Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška (TV film)

• Německo

Rosamunde Pilcher: Die falsche Nonne

Rosamunde Pilcherová: Opustené dieťa

Romantický / Drama

Německo, 2012, 89 min

Předloha:

Rosamunde Pilcher (povídka)

Gernot Köhler

Myslím si, že je to dobrý film, hodně dobrý. Stejně jako všechny ostatní na motivy této spisovatelky. Nikdy jim nic nevytýkám, naopak je chválím. Není snad žádný, který by se mi nelíbil. Jenom jedno nechápu, a to, proč mají tyto filmy téměř vždy tak nízké hodnocení. Vždyť ta příroda, příjemný příběh, jedinou nevýhodou, ale zároveň výhodou je, že víte předem jak film dopadne, ale co už, příjemní herci, od kterých prostě neočekáváte, že se zúčastní nějaké kriminální zápletky nebo krvavého boje a hlavně není nic lepšího na odpočinek, alespoň pro mě, než takovýto nebo podobný romantický film. Nemusíte u něj přemýšlet a vždycky dobře dopadne, což mu zase přidává pár bodů k dobru. Kdo se na tento film nechce podívat, ať prostě televizi vypne nebo se natáhne po tom ovladači a přepne program. Nikdo jej přeci nenutí dokoukat se až do konce. Ještě mám na čtenáře komentáře ještě jednu otázku, opravdu jste film viděli, když jste se rozhodli dát odpad? Nebo patříte k těm, kteří u televize jenom spí?(21.11.2017)

Nevím proč, ale tyhle filmy mi nevadí, mám je ráda. Člověk si u nich odpočine... Sice je předem celkem jasné, jak to dopadne, ale ráda se na to koukám. Pěkná příroda, hezká sídla, příjemní lidé, i když vždy je tam nějaký co není příjemný, jako biskup, nebo zamilovaná sestra... Ale to k tomu patří... Zajímalo by mě, kolik lidé, co dalo odpad tento film vidělo.(30.3.2013)

• kristyy

Na všechny filmy od Rosamunde Pilcher se nedá vůbec dívat, ale POZOR na tenhle se dívat dá ! Taková oddychovka na nedělní odpoledne ;)(1.4.2013)

• Sidonka

MODLÍM SE O TO AŤ TA JEPTIŠKA CO NEJDŘÍV SKONČÍ. Jehovo, nedopusť aby se podobné blbosti ještě někdy více dostávaly na naše televizní obrazovky. Amen. (Malé vysvětlení- jsem nucena poslouchat tuto hrůzu přes dveře pokoje a raději ani nevycházím, abych náhodou ještě neviděla obraz. Matce se totiž tenhle filmovej odpad líbí, i když jinak se chová rozumně a příčetně. Na tyhle bludy by měla platit cenzura. Pomoc! Hledám rádio a zapínám na plné pecky).(22.3.2013)

• Renie42

Tak jako žádná sláva, ale zkoukla jsem to. Ona lže, proč chce být jeptiškou, on lže, že se vydává za někoho jiného, oba lžou, ale nakonec vyřeší ten případ. Co k tomu dodat více.(29.3.2013)