Sam & Cat (TV seriál)

Sam & Cat

Komedie / Rodinný

USA, 2013, 23 min

• cjmafia

Někdy stačí jeden díl na názor. Bohužel se stalo to co jsem čekal a to že tento seriál se bude pohybovat pouze na hranici trapnosti. Sice mám icarly a Victorious rád a tento spin-off je mohl částečně nahradit, ale nestalo se. Postava Cat je sice stále roztomilá, jenže působí už megatrapně a postava Sam je srašně ohraná a nemá šanci nabídnout nic nového. Další osazenstvo jako je babička Nona děs a hrůza a to stejné také dětičky které ústřední dvojice hlídá ( toto má býti hlavní dějová linka, nejspíše se v každém díle budou hlídat děti jiné ). Nickelodeon mám rád kvůli tomu, že dokáže většinou pobavit, ale tentokrát se snaží přiblížit k disneyovkám, které mě opravdu pobavit nedokážou. Tento seriál je určen opravdu hodně mladému publiku a je to vlastně veliký krok zpět.(1.7.2013)

Seriály, ze kterých Sam a Cat vychází neznám (o Victorious jsem ani nikdy neslyšel) a rozhodně nejsem cílová skupina, ale musím se přiznat, že mě Sam a Cat celkem bavily. Tím chci říct, že jsem je přežil bez újmy na zdraví a občas jsem se i zasmál. Rozhodně to není žádné veledílo a nevím ani, jestli bych to někomu mimo cílovou skupinu doporučil (možná příznivcům velmi jednoduchého a nenáročného humoru). Dokonce je mi i mírně líto, že seriál byl ukončen.(12.10.2014)

• DDCC

Pilot - 5*, a pak kvalita klesá.. hodně, hodně nízko.(30.4.2014)

• anousek

ICarly-85 % Victorious-85% ale Sam a Cat-34%. Mě se to prostě nelíbí. Přijdemi jako kdyby už všechny vtipy využili už předtím a nyní jedou na úporný režim. Musím uznat, že za ty díly jsem se skoro vůbec nesmála. Vážně jsem čekala něco více. Cat mi přijde jako kdyby jí ještě o několik set bodů kleslo IQ a ani Sam a její agresivita to nezachrání. Je to prostě jedno velké zklamání. Vážně jsem si myslela, že spojení dvou výrazných postav ze dvou dobrých seriálů bude vtipné ale spíš je to trapné a je to jako kdyby ten seriál šel spíše zpátky a ostatní postavy si o pousávaní děje mohou nechat jenom zdát. Navíc ten nový hjas Cat je k zblití a vůbec se k ní nehodí a to samé Sam.(30.4.2014)

• The Viper

Cat je k pomilování, ale to je všude, je vtipně hloupoučká a kolegyně Sam jako by od iCarly ztratila ten svůj náboj. Pár dobrých vtípků nezachrání tuto prázdnou show.(22.2.2015)

• - Ve 24. epizodě první série se objeví Nathan Kress, který ztvárnil hlavní roli Freddieho Bensona v seriálu iCarly (od r. 2007), kde měla hlavní úlohu i Jennette McCurdy, která si zde zahrála Sam Puckett. V epizodě se též objeví Matt Bennett, který si zahrál Robbieho Shapira, a Elizabeth Gillies, představitelka Jade West, ze seriálu Victorious (od r. 2010), kde předtím účinkovala Ariana Grande, představitelka Cat Valentine. Dalším zástupcem ze seriálu Victorious (od r. 2010), který v seriálu vystupuje, je pak Eric Lange. (ManOfPhoenix)

• - 24. epizoda první série měla nejvyšší sledovanost, viděli ji 4,8 milionů diváků. (ManOfPhoenix)

• - Predstaviteľky hlavných postáv, Jannette McCurdy (Sam Puckett) a Ariana Grande (Cat Valentine), sú narodené v ten istý deň (26. jún), no Jennette je o rok staršia. (Tony DiNozzo)