Vylomeniny (TV pořad)

Soutěžní / Komedie / Reality-TV

Česko, 2013, 35 min

Překvapivě zábavný.(1.4.2013)

Nebudu se dívat pravidelně, ale pobavilo.(10.4.2013)

Tak zpočátku mi seriál přišel velmi vtipný, později méně vtipný a dnes už se téměř nezasměju. Jedna věc se však od začátku nezměnila. Nějak nemohu přijít na chuť Tomovi Měcháčkovi. Tedy to jsem napsal hodně mírně. Neskutečně mě sere. Nicméně, je třeba si nalít čistého vína. Tento pořad jistě patří na vrcholek současné české zábavy a vedle ostatních sraček se pěkně vyjímá. Zatím zde zanechám 3*, ale pokud další díly ovládne stereotyp, tak kdoví jestli nepůjdu s hodnocením o hodně níž.(9.7.2013)

Deal with it je pochopitelně lepší, ale ani této české verze jsem si nenechal ujít pomalu žádný díl. Bohužel tady v Česku je to dost okatý a rychle se to rozkřikne, že to nemohlo mít dlouhý trvání. Škoda. 60%(18.11.2015)

Vlastně ani nevím, proč jsem si to pustil. A vůbec toho nelituju. Asi jako plno dalších jsem byl hodně skeptický a tento pořad hodně dlouho ignoroval až jednou... 78%(30.5.2013)

• - Pořad je natáčen podle kanadského originálu Deal With It.  (Kolbenova)