Vraždící opice (TV film)

Flying Monkeys

Fantasy / Horor / Sci-Fi

USA, 2013, 85 min

Průměrný "horor" o vraždících zvířecích monstrech, od kterého snad nikdo neočekává nějakou uměleckou hodnotu. Plusem u tohoto filmu je, že monstra jsou poměrně často vidět v akci a nevypadají zase vyloženě směšně. Lidské postavy jsou, jak je u podobných filmů obvyklé, dost hloupé. Říkal jsem si, kdy konečně Američanům dojde, že jejich střelba opicím nijak neublíží, naopak každá rána způsobí rozdvojení a vznik dalšího zabijáka - a pochopitelně jim to nedošlo nikdy, museli jim to Číňani říct. Celkově jsem od filmu asi dostal, co jsem očekával.(10.11.2019)

• husokachna

Já nevím, tohle snad nejde hodnotit. Pokud to budu hodnotit jako Fantasy/Horor/Sci-fi, je to jasnej odpad. Ale zase, když se u toho člověk zasměje, byť ne díky, ale navzdory tvůrcům a pobaví se s partou přátel, tak asi OK, ne? Při použití této optiky to ale zase není natolik špatný, aby se člověk bavil celou dobu. Takže jako komedie je to průměr a podprůměr. Důležitý, ale je, že pizza je ještě teplá a tak tomu mrsknu asi jednu hvězdičku, byť mi to v tomto případě přijde trochu nepatřičný.(11.11.2019)

• Akrman

Kousek jsem viděl na Prima COOL v klasické páteční rubrice céčkových,déčkových až éčkových "filmů". A můžu s klidným svědomím říct, že jsem tam viděl i spoustu horších věcí. Jakože přečkal jsem kvůli vraždící noční scéně 10 minut reklam (což je zcela nepochybně důvod, proč Prima tyhle filmy vlastně vysílá), to mě uspokojilo a můžu jít v klidu spát. Snad si pro mě Skippy nepřijde;)(21.7.2017)

Flying monkeys co od toho čekat? Jasně že létající opice, ale tohle mi přišlo skoro jako vlkodlačina, ano čtete dobře. Oni ve filmu sice jsou opice a ne vlkodlaci ale ty opice se v noci mění v monstra. Proto mi to tak přišlo, je to sice poměrně originální, ale taky pěkně blbé. Bylo by to dobré ale tvůrci to braly jako čistokrevný horor bez špetky humoru. Nicméně nemůžu říct že jsem byl zklamaný, nečekal jsem naprosto nic, už jen proto že na filmu dělaly naprosto neznámý tvůrci. No a nakonec jsem film dokoukal v pohodě, ale není to nic moc dobrého, ale vydrápalo se to aspoň do slibného podprůměru.(26.7.2013)

• castor

Skippy, óóó Skippy, Skippy je náš kamarád. Australská dvojčata měla tehdy nezvyklého kamaráda: klokana. Americká maturantka dostane taky svého Skippyho: opičku. A ta taky umí zajímavé kusy. Hlavně v noci. Jenže tohle má s filmařinou společné asi jako smažák s gastronomií. Divákovi je špatně, herci by měli dostat nějaké nepodstatné ocenění, že se před kamerou z těch dialogů nezačali smát.(5.8.2017)