Milo (festivalový název)

(neoficiální název)

Komedie / Horor

USA, 2013, 85 min

• George Stobbart

Hororová komédia o rozpačitom úradníkovi, ktorému sa zo zadku narodí malé vraždiace monštrum. Čo je vcelku uletený nápad, ktorý by aj mohol fungovať, no ja som s tým mal zase rovnaký problém ako s väčšinou hororových komédií poslednej doby; a to, že ma to moc nebavilo a nezdalo sa mi to ani strašidelné ani vtipné. Proste len taká haluz so srandovnou príšerkou, kde je však po chvíli všetko až príliš stereotypné, predvídateľné a nenápadité.(8.8.2013)

Na film jsem narazil opravdu náhodou a tak jsem do něho šel neinformován. Nakonec to nedopadlo tak špatně. Ano, chybí tomu více humoru a větší nadhled, ale já se občas zasmál, myslím, že to je i docela originální (kde jinde uvidíte vylézat ze zadku půl metrového skřítka). Stopáž je tak akorát a tak nestihne film nějak výrazně nudit. Některé dialogy opravdu vtipné. Za mě hezký průměr.(19.3.2014)

• Isherwood

Když vám z rekta vylézá démon, proti kterému je i ranní detox po večerním pojídáním chilli procházkou růžovým sadem, je něco špatně. Má to fajn nápad, trochu bizarností, ale jinak je to šílená nuda, ve které nevadí fekální humor, jak slibovali tvůrci, ale spíše jeho absence. Sranda na úrovní děcek základní školy.(30.6.2013)

Pokud se dokazete pobavit u Tromy, tohle vas urcite nezklame :) Hromada nadsazky, krve, fekalniho humoru, absurdity...to vse zahrane tymem, ktery si to evidentne dokonale uzil. Jste frustrovani? Sere vas sef, prace, tchyne...zivot? Zaroven trpite tezkymi zazivacimi problemy? Mozna se ve vas klube zlostny demon, ktery unika vasim ritnim otvorem, aby decimoval priciny vasi frustrace! Videno na MFF KV - cely sal se bavil vskutku bajecne :D(30.6.2013)

Tak pro mě překvapení. Spíše souhlasím s hodnocením na Imdb které má necelých 60%. Nutno podotknout že jsem nevěděl co to je ani trailer jsem před shlédnutím neviděl. Proto možná celkem překvapení. Je to správně ujeté, aneb co kdyby jste měly v prdeli malého skřítka, kterej žere lidi? Navíc plno scén bylo celkem odvázaných takže šílenost je to výborná, humor samozřejmě jednoduchý a sem tam nefungoval ale rozhodně lepší než většina komedií co je v kinech. Herci příjemní a ten skřet byl celkem slušně rozpohybovanej, o to víc mě potěšilo že se jednalo o loutku a ne o efekty. Milo je zábavná kravina u který se člověk odreaguje, ovšem jak tady koukám je tu samej zainteresovanej intelektuál kterým se nelíbí filmy o prdeli a hovnech.(12.8.2013)