jak hledání originálního tématu za každou cenu může skončit v prdeli. Scénář se zřejmě sepisoval na záchodovém prkýnku během pracovní doby. Nuda, kterou ani ohlodaný úd nezachrání. Jedno malé díky směrem k tvůrcům, že ani na vteřinu neukázali řitní otvor zblízka. Před návštěvou rizikového sálu užijte kvalitní probiotika.(30.6.2013)

Na film jsem narazil opravdu náhodou a tak jsem do něho šel neinformován. Nakonec to nedopadlo tak špatně. Ano, chybí tomu více humoru a větší nadhled, ale já se občas zasmál, myslím, že to je i docela originální (kde jinde uvidíte vylézat ze zadku půl metrového skřítka). Stopáž je tak akorát a tak nestihne film nějak výrazně nudit. Některé dialogy opravdu vtipné. Za mě hezký průměr.(19.3.2014)

• SOLOM.

V Karlových Varech jsem nebyl, tak jsem tuhle novinku musel shlédnout jinak. Hororové komedie mi nevadí, ale někdy se stane, že je to už moc i na mě. Anální démon měl diváka hlavně rozesmát svým vzhledem a pobavit krvavým řáděním, leč u mě nezafungovalo snad ani jedno. První polovinu filmu jsem se nudil jako prase a tu druhou se sice atmosféra trochu zlepšila, ale ke kýženému úspěchu to nevedlo. Jediným štěstím bylo, že se k tomu přichomýtl můj oblíbenec Peter Stormare jinak bych to nejspíše ohodnotil ještě méně, než mám v úmyslu. Tvůrčí myšlenka byla sice ujetá (to by mi ani nevadilo), ale bylo ještě potřeba to zrealizovat. Navíc se mi nelíbila ani Milova podoba.(25.1.2014)