poster

Barbie a Růžové balerínky

 • Česko

  Barbie a kouzelné balerínky

 • USA

  Barbie in the Pink Shoes

Animovaný / Rodinný

USA, 2013, 75 min

Režie:

Owen Hurley
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Yalka
  ****

  Viděla jsem všechny dosud natočené Barbie filmy, i když rozhodně nepatřím do cílové skupiny. Víc se mi líbí ty starší (do r. 2009). Jednu dobu to vypadalo, že se celý barbie filmový průmysl řítí do totálních sraček (doporučuji vyhnout se filmům: Tři mušketýři (2009), Kouzelný módní salón (2010), Škola pro princezny (2011), Tajemství víl (2011), Dokonalé vánoce (2011), to vše je prostě jedno velké WTF). Růžové balerínky se vrací k baletu (Louskáček byl zpracovaný v r. 2001, Labutí jezero v r. 2003, 12 princezen, kde se hodně baletí, je z r. 2006). Sice tedy návrat, ale s lehkým ironickým pomrkáváním na genderové stereotypy těch starých Barbie baletních pohádek (Not before I ask you – right here – right now – to be my wife./ Why does everyone keep asking me that?) Zápletka není, pravda, nijak inovativní, ale všechno dohromady funguje docela dobře. Za mě čtyři hvězdy. Jen tak nějak nechápu, kdo má být cílovka tohoto filmu. Moje princezna už je trochu odrostlá (10), u ní spokojenost. Nedokážu si ale představit, jak bude film bodovat u menších holčiček.(29.6.2013)

 • Pythonator
  odpad!

  Nepouštějte tento film svým potomkům, pokud je chcete chránit před sodomií, fekal pornem a baletem. Ne, že by ve filmu bylo všechno, ale toho baletu je tam vrchovatě. Co se týče příběhu, tak ten je asi nejtrapnější ze všech těch Barbie filmečků od Mattela. Nevyděl jsem sice všechny, ale dost jsem jich zahlédnul, když to sledovala dcerka. Tenhle film ji naštěstí moc nebavil, tak jsem ho včas před koncem vypnul dřív než by ji to mohlo trvale poznamenat. Aspoň doufám.(9.3.2014)

 • kaylin
  **

  U tohohle snímku jsem byl nakonec trochu hodnější a sám mu 35 % místo těch 30, co jsem zamýšlel původně. Tohle je blbiny pro děti, co si s panenkami hrají a nevadí jim, že animovaná pohádka nemusí být řemeslně dokonalá. Podlaha v tančírně baletní školy se pod baletkou skoro prohýbá, a to přitom vypadá jako modelka. No, někdy technika zklame. Neoriginální pohádka klasického popelkovského ražení a pěkným tanečním číslem na závěr.(18.10.2013)

 • Mr.Elmo
  ***

  Jeden z dílů, který podle mě nepatří k těm nejlepším od Mattela, ale i přes to je to příjemný a klasický díl. Místo zpěvu se zde tancuje a i když nemusíte balet, jako třeba já, tak vás třeba zaujme příběh, který je založen na tom, že vždy se nemusí dělat vše podle předlohy, ale existuje více způsobů a příběh se dá vyprávět i jinak než tradičně.(1.4.2013)

 • blondboss
  *

  Keď nepočítam tie prvotné Barbie pokusy ešte z 80-tych rokov, tak toto je jednoznačne najslabší film z celej tejto Barbie série, ktorá už fičí vyše jednej dekády. Ono je to možno pekné pre naozaj najmenšie publikum, ale tu absentuje hádam všetko, čo v predošlých rozprávkach nechýbalo - celkovo dej o ničom, príliš veľké množstvo baletu a jedna veľká nuda. Hviezdička za peknú titulnú pieseň, ale inak naozaj nič moc. 25 %(23.2.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace