Change

Dokumentární / Sportovní

Česko, 2014, 125 min

Petr Pavlíček

Petr Pavlíček

Krásný výraz kontrastu mezi tímto a předcházejícím snímkem. Zatímco původní má své kouzlo, tak zde již padáme do nudného průměrného lezeckého videa. Vlastně nebýt Petrova nadšení pro Norkou krajinu, do níž Adama nějakým zázrakem nalákal, troufnul bych si říct, že celý projekt Flatangeru by zapadnul v šedi lezeckého průměru.(14.2.2015)

Viděl sem snímek ve full hd, pěkně natočeno i s odkazem na předešlý dokument Čarodějův učeň. Nehodnotím zde kvalitu dokumentu ale spíše obdiv k tomuto sportu a z A. Ondrovi.(24.12.2014)

Jelikož mám rád tyto filmy, vlastně úplně nejradši, hodnotím ho nejvýše. Je to ze života a jsou to srdcaři. Jak to ten Adam může takhle dávat? Co to má za šlachy? Z karbonu? Nebo ho unesli mimozemšťani a namontovali mu nové ruce z nám neznámého materiálu? Nebo je to prostě v hlavě. Super!(8.8.2016)

• - Při zdlouhavém jištění s lanem v převislých a dlouhých cestách používají Adamovi jističi speciální brýle, které lomí světlo, takže se nemusí neustále dívat nahoru a nebolí je při tom za krkem. (zelenymuzik)