poster

Svatební dohoda

 • USA

  The Wedding Pact

Komedie / Romantický

USA, 2014, 91 min

 • Tony DiNozzo
  *

  Mňa najviac dojalo to s Buddym :)) No bolo tam veľa nelogických vecí a herecké výkony nestáli za veľa. Navyše Chris Soldevilla mi bol dosť nesympatický. Pozeral som to vlastne len kvôli Haylie, tá nesklamala no aj napriek tomu hodnotím 1*(13.2.2014)

 • Malarkey
  *

  Nevěděl jsem, do čeho jdu a tak mě zdejší odpadové hodnocení neodradilo. Ze začátku jsem si ale opravdu říkal, co jsem si to pustil za krávovinu. Nejlepší bylo, když se v hospodě ti dva hoši nahecovali a začali po sobě práskat mokrým omotaným ručníkem s tím, že vyhraje ten, kdo víc vydrží. To jsem si přišel jak ve svých pěti letech s bratrancem na pískovišti, kde jsme soupeřili, kdo postaví větší pískovou bábovičku z té samé bábovičky.(3.10.2016)

 • metla
  odpad!

  Připomnělo mi to studentské filmy mých kamarádů ze střední školy. Tady řada nesmyslů, převzatých vtipů, kterým bych se jinak zasmál, hrozné herecké výkony, ale příběh jako ... z oka by vypadl nějaké Sandlerovině. Naštěstí jsem tak nějak celou dobu doufal, že se to nějak spraví. Málo financí bylo poznat na rekvizitách, makeupu a dalších scénach s jinou časovou linkou. Vysvobodil nás happy end.(23.7.2016)

 • majka25
  **

  První půlhodinu jsem si jen říkala: no co to... zbytek už pak šel, ale celkově základní linie příběhu by mohla být opravdu pěkná a romantická, tohle byl však jen silou stlučený nesmysly proložený blábol. A co ta kamera? To snad točil nějaký student v prvním ročníku? Neříkám to často, nicméně tenhle film byl skutečně ztráta času...(13.7.2015)

 • kocik1
  odpad!

  Jak pejsek s kočičkou pekli dort a uvařili při tom Svatební dohodu. Asi špatný recept či co...(2.10.2016)