poster

Cruz, La

 • anglický

  Cross, The

Krátkometrážní / Horor / Thriller / Mysteriózní

Španělsko, 2012, 10 min

Scénář:

Alberto Evangelio

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • *CARNIFEX*
  ****

  Spočiatku idylický vzťah otca a dcéry sa počas lekcie šoférovania radikálne mení. Čo je príčinou šialeného správania hlavy rodiny? Teda. Tak toto ma trošku dostalo. Niet nad poriadnu dávku psycha - 70%.(27.2.2014)

 • SOLOM.
  ***

  Projížďka s otcem nemusí vždy dopadnout dobře…Zajímavý španělský kousek zaujme nejen pohlednou Sandrou, ale i solidní a hlavně vystupňovanou atmosférou. Začátek má sice trošku uspávající tempo, ale jakmile dojde k zásadnímu zvratu, nastoupí na scénu i slušné drama. Samozřejmě nesmím opomenout pochválit ani krásné prostředí, jen bych tam nechtěl řídit auto já…(22.3.2015)

 • kaylin
  ****

  Až na ten zbytečný paranormální prvek, který se zde objevuje, je to výborně vystavěný horor, který má skvělé dva zvraty. Celou dobu tušíte, že je něco pod povrchem, a když to propukne, je to celkem mrazivé. Výborně naturalistické, skvěle zvládnuté herecké výkony. Tohle se mi velmi líbilo.(27.6.2014)

 • corpsy
  *****

  Tak toto bola klincovačka ku sedadlu a pritom ma to ohúrilo bez pomoci gore a strašidelných masiek ( ktoré vzhľadom námetu ani neboli potrebné ).(6.3.2018)

 • drankeryth
  ***

  Podarene minidielko od Spanielov, ktore ma milo prekvapilo. Z nevinneho zaciatku sa z toho vyliahlo obstojne napatie, ako to dopadne. Ziadny happyend sa nekona, co je super:)(13.2.2014)