Méďa Pusinka

Animovaný / Rodinný

USA, 2000, 61 min

Bert Ring

• Frajer42

Pohádka o tom, jak jedna blbá myš sežere na začátku nějakýmu frajerovi v továrně na hračky svačinu, ten ji potom honí po celé továrně až tam jeden medvídek poněkud změní polohu a vjede do přišívačky rypáků jinak otočený než je standartní. Co se nestane, stroj mu přišije ksicht naopak, takže má madvídek takový neustále se mračící ksicht. Ale proč to vůbec píšu, když je to všechno napsáno o pár řádků výše. No mazat už to nebudu. Na to jsem příliš líný. Takže snad řeknu jen a pouze, že se jedná o celkem pohodovou pohádku pro děti. Ostatně má taky jen 61 minut a delší pozornost dítě snad ani nemůže udržet. No všechno nakonec dopře dopadne a všichni budou šťastní. Přesně jako v pohádce. No už jsem z toho celkem vyrostl, takže nedocením kvality tak jako zdejší pohádkofilové, ale ti jedou jenom do starýho Dysneyho, takže se ani nedivím, že tu teď a tady vidím pouze 58% a předpokládám, že se to číslo ani v budoucnu příliš měnit nebude. Za sebe dávám zasloužené slabší 2*.(13.7.2012)

To je pro ty nejmenší červíčky.(1.4.2013)

Hezka pohadka s vanocnim motivem o medvidkovi, ktery je tak trochu tovarnim zmetkem... Povedena a nekycovita pointa, stejne dobre i pisnicky v ceskem zneni. Klasicka animace.(22.9.2012)

Krásná pohádka o tom, že vůbec nezáleží na tom, zda má hračka (nebo člověk) nějakou vadu, že i tak to může být úžasná osobnost ... moc krásné.(28.11.2012)

Citlivá pohádky o tom, že i z továrny pokaženého méďu může mít někdo rád.(2.4.2013)

Pre najmenšie deti akurát.(13.1.2018)