Reklama

Reklama

Yiootjib kkotminam

(TV seriál)
  • Jižní Korea 이웃집 꽃미남 (více)
všechny plakáty

Epizody(16)

Go Dok Mi je nejraději uzavřená před okolním světem ve svém malém bytě, ven se snaží vycházet jen v nejnutnějších případech. Radost ji dělá pozorování mladého muže z protějšího domu, do kterého je platonicky zamilovaná. Ale netuší, že do ní je zamilován její soused Oh Jae Won. Její život se pomalu začne měnit, když se na scéně ocitne Enrique, který se jí pokusí dostat z její ulity. (andiek05)

(více)

Recenze (12)

Lama.Lama 

všechny recenze uživatele

Celkově převládá good feeling, ale nebylo to zase takové světové. Některé postavy mě dostávaly do kolen, ale na druhou stranu ta nelogičnost všeho... no, nebudu se v tom asi radši moc pitvat. Když to vezmu se vším všudy, tak je to slabší romanťárna, která je šmrncnutá vtipnými scénami. Problém je, že tu zamilovanost hlavní dvojici vůbec, ale vůbec nevěřím. 2,5* ()

Ivuse 

všechny recenze uživatele

Myslím si, že ze seriálu mohli dostat mnohem více. Už jen proto, že zde hrála Park Sin-hye. Příběh její postavy mohl být více rozvinutý a trochu více smysluplnější - nevím jestli by se někdo kvůli takovému důvodu takhle uzavřel před světem.... Yoon Shi Yoon(a) jsem zde viděla poprvé a hned jsem si ho zamilovala - seriál stojí právě na postavě Enriqueho - nebýt jeho, tak to možná ani neshlédnu celé. Obě hvězdy připadají Yoon Shi Yoon(ovi) za jeho postavu. ()

Reklama

Zíza 

všechny recenze uživatele

Přeloženo. (Znělo to tak zajímavě, ale nakonec to moc zajímavé nebylo. Park Shin Hye hraje pořád stejně, takže u ní se ničeho nového nedočkáte. Kluci jsou fajn, tak se je aspoň na co koukat, ale ani tak nepředvedou nic světoborného, bohužel jim scénář neumožňuje rozvíjet cokoliv – své postavy, ani své herecké schopnosti. Je to takové plytké a nijaké. Jsou tu hezčí romantiky, příběhy o hikikomorství i herecké výkony, namátkou mě napadá film Kimův ostrov. A co na tom bylo nejlepší? Uječená editorka.) ()

Moiraine 

všechny recenze uživatele

Po dlouhém rozmýšlení se v hodnocení 3-4 kloním spíše k těm 3*. Kouká se na to dobře, baví to, ale nějak celkově mi tam chybí silnější děj. Dalo by se to odvyprávět v kratší stopáži. Celé to vlastně táhne 'flower boy' efekt a Enriqueho aegyo. Ono samo o sobě by tohle tak úplně nevadilo, hlavně že to baví a člověk se u toho zasměje, ale je tam toho víc. Třeba to jejich stalkerování.... v normálním světě by to bylo trestný. Taky mě vcelku naštvalo to až ostudné nevyužití Watanabeho. Ten se tam objevil asi opravdu jenom proto, aby na patře bylo o jednoho flower boye víc. Člověk se u toho ale opravdu zasměje, takže i přes všechny případné nedostatky, se to dá s relativně čistým svědomím doporučit. ()

Zelilu007 

všechny recenze uživatele

Taková roztomilá a příjemná romantická komedie. Takovými seriály moc ráda zabíjím čas nebo si ho tím spíše prodlužuji. Všichni byli skvělí a všem jsem držela palce. Hlavně ústřední dvojce a mývalí redaktorka. Také Gil Rak a Japonec :) (snad ještě v něčem hrají). Pro mne sympatická kamera, kterou jsem zatím nikde jinde neviděla. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Za předpokladu, že jste diváky jihokorejský internetový zábavný server cartoon.media.daum.net pozorně sledující, mohli jste tak v době od 21. 6. 2011 do 17. 7. 2011 zaregistrovat i komiks s názvem "I Peek At Him Every Day". Ten se totiž stal hlavním námětem pro seriál. Autorem komiksu je ale jinak neznámý Yoo Hyun-sook. (Conspi)

Reklama

Reklama