Jack – Zabiják obrů

Mark Atkins

David Michael Latt

Scénografie:

Carl Waters

Tenhle film bych označil jedním slovem - divný. Divná zápletka, ne moc sympatické postavy (vyjma toho starosty nebo co to bylo - ten mě občas pobavil) a hlavně divný konec - zabijou jednoho ještěra a radujou se že je po všem ale že tam ještě zůstali tři další nikoho už nazjímá. Co ale musím pochválit a co se mi moc líbilo byly ty příšery - takový obří kříženec Triceratopse, Estemenosucha a krokodýla.(21.5.2014)

• Campbell

Drahou verzi jsem neviděl a ani po ní netoužím tohle byla sice srajda ale co jste čekaly od Asylum? Je to lehce podprůměrná konina s hodně špatnýmy efekty, což je celkem s podivem přece jenom Asylum má ty efekty lepší a lepší a teď zase spadly. Příběh je zajímavej ale postavy celkem tragicky napsaný. Moc mi sice nesedne ta historie a přítomnost. Ale i tak jsem se celkem bavil.(14.7.2014)

• Ryuuhei

Gigantická srajda a další zvěrstvo z dílny The Asylum. Začnu kamerou, která byla naprosto příšerná. Kromě jasně televizní techniky, nebyla snaha ani o nějaké kvalitní záběry a doslova mě dorazilo, když kameraman těžce našlapoval jdouc za představitelem hlavního hrdiny. Absolutně katastrofální efekty, to je věc druhá. Kromě odpudivých a „k-zblití-hodných“ kostrbatých 3D modelů se nešetřilo ani statickými, nekvalitními 2D obrázky, taktéž špatně umístěnými do obrazu. Evidentně nebyl rozpočet ani na to, aby jízda na motorce, či divném „kaijuurožci“, nevypadala jen jako výstřižek z jakési grotesky. A co měl proboha být ten mecha-cosi robot? Hnus odporný. Třetí věc, idiotský děj, kde se sice pořád něco dělo, ale proboha... kam se poděla logika? Kam se podila zábavnost? Kam se poděl aspoň trochu ucházející příběh? Pokusy o vtipné vložky nebudu brát v potaz, protože byly maximálně trapné. Herecké výkony ani nemusím zmiňovat. Sice pár herců se docela snažilo, ale zbytek tvořený naprostými amatéry bez špetky snahy to zbořil dokonale. Debilita nehorázná, která je sice možná o chlup lepší, než neméně dementní Atlantic Rim (který jsem měl tu čest vidět ob jeden další Asylumácký počin), ale pořád tak špatná, že nelze jít výše, než co je odpadové hodnocení. Můj sortiment špatných filmů se rozšiřuje o další, jeden z vůbec těch nejhorších, co jsem kdy viděl. Ani to mě bohužel neodradí od toho, abych nadále tvorbu tohoto studia sledoval a na každý takový hnusný film se dopředu těšil. Však já jednou naleznu konečně nějaký klenot.(25.6.2016)

• Z0oMb3E

Mamča, mamča, mamča! S kým že si to pred 18 rokmi uletela? Alebo ako nám chceš vysvetliť toho rusovlasého geroja keď sa kolo teba motajú samí hnedovlasí samci? Asi sa pozrieme na plynára či nepreštuchol i vodárenské trúbky. Matka je istá vždy, takže ICQ blondýna po tebe zdedil v plnom rozsahu. Ale keď tak kukám na ICQ frajerov, ktorými si sa obklopila je mi jasné, že žiadnemu tá farebná nezhoda čír neprišla podozrivá. O tom že Asylumáci nejak strácajú gule sa netreba ani veľmi rozpisovať. Jednak mi je z toho smutno, ale mi je jasné kvôli čomu bol tento Džek zbúchaný. Nebola to tá originálna MEGAhobby chatová vychytávka. [SPOJLER] Ak však prerastené 6oké triceratopsy s troma ďalšími róbertkami na chrbte zakillujú v asylumovke menej ako 5 humanoidov, ktorý sa viac menej náhodou objavia, !!!a teraz pozor!!!, na lúke nieje o čom.[KONIEC SPOJLERA] Je to jednoducho zlý film s nevyužitým potenciálom echtového béčka. Škoda.(23.4.2013)

• corpsy

Prvé minúty som chválil. Obstojná retro výprava ( som rád, že aspoň občas nezasadí The Asylum tradičný príbeh do 21. storočia ), s príbehom sa trošku pohrali a kamera zaberá remeselnejšie, ako v doterajších asylumáckych hitoch. Lenže netreba chváliť pred koncom. Všetko sa to opäť zvrtne v klasický výplach tohto štúdia, plný nelogičností, debilnej réžie a správne toporných hereckých výkonov. Aspoň, že ich napadlo narvať na Jane March tesné kožené nohavice.(3.5.2016)

• - Natáčení probíhalo v Anglii ve městech Wales, Manchester a Liverpool. (Terva)