Hraje vám...

(koncert)
Hudební / Dokumentární
Česko, 2005, 26 min

Na koncert dechové kapely vás pozve lidový vypravěč Franta Uher. (oficiální text distributora)

Tommassi3 odpad!

Proti kvalitní dechovce, která prostě na obrazovce veřejnoprávní televize má své stálé místo, opravdu nic zásadního nemám, ačkoliv si jeden musí patřičně hlídat její dávkování, ani Stříbrňanka Vojtěcha Horkého, která mi poslouží ke snadnějšímu vykreslení konceptu tohoto pořadu, mě zrovna neponouká ke zvracení, leč rozhodně nepatří k nějakým žánrovým hudebním esům, což spolu s neuvěřitelně trapným údajně lidovým vypravěčem, byť jsem netušil, že tito vypráví otřepané vtipy a následně je vydávají za své vlastní příhody, a pseudoimitátorem upoceným Frantou Uherem, který vyplňuje tzv. rauchen pauzu muzikantů, tvoří kombinaci tak odpudivou, že má jeden chuť napsat Petru Novotnému velmi upřímný omluvný dopis a pustit si ten nejhorší sestřih Novot.. Takhle nějak vypadá, přátelé, peklo !! Nejsem si jistý, jestli divácké cílové skupině právě podobně stylizované pořady vyhovují, nicméně to už opravdu raději tu hrůzostrašnou Šlágr TV.. ()