poster

Sam & Cat (TV seriál)

 • Česko

  Sam a Cat

 • USA

  Sam & Cat

Komedie / Rodinný

USA, 2013, 23 min

Hrají:

Jennette McCurdy, Ariana Grande, Maree Cheatham, Emily Skinner, Griffin Kane, Cameron Ocasio, Matt Bennett, Sophia Grace Brownlee, Rosie McClelland, Eva Bella, Rachel Marie Burgess, Ben Giroux, Isabella Day, Isabella Taylor Poschl, Olivia Rose Keegan, Exie Booker, River Alexander, Michael Eric Reid, Gina Coconato, Cole Sand, Amy Rasimas Holt, Christina DeRosa, Bruno Amato, Trevor Larcom, Gabriel Suttle, Connor Kalopsis, Tom G. McMahon, Rachel Eggleston, Chris Mollica, Olivia Sanabia, Aubrey K. Miller, Jake Elliott, Myko Olivier, Cindy Williams, Penny Marshall, Kel Mitchell, Mary Scheer, Noah Munck, Garrett Boyd, Zoran Korach, Tom Schmid, Ciara Hanna, Ian Patrick Williams, Caleel Harris, Nick Alvarez, Jamie Denbo, Nathan Kress, Elizabeth Gillies, Meredith Thomas, Gillian White, Thomas Barbusca, Cyrus Arnold, Anthony Heald, Brandon Weaver, Rolando Boyce, Steve Lewis, Katherine Von Till, Josh Daugherty, Ivy George, Rebekah Ward, Orestes Arcuni, Sadie Stratton, Mandy Levin, Maurice Hall, Devan Long, Hope Lauren, Justin Ellings, Regi Davis, Laura Krystine, McKenna Roberts, Aiden Weinberg, Brody Weinberg, Raymond Lee, Phil Abrams, Chris Jai Alex, Amaris Davidson, Ty Haile, Burl Moseley, Lindsey Lamer, Prophet Bolden, Daheli Hall, Michael McLafferty, Philip Solomon, Issac Ryan Brown, Jacob Guenther, Joyce Greenleaf, Ryleigh Mangen, Madison Rothschild, Nick Gore, Nicole Pettis, Matias Ponce, David Lengel, Niko Guardado, Marcy Goldman, Reed Alexander, Evan Roe, Katie, Paul Mabon, Tajh Bellow, Hazel Sepenuk, Jonathan Kehoe, David Alfano, Nick Josephs, Shak Ghacha, David Carzell

Producenti:

Kim Sherwood

Střih:

Nancy Morrison

Kostýmy:

Kristin Dangl
(další profese)
 • cjmafia
  *

  Někdy stačí jeden díl na názor. Bohužel se stalo to co jsem čekal a to že tento seriál se bude pohybovat pouze na hranici trapnosti. Sice mám icarly a Victorious rád a tento spin-off je mohl částečně nahradit, ale nestalo se. Postava Cat je sice stále roztomilá, jenže působí už megatrapně a postava Sam je srašně ohraná a nemá šanci nabídnout nic nového. Další osazenstvo jako je babička Nona děs a hrůza a to stejné také dětičky které ústřední dvojice hlídá ( toto má býti hlavní dějová linka, nejspíše se v každém díle budou hlídat děti jiné ). Nickelodeon mám rád kvůli tomu, že dokáže většinou pobavit, ale tentokrát se snaží přiblížit k disneyovkám, které mě opravdu pobavit nedokážou. Tento seriál je určen opravdu hodně mladému publiku a je to vlastně veliký krok zpět.(1.7.2013)

 • anousek
  *

  ICarly-85 % Victorious-85% ale Sam a Cat-34%. Mě se to prostě nelíbí. Přijdemi jako kdyby už všechny vtipy využili už předtím a nyní jedou na úporný režim. Musím uznat, že za ty díly jsem se skoro vůbec nesmála. Vážně jsem čekala něco více. Cat mi přijde jako kdyby jí ještě o několik set bodů kleslo IQ a ani Sam a její agresivita to nezachrání. Je to prostě jedno velké zklamání. Vážně jsem si myslela, že spojení dvou výrazných postav ze dvou dobrých seriálů bude vtipné ale spíš je to trapné a je to jako kdyby ten seriál šel spíše zpátky a ostatní postavy si o pousávaní děje mohou nechat jenom zdát. Navíc ten nový hjas Cat je k zblití a vůbec se k ní nehodí a to samé Sam.(30.4.2014)

 • maty39
  ***

  Seriály, ze kterých Sam a Cat vychází neznám (o Victorious jsem ani nikdy neslyšel) a rozhodně nejsem cílová skupina, ale musím se přiznat, že mě Sam a Cat celkem bavily. Tím chci říct, že jsem je přežil bez újmy na zdraví a občas jsem se i zasmál. Rozhodně to není žádné veledílo a nevím ani, jestli bych to někomu mimo cílovou skupinu doporučil (možná příznivcům velmi jednoduchého a nenáročného humoru). Dokonce je mi i mírně líto, že seriál byl ukončen.(12.10.2014)

 • The Viper
  **

  Cat je k pomilování, ale to je všude, je vtipně hloupoučká a kolegyně Sam jako by od iCarly ztratila ten svůj náboj. Pár dobrých vtípků nezachrání tuto prázdnou show.(22.2.2015)

 • DDCC
  **

  Pilot - 5*, a pak kvalita klesá.. hodně, hodně nízko.(30.4.2014)

 • - Predstaviteľky hlavných postáv, Jannette McCurdy (Sam Puckett) a Ariana Grande (Cat Valentine), sú narodené v ten istý deň (26. jún), no Jennette je o rok staršia. (Tony DiNozzo)

 • - Ve 24. epizodě první série se objeví Nathan Kress, který ztvárnil hlavní roli Freddieho Bensona v seriálu iCarly (od r. 2007), kde měla hlavní úlohu i Jennette McCurdy, která si zde zahrála Sam Puckett. V epizodě se též objeví Matt Bennett, který si zahrál Robbieho Shapira, a Elizabeth Gillies, představitelka Jade West, ze seriálu Victorious (od r. 2010), kde předtím účinkovala Ariana Grande, představitelka Cat Valentine. Dalším zástupcem ze seriálu Victorious (od r. 2010), který v seriálu vystupuje, je pak Eric Lange. (ManOfPhoenix)

 • - 24. epizoda první série měla nejvyšší sledovanost, viděli ji 4,8 milionů diváků. (ManOfPhoenix)