Crazy Kind of Love

(neoficiální název)

Drama / Komedie / Romantický

USA, 2013, 100 min

• bubun

Rozhodla jsem se psát si poznámky průběžně, protože po skončení filmu asi nebudu mít už energii a chuť se k tomu vracet.... Prvních dvacet minut a už mě to sere. Hlavní hrdinka Beth je nesnesitelná běhna na pěst, a Virginia vypadá poněkud plastikově a botoxově. Hlavní hrdina je divnej a chová se jako debil, ale bůhvíproč po něm jedou všechny ty prvoplánově krásné dívky. Třicátá druhá minuta, no teda, kdyby se ke mně ta nána nastěhovala a chovala se takhle, tak bych jí asi vzala něčim přes hlavu a letěla by z baráku. Dále, dvacetipětiletej kluk, učitel něčeho, přijde za svou matkou, která trpí těžkou depresí, a řekne jí: "It's my birthday today." A ona má pak výčitky, že na to zapomněla a je z toho ještě víc špatná. "I should have been a better mother." Proboha tomu klukovi je pětadvacet, no šmarja, tak to holt oslavěj, až jí zaberou antidepresiva, nebo až se nějak zmátoří, nebo to může snad oslavit s kámošema, ne? Aha, on asi žádný nemá. Ale tu knihu Steps to become a nun, kterou chvíli čte Virginia, tak tu bych chtěla, a možná by se bývala hodila i Grahamu LInehanovi. A ta běhna navíc na konci příšerně přehrává, když se snaží vypadat, jako že brečí. No a jak se to na konci všechno vyřešilo, podívejme se! A úplně vynechali zimu. Asi si režisér chtěl dát voraz, tak v zimě netočili.(27.4.2019)

Dobrý príbeh s ešte lepšou ústrednou myšlienkou. Len to správanie postáv mi prišlo v mnohom absolútne neprirodzené vzhľadom k situáciám, v ktorých sa ocitli. A pochybujem veru že to bol cieľ, aby pôsobili tie postavy až takým ľahkovážnym dojmom. Najväčším pozitívom bola určite postava Bette v podaní krásnej Amandy Crew, ktorá sa snažila pomôcť každému, až napokon zistila, že jej nepomôže nikto :( Čo sa týka Henryho, tak to bol čistý kretén (asi podedil po ockovi) - jeho konanie bolo často úplne absurdné a v podstate myslel len na seba. Ten záver bol trochu príliš idealistický, v podstate unáhlený - vôbec nevieme aké bolo konečné smerovanie niektorých postáv. Škoda, že si nedali viac záležať na trochu precítenejších reakciách postáv a na tom konci. Malo to aj na viac ako 3*.(23.1.2015)

Až na trochu urychlený a nepřesvědčivý konec dobré... moc dobré. Příjemná herecká parta s pozitivní Amandou Crew v hlavní a Samem Trammellem ve vedlejší roli. Pohodové, místy vtipné, někdy zase mírně depresivní. Jako celek pěkná rodinná vztahovka.(6.9.2016)

Povedená romantika. Čtyři hvězdy obzvláště za výborné herce, a to ve všech pěti hlavních rolích - tedy Virginia Madsen, Sam Trammell, Zach Gilford a hlavně výborně se doplňující Graham Rogers s Amandou Crew.(30.12.2014)

Ta holka se tak snažila, že díky ní musím dát plný počet. Opravdu se mi to dost líbilo, strašně sympatická mladá hlavní hrdinka.(7.1.2016)