poster

The Big Bang Theory: Access All Areas (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní / Komedie

Velká Británie, 2012, 30 min

Režie:

Alice Huzar
 • Perverz
  ****

  Jako nakouknutí do zákulisí mého oblíbeného seriálu mi to moc nestačilo, mohlo tam toho být trochu více. I tak jsem se ale dozvěděl pár nových věcí a o to mi šlo. Ten Rajes je fakt ujetý. Link máte níže u uživatele Scelleton. Kdo však neovládá angličtinu může jen koukat. Enjoy(12.7.2013)

 • MMR
  ****

  Zajímavý pohled do zákulisí, něco málo jsem se dozvěděl. Ale určitě by ten pohled mohl být hlubší.(7.1.2016)

 • MrGregor
  **

  O něco lepší než druhý speciál, více rozhovorů, více zajímavostí, pohled do zákulisí, ale i přesto mi to přijde dost odbyté a na 30 minut až příliš bezobsažné... Takže shrnutí: Radši se podívejte na bloopery :)(6.8.2014)

 • swamp
  ****

  Nejde to do hloubky, i přesto to je příjemné nakouknutí do zákulisí. Překvapilo mě, že "umělý smích" v tomto seriálu není umělý.(26.9.2013)

 • Makky
  ****

  Ľahký náhľad do zákulisia tvorby TBBT, podotýkam ľahký, pretože by tento "dokument" mohol trvať omnoho dlhšie a ísť do väčšej hĺbky. Herci prehodia aj zopár slov a divák získa lepšiu predstavu, ako každá časť vzniká a ako to v skutočnosti vyzerá na place. Ide o rok 2012, čiže obzeráme sa na dovtedajší priebeh šou, čo bolo 5 sérií.(17.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace