ricci.s

Pätica mladých, výlet, duch podivného chlapca, nadprirodzená sila, hlavné postavy diskutujú / kričia / miznú / umierajú. Celú dobu všetko na jedno kopyto, bez nejakých zvratov či akéhokoľvek zaujímavého či rozumného deja, a problém je v tom, že to nebolo ani trochu desivé či napínavé. Horor, ktorý vlastne nie je zaujímavý vôbec ničím a postupom času som mal dosť veľký problém ho vnímať, lebo omnoho častejšie som sa pozeral na hodinky, kedy už tá nuda konečne skončí. Nebolo to síce nakrútené najhoršie a občas sa vyskytla aj nejaká štipka atmosféry, ale aj tá veľmi rýchlo zanikla v demencii toho celého. ()

George Stobbart

Partia mladých sa zase raz vydá do prírody a zase raz to nezvládne. Holt, tá dnešná mládež je tuším už naozaj v prdeli... :-) Aspoň podľa väčšiny podobných, pomaly cez kopírák točených hororov. Tento tiež nemá moc čo ponúknuť, ale oceňujem aspoň to, že zabŕdajúc až do sci-fi, sa snažil skombinovať viacero subžánrových prvkov a miestami to aj vcelku fungovalo a nebola to teda úplná strata času. ()

Slintiik

Jedním slovem SRAČKA. Michael Chase Gordon, který si zřejmě kromě režie, scénáře i kamery, střihnul i hlavní roli pomatenýho fracka, co běhá kolem auta jak postiženej, se minul povoláním. Na všechno holt Michaele sám nestačíš. Jednu hvězdu dávám za kozatou roštěnku, která ve filmu 'hrála' zhruba do poloviny, než se jí velkej kápo rozhodl vyřadit ze scény tak zoufalým způsobem, že si na to za pár minut vlastně ani nevzpomenete. Tento 'film' mě přesvědčil pouze o tom, že horor může natočit každý břídil bez špetky fantazie a talentu. ()