Cruz, La

Cross, The

Krátkometrážní / Horor / Thriller / Mysteriózní

Španělsko, 2012, 10 min

Alberto Evangelio

Spočiatku idylický vzťah otca a dcéry sa počas lekcie šoférovania radikálne mení. Čo je príčinou šialeného správania hlavy rodiny? Teda. Tak toto ma trošku dostalo. Niet nad poriadnu dávku psycha - 70%.(27.2.2014)

Projížďka s otcem nemusí vždy dopadnout dobře…Zajímavý španělský kousek zaujme nejen pohlednou Sandrou, ale i solidní a hlavně vystupňovanou atmosférou. Začátek má sice trošku uspávající tempo, ale jakmile dojde k zásadnímu zvratu, nastoupí na scénu i slušné drama. Samozřejmě nesmím opomenout pochválit ani krásné prostředí, jen bych tam nechtěl řídit auto já…(22.3.2015)

Až na ten zbytečný paranormální prvek, který se zde objevuje, je to výborně vystavěný horor, který má skvělé dva zvraty. Celou dobu tušíte, že je něco pod povrchem, a když to propukne, je to celkem mrazivé. Výborně naturalistické, skvěle zvládnuté herecké výkony. Tohle se mi velmi líbilo.(27.6.2014)

Podarene minidielko od Spanielov, ktore ma milo prekvapilo. Z nevinneho zaciatku sa z toho vyliahlo obstojne napatie, ako to dopadne. Ziadny happyend sa nekona, co je super:)(13.2.2014)