poster

Jack – Zabiják obrů

 • Česko

  Gigantický zabiják

 • USA

  Jack the Giant Killer

Akční / Fantasy

USA, 2013, 87 min

Režie:

Mark Atkins

Kamera:

Mark Atkins

Producenti:

David Michael Latt

Scénografie:

Carl Waters
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ripley
  odpad!

  Další důkaz toho,že "odpadové" filmy se stále točí.A to musím přiznat,že "odpad" dávám jen zřídka.Tohle bylo otřesné.Možná by to alespoň trochu fungovalo jako nepříliš kvalitní parodie.Ano,musel jsem se smát příšerným trikům,otřesným hereckým "výkonům" a nechtěně humorným dialogům.Škoda že stále krásná Jane March,která debutovala ve výborném Annaudově Milenci,se pro tuhle příšernost propůjčila.Ostatně její herecká kariéra od Milence už jen klesala,takže se není čemu divit.Bohužel.(21.5.2014)

 • corpsy
  *

  Prvé minúty som chválil. Obstojná retro výprava ( som rád, že aspoň občas nezasadí The Asylum tradičný príbeh do 21. storočia ), s príbehom sa trošku pohrali a kamera zaberá remeselnejšie, ako v doterajších asylumáckych hitoch. Lenže netreba chváliť pred koncom. Všetko sa to opäť zvrtne v klasický výplach tohto štúdia, plný nelogičností, debilnej réžie a správne toporných hereckých výkonov. Aspoň, že ich napadlo narvať na Jane March tesné kožené nohavice.(3.5.2016)

 • Pythonator
  *

  Nevyužitý potenciál. Ze slibné béčkové zábavy se jak je u Asylumu obvyklé vyklubala kokotsky natočená slátanina popírající logiku i zdravý rozum. Samozřejmě, že na filmu je nejlepší jeho plakát, který toho s filmem nemá moc společného, ale i tak to nebyl jeden z nejhorších odpadů a v kategorii Asylum filmů to byl rozhodně jeden z těch lepších. Příšery připomínající pravěké nosorožce jsou udělané moc hezky, čímž nemyslím grafiku (ta je standardně nekvalitní-levná), ale mám na mysli design.(21.5.2014)

 • SaNcHeZ_cz
  odpad!

  Od Asylum už jsem zvyklý na kde co ale na kombinaci dinosaurů s létajícíma "očima", poletující kostel a svářecí masky fakt ne. Nemluvě o té pekelné výpravě která je snad popůjčovaná z ostatních filmů, jinak si to jednoduše nedokážu vysvětlit. Stejně jako by mě zajímalo, na čem pánové scénáristé jedou. To musí být hodně solidní materiál.(22.3.2013)

 • AArrxen
  odpad!

  První věc, co mě napadla bylo: Super, obří stonek je kamarád, nenutí tě lézt nahoru a rovnou tě vyšvihnou do nebes. O tom zbytku už je psát o mnohem horší. Jeden z Jacků, který nikdy neměl jít na veřejnost. Příííšerná verze této skvělé pohádky s nehorázně lacinými efekty a létajícím hradem-plechovkou, vzdááleným mixem Tardis a Svatovítské katedrály (bez 3/4 technologie). Co se obsazení týče... Hlavní hrdina vzdáleně připomíná (a asi to byl účel) Peetu Melarcha z Hunger Games, bohužel je to zrzek. Velitelé té malé vojenské tlupy měli raději nechat doma už jen kvůli tomu příšernému přízvuku, zbytek těch rádoby vojáků jakbysmet. Jackův táta je trouba, který moc kulí oči, královna je jediná, na kterou se dá dívat, a tzv. Obři, kteří jsou od triceratopsů odlišní jen počtem očí a krunýřem z pásovce, mají být inteligentní rasa, která postavila onen létající zámek (jak?), tak proč se chovají jako královnina zvířátka? Nerozumím, nechápu, a ani nechci. Z té "padací scény", kde létající zámek padá nevím jak dlouho a nakonec spadne na obra, se mi udělalo skoro zle. Mohl bych pokračovat ještě hodnou chvilku, ale myslím, že obrázek jsme si udělali všichni. Jak někdo v roce 2013 může vytvořit "film" jako tohle? I kdyby to bylo natočené jako parodie na parodii, nedal bych tomu ani jednu hvězdu. A nebo možná všech pět, protože je to tak debilní, až je to zábavné :)(24.1.2014)

 • - Natáčení probíhalo v Anglii ve městech Wales, Manchester a Liverpool. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace