The Big Bang Theory: Access All Areas (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní / Komedie

Velká Británie, 2012, 30 min

Alice Huzar
  • MrGregor

O něco lepší než druhý speciál, více rozhovorů, více zajímavostí, pohled do zákulisí, ale i přesto mi to přijde dost odbyté a na 30 minut až příliš bezobsažné... Takže shrnutí: Radši se podívejte na bloopery :)(6.8.2014)

Zajímavý pohled do zákulisí, něco málo jsem se dozvěděl. Ale určitě by ten pohled mohl být hlubší.(7.1.2016)

Ľahký náhľad do zákulisia tvorby TBBT, podotýkam ľahký, pretože by tento "dokument" mohol trvať omnoho dlhšie a ísť do väčšej hĺbky. Herci prehodia aj zopár slov a divák získa lepšiu predstavu, ako každá časť vzniká a ako to v skutočnosti vyzerá na place. Ide o rok 2012, čiže obzeráme sa na dovtedajší priebeh šou, čo bolo 5 sérií.(17.1.2018)

Nejde to do hloubky, i přesto to je příjemné nakouknutí do zákulisí. Překvapilo mě, že "umělý smích" v tomto seriálu není umělý.(26.9.2013)

Jako nakouknutí do zákulisí mého oblíbeného seriálu mi to moc nestačilo, mohlo tam toho být trochu více. I tak jsem se ale dozvěděl pár nových věcí a o to mi šlo. Ten Rajes je fakt ujetý. Link máte níže u uživatele Scelleton. Kdo však neovládá angličtinu může jen koukat. Enjoy(12.7.2013)