Jack – Zabiják obrů

Mark Atkins

Mark Atkins

David Michael Latt
  • corpsy

Prvé minúty som chválil. Obstojná retro výprava ( som rád, že aspoň občas nezasadí The Asylum tradičný príbeh do 21. storočia ), s príbehom sa trošku pohrali a kamera zaberá remeselnejšie, ako v doterajších asylumáckych hitoch. Lenže netreba chváliť pred koncom. Všetko sa to opäť zvrtne v klasický výplach tohto štúdia, plný nelogičností, debilnej réžie a správne toporných hereckých výkonov. Aspoň, že ich napadlo narvať na Jane March tesné kožené nohavice.(3.5.2016)

• drankeryth

Hroza a des, pozriet toto megadielo do konca. Filmu som stale daval, aku taku sancu, ze mozno aspon malickym naznakom ma to trosicka zaujme, ale satanzel sa tam nic nedialo, len nudne dialogy ma sprevadzali pocas celeho filmu. Ved ani neviem, preco tento drahocenny skvost vznikol. To je pre mna velka zahada. Tie trapne praveke tvory pobehujuce po okoli mi vobec nenahnali strach a ta zenska, ktora ich viedla v boji tiez bola trapna, ako ten najviac trapny, lietajuci hrad. Uz davno som nevidel taku sracku, ako je tento brak. Strata casu a nervov, ani nehovorim :((27.5.2014)

• Z0oMb3E

Mamča, mamča, mamča! S kým že si to pred 18 rokmi uletela? Alebo ako nám chceš vysvetliť toho rusovlasého geroja keď sa kolo teba motajú samí hnedovlasí samci? Asi sa pozrieme na plynára či nepreštuchol i vodárenské trúbky. Matka je istá vždy, takže ICQ blondýna po tebe zdedil v plnom rozsahu. Ale keď tak kukám na ICQ frajerov, ktorými si sa obklopila je mi jasné, že žiadnemu tá farebná nezhoda čír neprišla podozrivá. O tom že Asylumáci nejak strácajú gule sa netreba ani veľmi rozpisovať. Jednak mi je z toho smutno, ale mi je jasné kvôli čomu bol tento Džek zbúchaný. Nebola to tá originálna MEGAhobby chatová vychytávka. [SPOJLER] Ak však prerastené 6oké triceratopsy s troma ďalšími róbertkami na chrbte zakillujú v asylumovke menej ako 5 humanoidov, ktorý sa viac menej náhodou objavia, !!!a teraz pozor!!!, na lúke nieje o čom.[KONIEC SPOJLERA] Je to jednoducho zlý film s nevyužitým potenciálom echtového béčka. Škoda.(23.4.2013)

• Campbell

Drahou verzi jsem neviděl a ani po ní netoužím tohle byla sice srajda ale co jste čekaly od Asylum? Je to lehce podprůměrná konina s hodně špatnýmy efekty, což je celkem s podivem přece jenom Asylum má ty efekty lepší a lepší a teď zase spadly. Příběh je zajímavej ale postavy celkem tragicky napsaný. Moc mi sice nesedne ta historie a přítomnost. Ale i tak jsem se celkem bavil.(14.7.2014)

• SaNcHeZ_cz

Od Asylum už jsem zvyklý na kde co ale na kombinaci dinosaurů s létajícíma "očima", poletující kostel a svářecí masky fakt ne. Nemluvě o té pekelné výpravě která je snad popůjčovaná z ostatních filmů, jinak si to jednoduše nedokážu vysvětlit. Stejně jako by mě zajímalo, na čem pánové scénáristé jedou. To musí být hodně solidní materiál.(22.3.2013)

• - Natáčení probíhalo v Anglii ve městech Wales, Manchester a Liverpool. (Terva)