Vylomeniny (TV pořad)

Soutěžní / Komedie / Reality-TV

Česko, 2013, 35 min

• route60

Trapná tupá (zábava) kdy se jen dokazuje že v dnešní době najít v TV opravdu dobrou zábavu je stejná pravděpodobnost že vyhraji ve sportce, tímto humusem se u mě Martin Dejdar totálně shodil ale chápu peníze jsou v dnešní době až na prvním místě. Dodatek asi jsem podle některých hodnocení koukal na něco jiného.(2.7.2013)

Na úvod moc a moc díky uživateli Pilda17 za doporučení !!! Já hodnotím komedie a tyto podobné komediální pořady opravdu přísně, ale tohle se opravdu vyvedlo. Trapné, střeštěné a mocně vtipné scény. Takhle dlouho jsem se už nezasmál. Vše je pojato celkem obyčejně, ale o tom to právě asi ta nenáročnost je. Líbí se mi, že i straší lidi jsou v pořadu skvělý viz postarší pán v prvním dílu. Už se těším na další díly. Hodnocení je u mě jasné, že 5*. Zatím je to předběžné, ale pochybuji, že se to nějak zhorší. Velká spokojenost a skvělý pořad. Dvojice uvádějících Dejdar a Měcháček jsou skvělí! Druhá epizoda na stejné úrovni jako první, možná o chlup lepší ! Tak viděn i třetí díl - přijde mi to furt stejně skvělé. Hlavně druhý a třetí pár !Jen tak dále. :-) Sakra čtvrtý díl dobrý, první pár byl nejlepší, hlavně ten chlap. :-) Druhý a třetí slabší. Ale pátý díl, to bylo něco, první dva páry nejlepší co tu kdy byly. :-)(8.3.2013)

Tak zpočátku mi seriál přišel velmi vtipný, později méně vtipný a dnes už se téměř nezasměju. Jedna věc se však od začátku nezměnila. Nějak nemohu přijít na chuť Tomovi Měcháčkovi. Tedy to jsem napsal hodně mírně. Neskutečně mě sere. Nicméně, je třeba si nalít čistého vína. Tento pořad jistě patří na vrcholek současné české zábavy a vedle ostatních sraček se pěkně vyjímá. Zatím zde zanechám 3*, ale pokud další díly ovládne stereotyp, tak kdoví jestli nepůjdu s hodnocením o hodně níž.(9.7.2013)

• reccal

Tomuhle se říká český ostrovtip? Tomuhle se říká zábava? Sledovat chudáky, co se za pár tisícovek ztrapní před všemi okolo, před svými manžely a manželkami, kamarády a hlavně sami před sebou? Kdyby měli za ty prachy sežrat ho.no a zapít to vodou ze záchodu, tak to s tím přiblblým úsměvem jistě úslužně udělají. A přesluhující Dejdar už prostě netáhne. Jedna hvězda je za odvahu všech soutěžících.(2.6.2013)

Velmi dobře uchopený koncept, na čemž se nejspíš podepsala mj. režijní přítomnost Jakuba Sommera (viz jeho krátkometrážní počiny). Kvalita jednotlivých „vylomenin“ se odvíjí jednak od propracovanosti jednotlivých pokynů a jejich chytrého vrstvení, ale i dobře vymyšlená „vylomenina“ stojí a padá s improvizačním výkonem vybraného aktéra. Dvojice sympaticky vysmátých a škodolibých moderátorů má naštěstí zpravidla šťastnou ruku.(1.8.2013)

• - Pořad je natáčen podle kanadského originálu Deal With It.  (Kolbenova)