Camp Dread

• USA Dead.tv (neoficiální název)

Kedysi slávny hororový režisér zhromažďuje skupinu problémových mladých dospelákov na starom letnom tábore, aby natočil novú reality show s názvom Dead.TV v nádeji, že tak opäť naštartuje svoju kariéru. Bohužiaľ, v tábore sa objaví tajomný vrah a postupne vyraďuje členov obsadenia a posádky s pomocou brutálnych a bolestivých metód. Prežije niekto tento pobyt, alebo sa reality show skončí tak, že bude hodna svojho mena? (figliar)

Marceloo

Režisér,ktorého slávne dni sú už dávno preč,sa rozhodne natočiť reality show ale zrazu začne niekto postupne zabíjať delikventov,ktorí sa sow účastnia. Klasická vyvražďovačka so sexy ženami. Páčila sa mi hlavne vražda toho černocha. + herečka z The Town That Dreaded Sundown,Halloween I a II,See No Evil II + herec z The Human Centipede III ()

Dellamorte

...celkovo ten masívny presun vyblednutých H - námetov mi spôsobuje vrásky na požičanej klávesnici a táto dávka to len potvrdzuje. Mrsknuté na prebiehajúci orgazm vypečený video formát, aby si to odškrtol aspoň niekto. Eric si ukradol dvojnožku, lebo si ma získal už ako "kontra" Sly / Sharon maffa . Táto amatérska mizernosť stojí len na....jeho účasti. (hele máš ókej ségru mám tě ráda tak neváhej a netoč ) ()

George Stobbart

Režisér kempových hororov z 80. rokov sa rozhodne pre tematický „remake“ v štýle reality show, naverbuje si skupinku delikventov a vyrazí s nimi do prírody na tzv. súťaž o prežitie. Netušia však, že vrah bude reálny a ocitnú sa tak v živom horore. Dianie sa na stránku reality show našťastie príliš nesústredí a film dokonca ani nespadne do found footage smeru, ako som najprv očakával, ale ide o vcelku zábavný "camp slasher". Škoda, že scream queen Danielle Harris tu má iba taký nepodstatný štek, za to sa však sympaticky rozparádil aspoň Eric Roberts. ()

Wacoslav1

Mno Erica Robertse sice asi nikdy zrovna žrát nebudu, ale tohle byl jeden z filmů kde je docela fajn a to už je co říct. no a celkově je ten film taková pohodová nenáročná vyvraždovačka v duchu slasherů 80 let. Levné? Ano. Neoriginální? Rozhodně! Nudné a nezábavné? Tak to zase ne.55% ()

pornogrind odpad!

Totální sračka. Tady se nepovedlo vůbec nic. Stupidní scénář, debilní dialogy, otřesný charaktery postav, trapný gore efekty a ještě trapnější Roberts. ()

kingik

Standardní slasher, vycházející z nepříliš osvědčeného konceptu vražedných "reality" show, od debutujícího režiséra Harrisona Smithe, který svoji budoucí tvůrčí kariéru zřejmě zasvětí laciným béčkovým hororům z těch nejbéčkovatějších. A začal ve standardně vedeném stylu plném režijních nesrovnalostí, ale co, když je ve filmu přítomen v hlavní roli Eric Roberts, nelze dopředu počítat s příliš vysokou kvalitou. Horror fans jeho tvůrčí počin neodpudí, ostatní se na to dívat určitě nebudou, tak žádná křeč, že. S příběhem je to asi takhle. Kdysi slavný režisér (Eric Roberts) hororové série z osmdesátých let "Letní tábor" chce po letech natočit její remake, ale nemá na něj finanční prostředky a studio v něj nemá od jisté doby důvěru. Za tímto účelem uspořádá casting, z něhož si vybere skupinku mladých lidí odpovídajících jeho požadavkům. Ti však ani v nejmenším netuší, že právě udělali konkurs na film, a teprve až na místě uprostřed lesů a daleko od civilizace, se dozvídají, že se stali soutěžícími o milion dolarů v reality show, která je ve skutečnosti jakýmsi improvizovaným scénářem k filmu. Vyhrát může jen jeden z nich. Pak je tady pár drobností, které měly být originálně nápadité, ale působí neujasněným až zmateným dojmem, anebo nejsou nijak extra podstatné, a to ani pro samotný děj. Tak třeba to, že soutěžící jsou mladiství delikventi, jež vykazovali na svobodě problémové chování. Arbitr soutěže, jímž je bývalá dvorní režisérova herečka, která hrála v původní sérii hlavní roli, vyloží účastníkům pravidla pro vyřazení ze soutěže, ale k nim se film ani pořádně nedostane. Po areálu tábora jsou všude rozmístněny kamery, které dnem i nocí monitorují pohyb všech účastníků, ale není jasné, kdo nad kamerami drží dohled. Soutěžícím jsou ponechány mobily, které jsou jim ale na nic, protože vlivem rušičky se z nich nikam není možné dovolat, a rovněž jim byly odstaveny jejich účty. Nápadů je dost, ale téměř ani jeden není zdárně využit k většímu prospěchu filmu. Režisér Harris má jistotu, že ve filmu jsou, zmíní se o nich, ale nijak se je nesnaží o jejich komplexní rozvíjení, a jde od nich ve větším procentu pryč, anebo má pocit, že víc není třeba jim věnovat pozornost. Tu zpočátku vynakládá na představení postav a jejich charakterů. O něco později nechá jejich řady povážlivě řídnout, když je prostřednictvím jednotlivých zabití likviduje ze scény. Vraždy jsou poměrně pestré, není jich málo, haprují v gore a v technickém provedení. Tempo není nasazeno nijak závratně. První polovina toho z hororového hlediska mnoho nenabízí. Jak už to tak bývá, lascivita je v takovém filmu jeho nedílnou součástí a režisér Harris jejím svodům neodolal. Není se co divit, když měl k dispozici sličné sexy herečky. Nechybí tedy záběry na luxusní zadeček a dekolt pěkně stavěné herečky Montany Marks, která zřejmě režiséra bavila nejvíc. Naopak druhá hvězda, hned po Robertsovi, Danielle Harris asi režiséra nedostatečně kouřila, nebot jí věnoval jen dvě kratičké pasáže na začátku i na konci filmu, kdy její živočišný sexapeal utlumil uniformou šerifa. Hádat identitu vraha ani nemá moc smysl, a to ani přesto, že ve filmu není na vraždy jen jeden zabiják. Odhalení, i jejich konání byla nepřehledná, a tak nějak zmatená. Režijní nepřehlednost s nekvalitním střihem postihla i celý film. Nápady se najdou a neotřelý přístup má také svoje zastoupení, ale od výsledné realizace nečekat zázraky. Film je to laciný, jak po vizuální, tak i technické stránce, která mrší režijní zanícenost debutanta. Výsledkem je svěží horůrek pro ty, jež nenechají žádný nový příspěvek z této žánrové kategorie na pokoji. Ostatní by měli jít o žánr dál. 60% () (méně) (více)

ARI50

Špatná kamera a špatní herci jinak to nebylo zle, očičko bylo nejlepší pak to mordováni na táboře bylo slabé opět škoda nevyužití. ()

Morholt odpad!

Blbý až to bolí a k tomu mizerní herci, vrahoun bez fantazie a nulový gore. Smysl podobnejch výplachů mi stále uniká. ()

Litsarch

Úvodní titulky svou kvalitou dokáží diváka vcelku dosti vyděsit až se bojí, co dále přijde. Naštěstí nic horšího nepřijde. Bohužel ani nic extra lepšího, i když se na to kouká vcelku příjemně. Vcelku příjemná pointa filmu, která ale je asi to jediné, co film rozlišuje od ostatních vyvražďovaček. Lepších vyvražďovaček. Nemohu říci že by to bylo zahráno úplně špatně, ale do paměti se to nezaryje, neoslní. I když sice netuším odkud ten šíp vyletěl a další X věcí, ale po skončení jsem nijak extra uražen nebyl. Ale naopak se nejedná o nic, co bych si pustil podruhé, či to dokonce doporučil. Další camp slasher trochu horší kvality. Nic více, nic méně... ()

Astaroth12

UPOZORNENIE!! Tento komentár obsahuje nevhodne slova, preto by ho nemali čítať mladistvé osoby a ľudia s citlivou povahou. Jeblé dialógy, jeblí herci, jeblý námet, čo dodať jeblý film. Gore tam je, ale aj tak to nefunguje ako by malo. Jeden z ďalších tupých táborových vyvražďovačiek, totálne bez logiky a s otrasnými hercami. Skoro všetko v tomto filme už niekde bolo a aj lepšie spracované ako tu. E.Roberts je zárukou zlých filmov,aj keď výnimka potvrdzuje pravidlo, už je v jednom klube so S.Seagalom, ale Seagal aspoň neberie každý štek.1* dávam za koniec,ktorý bol zaujímavý, ale zlý celkový dojem to už napraviť nemohlo. ODPORÚČAM- keď si chcete pozrieť filmovú jedno hubku bez logicky mysliacich postav a NEODPORÚČAM-tým ľudom, ktorý si chcú pozrieť film, ktorý poteší filmového fanúšika, ale tento do tej kategórie nepatrí. ()

Rodriguez

Celkem jsem si naivitu i stupiditu filmu užil! Snímek jako by vypadl před třiceti lety z plátna kin (až na nějaké novodobé technologie) a to mám rád. Jednoduchost, krev a končetiny na každém kroku, které skončí velmi zajímavým rozuzlením! Eric Roberts je na postu herce stále na výbornou, někde mezi prvotřídním a béčkovým snímkem. 80% ()

molcan2

Celý film je zavadzajúci a tým nemyslím Danielle Harrisovú, ktorá sa snaží ešte zo všetkých síl zviditeľniť. Vražedné scény neboli moc zlé, ale keď film skončil bol som veľmi sklamaný. Ak máte radi lacne nízkorozpočtové filmy o kemperoch skuste Bloody Murder 2. Je to tak zlé až je to dobré. Toto je tak zlé, že za to nestojí ani strácať čas. ()

Aurus

Tenhle film nato že má jen 34% tak není vůbec špatný film. Příběh je docela fajn, postavy ujdou a hudba je docela dobrá. Co filmu musím pochválit jsou velmi dobře udělané vraždy a děsivou atmosféru. Za mě 5/10. ()

Hapretor

Na zabití času ok. Na Ericovi jsou ty léta už vidět. Trochu aktivnější divák odhadne každý další moment filmu. Ale holky pohledné, smrti vtipné. Co si přát víc. ()

CharlieSs odpad!

Kriste bože, to co bylo... EDIT: Tento film je legendární sračka, podle které hodnotím ostatní filmy. Pokud někdy něco překoná tohle, nebo to bude na stejný metě, tak cg rejžo. ()

elanista1

Ani mi tento horor nevadi, ma schematicky napisane charaktery, tradicne sa objavujuce v slasheroch, ako napríklad a/ nedovercivy typ, ktory chce uz na zaciatku vziat nohy na plecia, b/ mrdatelna lahka zienka, ktora pri kazdej prilezitosti ukazuje svoje prednosti aj zadnosti priamo do kamery, c/ otravny model, ktory ma svalnate nielen ruky, ale aj reci, kazdeho uraza, d/ typ postavy, ktora sa rozhodne patrat po pravde, avsak vacsinou na to doplati svojim zivotom, e/ rozumny, prakticky typ, ktory vzdy vie kde sa schovat a kedy ocakavat nebezpecenstvo, f/ typ postavy, u ktorej urcite viete ze prezije...sem-tam sa este mihne nejaka pekna tvaricka alebo nevyrazni zbabelci. Paci sa mi skutocnost, ze zabijak nebol iba jeden, a nakoniec sa ani nedozvieme kto koho odkragloval. Cakal som vacsiu frasku, a cakal som ze budem viacej krutit ocami, zaver bol vsak mimoriadne zabavny. Vtipne mi pride ako Eric Roberts prijma kazdu ponuku ktora sa mu objavi na stole, ma ambicie hrat v 60 filmoch za jeden rok. Pozriem si znova 2/10. ()

mikessc odpad!

O nicom ani jedna vražda na mna neurobila dojem, lacno prevedene, a ten debilny namet a texty. Čisty odpad. Zbytocny film. ()