Milo (festivalový název)

(neoficiální název)

Komedie / Horor

USA, 2013, 85 min

• cineman

Hnědý případ toho jak hledání originálního tématu za každou cenu může skončit v prdeli. Scénář se zřejmě sepisoval na záchodovém prkýnku během pracovní doby. Nuda, kterou ani ohlodaný úd nezachrání. Jedno malé díky směrem k tvůrcům, že ani na vteřinu neukázali řitní otvor zblízka. Před návštěvou rizikového sálu užijte kvalitní probiotika.(30.6.2013)

Na film jsem narazil opravdu náhodou a tak jsem do něho šel neinformován. Nakonec to nedopadlo tak špatně. Ano, chybí tomu více humoru a větší nadhled, ale já se občas zasmál, myslím, že to je i docela originální (kde jinde uvidíte vylézat ze zadku půl metrového skřítka). Stopáž je tak akorát a tak nestihne film nějak výrazně nudit. Některé dialogy opravdu vtipné. Za mě hezký průměr.(19.3.2014)

Tak pro mě překvapení. Spíše souhlasím s hodnocením na Imdb které má necelých 60%. Nutno podotknout že jsem nevěděl co to je ani trailer jsem před shlédnutím neviděl. Proto možná celkem překvapení. Je to správně ujeté, aneb co kdyby jste měly v prdeli malého skřítka, kterej žere lidi? Navíc plno scén bylo celkem odvázaných takže šílenost je to výborná, humor samozřejmě jednoduchý a sem tam nefungoval ale rozhodně lepší než většina komedií co je v kinech. Herci příjemní a ten skřet byl celkem slušně rozpohybovanej, o to víc mě potěšilo že se jednalo o loutku a ne o efekty. Milo je zábavná kravina u který se člověk odreaguje, ovšem jak tady koukám je tu samej zainteresovanej intelektuál kterým se nelíbí filmy o prdeli a hovnech.(12.8.2013)

• Isherwood

Když vám z rekta vylézá démon, proti kterému je i ranní detox po večerním pojídáním chilli procházkou růžovým sadem, je něco špatně. Má to fajn nápad, trochu bizarností, ale jinak je to šílená nuda, ve které nevadí fekální humor, jak slibovali tvůrci, ale spíše jeho absence. Sranda na úrovní děcek základní školy.(30.6.2013)

• SOLOM.

V Karlových Varech jsem nebyl, tak jsem tuhle novinku musel shlédnout jinak. Hororové komedie mi nevadí, ale někdy se stane, že je to už moc i na mě. Anální démon měl diváka hlavně rozesmát svým vzhledem a pobavit krvavým řáděním, leč u mě nezafungovalo snad ani jedno. První polovinu filmu jsem se nudil jako prase a tu druhou se sice atmosféra trochu zlepšila, ale ke kýženému úspěchu to nevedlo. Jediným štěstím bylo, že se k tomu přichomýtl můj oblíbenec Peter Stormare jinak bych to nejspíše ohodnotil ještě méně, než mám v úmyslu. Tvůrčí myšlenka byla sice ujetá (to by mi ani nevadilo), ale bylo ještě potřeba to zrealizovat. Navíc se mi nelíbila ani Milova podoba.(25.1.2014)