Yiootjib kkotminam (TV seriál)

• Jižní Korea

Předloha:

Hyun-sook Yoo (komiks)

Eun-jeong Kim
  • sara93

Viděny 3 díly a vzdávám to . Seriál je pro mě takovej o ničem . Jo našli se vtipné momenty , ale ani ty mě nedonutily pustit si další díly . Nevím jak se to bude vyvíjet dál , ale vcelku mě to ani nezajímá . Skoro nikdy nehodnotím seriál , když ho nemám celej dokoukanej , ale tohle mě fakt ničím nezasáhlo. Tak dokoukáno a musím teda říct, že je to fakt nuda a hlavně samí keci a keci a zase chytrý keci a keci.(11.1.2016)

Naozaj príjemný seriál s plachou Park Shin Hye v hlavnej ulohe. Veľmi sa mi páčil aj napriek jednoduchosti ale v tom spočívalo jeho kúzlo. Postava Enriqueho je neskutocná fandil som mu v priebehu celého seriálu. Vyzdvihol by som aj ostatné charaktery, zvlášť záporáčku Cha Do Hwi, ktorú som si obľúbil. Bavilo ma to, jednotlivé diely ubehly vcelku rýchlo ale mal som dilemu 4* alebo 5* ale nakoniec som sa priklonil k plnému hodnoteniu.(16.5.2014)

Celý seriál v podstatě stojí na Enriquem - jak se pitvoří, jak je hyperaktivní, jak pomáhá Park Shin Hye dostat se z ulity, jak "je roztomilý když nosí tu pandí čepici". Komu to stačí, má vyhráno, protože seriál se mu bude líbit. Mě osobně to přijde málo, za některé vedlejší postavy (hlavně soused a "mývalí" redaktorka) ale nakonec dám 3*.(10.3.2013)

Opravdu povedený seriál :-) Ještě teď se pořád usmívám - pan Pandík byl nejúúúúúúúúúúúúúžasnější :-) Jeho vřelost, přátelskost a upovídanost byla nakazující. Shin-hye Park se mi zde opravdu líbilo, přišlo mi, že to byla zatím její nejpovedenější role (její hraní bylo opravdu přesvědčivé) a její "probuzení" proběhlo hladce. Seriál neoplývá přemírou klišé a krásně utíká (u některých seriálů mám pocit, že některé pasáže jsou nadbytečné, tady ale ne). Ostatní role byli také povedené a správně vybrané, krásně vše dolaďovali do dokonalosti. Po zhlédnutí seriálu mi opravdu zůstal jen úsměv na tváři (a to i ve zkouškovém období). :-)(29.1.2014)

Taková roztomilá a příjemná romantická komedie. Takovými seriály moc ráda zabíjím čas nebo si ho tím spíše prodlužuji. Všichni byli skvělí a všem jsem držela palce. Hlavně ústřední dvojce a mývalí redaktorka. Také Gil Rak a Japonec :) (snad ještě v něčem hrají). Pro mne sympatická kamera, kterou jsem zatím nikde jinde neviděla.(26.5.2014)

• - Za předpokladu, že jste diváky jihokorejský internetový zábavný server cartoon.media.daum.net pozorně sledující, mohli jste tak v době od 21. 6. 2011 do 17. 7. 2011 zaregistrovat i komiks s názvem "I Peek At Him Every Day". Ten se totiž stal hlavním námětem pro seriál. Autorem komiksu je ale jinak neznámý Yoo Hyun-sook. (Conspi)