Vylomeniny (TV pořad)

Soutěžní / Komedie / Reality-TV

Česko, 2013, 35 min

Tak zpočátku mi seriál přišel velmi vtipný, později méně vtipný a dnes už se téměř nezasměju. Jedna věc se však od začátku nezměnila. Nějak nemohu přijít na chuť Tomovi Měcháčkovi. Tedy to jsem napsal hodně mírně. Neskutečně mě sere. Nicméně, je třeba si nalít čistého vína. Tento pořad jistě patří na vrcholek současné české zábavy a vedle ostatních sraček se pěkně vyjímá. Zatím zde zanechám 3*, ale pokud další díly ovládne stereotyp, tak kdoví jestli nepůjdu s hodnocením o hodně níž.(9.7.2013)

• Tommassi3

Další z nekonečné řady průjmových reality show rozhodně nestaví vůbec na originálnosti, navíc tohle rozhodně není můj šálek čaje.. Tento způsob zábavy se mi zdá poněkud nešťastným !! ;) Místy mě sledování tohoto pořadu opravdu bolelo, i když uznávám, že mnohdy až tragicky trapné scénky a jejich neojedinělá (ne)eskalace v nejvyšší možné míře závisí jak na výběru soutěžícího a potažmo i jeho schopnosti improvizace, tak samozřejmě i jeho parťáka.. Nikterak prudce zábavní Martin Dejdar s Tomášem Měcháčkem také často střídají lépe vymyšlené úkoly s těmi hloupějšími, nejsou mi nijak zvlášť sympatičtí a jejich škodolibé ohňostroje posměchu mě osobně dost iritují.. Dobrá, přátelé, podívejme se potisící znovu, co všechno jsou někteří jedinci schopni udělat pro peníze..(8.4.2013)

• KASUGI

Mělo by se to jmenovat: Ztrapním svého partnera a ze sebe udělám debila.Vidím, že představa Čechů o tom, jak má vypadat vtipná skrytá kamera se od revoluce příliš nezměnila. Tehdy se v Ptákovinách kradly peníze, nebo se lidem v restauraci strkaly prsty do jídla. Tady se pro změnu plácají servírky po zadku a podobné zhovadilosti. Fakt bych chtěl vidět, co by dělal štáb, když by někdo z hostů přiskočil k účinkujícím a dal jim po tlamě dřív, než by stihli říct: to je skrytá kamera. Je tak těžké vymyslet neškodné, neurážející "pranky", jako třeba ta policistka, která s vámi něco sepisuje a začnou se jí nafukovat prsa?(15.10.2016)

Myšlenka dobrá, ale mám pocit, že se to pořád opakuje. Podobné úkoly, pořád stejný styl. A kvalita hodně kolísá a je víceméně závislá na hereckém umění učinkujících se sluchátkem. Dejdar s Měcháčkem (který asi neví co je hřeben) jsou hrozně familiární. To neustálé objímání, plácání po rameni, nucené podávání rukou, pusy a tykání se soutěžícími. A taky ty jejich nucené záchvaty smíchu. No ale beru to tak, že to je typ pořadu, ke kterému to asi patří. Jinak by zas všichni psali jaká je to nuda. Každopádně i přes spoustu výtek mě to celkem baví a dívám se. 60%(19.3.2013)

Předem posílam obrovský dík uživateli Pilda17 za doporučení. Nějak mi tenhle pořad uplně uniknul. Moderátorská dvojice Dejdar a Měcháček naprosto exceluje. Osobně můžu říct že si nedokážu představit sebe v situaci soutěžících nebo jejich partnerů. Líbí se mi ale jak se lidi se svými úkoly dokážou skvěle poprat. A výrazy jejich, nic netušících partnerů... to je prostě boží. Takhle skvělej komediálně-soutěžní pořad jsme potřebovali. Originální, chytlavý a mrtě zábavný.(8.3.2013)

• - Pořad je natáčen podle kanadského originálu Deal With It.  (Kolbenova)