Jack – Zabiják obrů

Mark Atkins

Mark Atkins

David Michael Latt
  • Campbell

Drahou verzi jsem neviděl a ani po ní netoužím tohle byla sice srajda ale co jste čekaly od Asylum? Je to lehce podprůměrná konina s hodně špatnýmy efekty, což je celkem s podivem přece jenom Asylum má ty efekty lepší a lepší a teď zase spadly. Příběh je zajímavej ale postavy celkem tragicky napsaný. Moc mi sice nesedne ta historie a přítomnost. Ale i tak jsem se celkem bavil.(14.7.2014)

• drankeryth

Hroza a des, pozriet toto megadielo do konca. Filmu som stale daval, aku taku sancu, ze mozno aspon malickym naznakom ma to trosicka zaujme, ale satanzel sa tam nic nedialo, len nudne dialogy ma sprevadzali pocas celeho filmu. Ved ani neviem, preco tento drahocenny skvost vznikol. To je pre mna velka zahada. Tie trapne praveke tvory pobehujuce po okoli mi vobec nenahnali strach a ta zenska, ktora ich viedla v boji tiez bola trapna, ako ten najviac trapny, lietajuci hrad. Uz davno som nevidel taku sracku, ako je tento brak. Strata casu a nervov, ani nehovorim :((27.5.2014)

• corpsy

Prvé minúty som chválil. Obstojná retro výprava ( som rád, že aspoň občas nezasadí The Asylum tradičný príbeh do 21. storočia ), s príbehom sa trošku pohrali a kamera zaberá remeselnejšie, ako v doterajších asylumáckych hitoch. Lenže netreba chváliť pred koncom. Všetko sa to opäť zvrtne v klasický výplach tohto štúdia, plný nelogičností, debilnej réžie a správne toporných hereckých výkonov. Aspoň, že ich napadlo narvať na Jane March tesné kožené nohavice.(3.5.2016)

• Ryuuhei

Gigantická srajda a další zvěrstvo z dílny The Asylum. Začnu kamerou, která byla naprosto příšerná. Kromě jasně televizní techniky, nebyla snaha ani o nějaké kvalitní záběry a doslova mě dorazilo, když kameraman těžce našlapoval jdouc za představitelem hlavního hrdiny. Absolutně katastrofální efekty, to je věc druhá. Kromě odpudivých a „k-zblití-hodných“ kostrbatých 3D modelů se nešetřilo ani statickými, nekvalitními 2D obrázky, taktéž špatně umístěnými do obrazu. Evidentně nebyl rozpočet ani na to, aby jízda na motorce, či divném „kaijuurožci“, nevypadala jen jako výstřižek z jakési grotesky. A co měl proboha být ten mecha-cosi robot? Hnus odporný. Třetí věc, idiotský děj, kde se sice pořád něco dělo, ale proboha... kam se poděla logika? Kam se podila zábavnost? Kam se poděl aspoň trochu ucházející příběh? Pokusy o vtipné vložky nebudu brát v potaz, protože byly maximálně trapné. Herecké výkony ani nemusím zmiňovat. Sice pár herců se docela snažilo, ale zbytek tvořený naprostými amatéry bez špetky snahy to zbořil dokonale. Debilita nehorázná, která je sice možná o chlup lepší, než neméně dementní Atlantic Rim (který jsem měl tu čest vidět ob jeden další Asylumácký počin), ale pořád tak špatná, že nelze jít výše, než co je odpadové hodnocení. Můj sortiment špatných filmů se rozšiřuje o další, jeden z vůbec těch nejhorších, co jsem kdy viděl. Ani to mě bohužel neodradí od toho, abych nadále tvorbu tohoto studia sledoval a na každý takový hnusný film se dopředu těšil. Však já jednou naleznu konečně nějaký klenot.(25.6.2016)

• MickeyStuma

Vynikající klasika 'Jack a stonek fazole' byla nedůstojně znásilněna studiem Asylum. Jinak se tato zrůdnost nedá ohodnotit. Originální název 'Jack - zabiják obrů' to dává jasně najevo. Český distributor se to snaží skrýt pod názvem 'Zabiják obrů'. Příznačné. Má to být jakési zmodernizování, ale jak bývá u tohoto filmového studia zvykem, při jeho sledování hrozí u diváka pominutí smyslů. Takže ve svém vlastním zájmu doporučuji vynechat. A kde se tam vzal Ben Cross? To neměl na zaplacení účtů, že vzal roli v tomto paskvilu ? Názorný příklad toho, jak hluboko lze klesnout.(21.5.2014)

• - Natáčení probíhalo v Anglii ve městech Wales, Manchester a Liverpool. (Terva)