poster

Doktorka Plyšáková (TV seriál)

 • USA

  Doc McStuffins

Animovaný / Rodinný

USA / Irsko, 2011, 11 min

 • piglit
  *

  Zase jeden hyperkorektní seriál z dílny USA. Hlavní hrdinka je evidentně poloviční běloška - stejně jako president Hussein Obama. Při sledování ve mně pomalu sílilo temné podezření, že seriál patrně není určen pro můj ročník (50+). Nicméně u poslední epizody jsem si vzpomněl na roky strávené na ZŠ - kdy na ploše dřevěné lavice byla vyryta krátká básnička: "Bolí mě hlavička, bolí mě bříško, co ty víš o ženách, žákovská knížko!"(10.10.2013)

 • krasohled
  *****

  Nechápu proč k tomuto seriálu píšou komentáře lidi kterým vůbec není určen! a zřejmě ani nemají páru o dětském světě. Tohle je to pravé pro mou 3 letou holčičku snad i kluky.. pro změnu od všech transformerů.... Hlavně je to klidná pohádka s fantazií- perfektní večerníček snad i pro kluky. Hodně rodičů vůbec netuší na co se děti dívají a proč mají pak noční můry nebo se v noci počurávají... když s dítětem nemluvíte, nevíte co jim pustí ve školce , nevíte co s emu odehrává v hlavičce a co se do nej přes den všecko cpe....(22.8.2018)

 • kulyk
  **

  Nebojte se, nejde o mučivý příběh, plný strastí jednoho z milionů lékařů, jaderných fyziků a dalších vědců, co k nám zrovna kočují z teplejších krajin. Slečna Doký je již plně integrována, což se pozná podle toho, že nevěří na šamany a má tři prdele hraček. Seriál přináší spoustu užitečných rad, díky kterým bude vaše dcera nejen vědět, jak pomoci vatovanému Ijáčkovi, když ne a ne vyprdnout ztvrdlou molitanovou kuličku, či semišové ovci, která čapla plastelínovou vyrážku, ale též se obleče do předraženého lékařského pláště, zdobeného motivem náplasti, navěsí na sebe veškeré felčarské propriety, označené tímtéž, a vy to budete jen platit jako mourovatí. A, abych nezapomněl, dělat figuranta. Je to radost, nechat si třikrát denně omlátit hlavu plastovým kladívkem, rozšťourat pupík injekcí, či zaleptat oko něčím, co děcko v mističce upatlalo z modelíny, korálků a dvou - tří piškot, aby to pak vydávalo za ophtalmo-septonex. Hodnocení sráží fakt, že i přes to v čekárně i ordinaci libovolného mudra stejně ječí jako kráva, osvěta neosvěta.(2.12.2015)

 • Gemini
  ****

  Jeden z povedenějších počinů Disney Channelu, který jen "maličko" vykrádá Toy Story:) Malá "Doký" se jmenuje jako se jmenuje proto, že je dcera skutečné doktorky a, jak ukázal tábornický díl, lehce zmatkářského tatínka (mimochodem je to afroamerická rodina;)). A seriál je o tom, že má v zahradě domeček o několika místnostech, vybavený jako kompletní lékařskou ordinaci (ne, není to ordinace její maminky). A pak je tu ještě taková drobnost - že její stetoskop oživí všechny hračky v blízkosti (to jak, kdy a hlavně do kdy to funguje, neřešte...). A hračky mají samozřejmě problémy, jako jsou slabé baterie, zatržený kožíšek, a tak podobně. Kdykoliv je vhodný čas na písničku, všechno dobře dopadne, a hlavně se vždy dozvíte něco důležitého, jako například jak potřební jsou kamarádi, a pak v závěrečných titulcích praktické věci jako proč bychom si měli mýt ruce. Animace je slušná, zvířátka snesitelně roztomilá, hlavní hrdinka sympaticky pozorná, zodpovědná a logicky uvažující, i dabing se povedl (včetně písniček, které jsou rozmanité náladou i stylem, rozhodně to není pořád dokola Disneym provařený pop/rock pro děti jako z Hany Z Montany apod., a hlavně se vám z nich nechce tlouct hlavou o stůl jako u některých jiných pořadů). Kdyby tohle byl standard pořadů pro děti od dvou do osmi let, mohli bychom si gratulovat. Já tedy přehnaně jásat nebudu, ale faktem je, že z obrazovky Déčka mnohem radši slýchám "Kontrola čeká" než většinu jiných úvodních znělek a to, co po nich následuje. 70%(17.9.2014)

 • Ashar
  *****

  Mám malou neteřinku Lucinku a budou ji čtyři roky. Lucinka je skvělá a milá holčička a doktorka plýšová se jí moc líbí. Každopádně komu není do osmi roků, prosím, nehrajte si na intelektuály a nehodnoťte tuto skvělou podívanou pro nejmenší. Pozor, je to pro děti!!! Já jen pro ty, co to přes IQ houpacího koně nejsou schopni rozeznat. Ještě dodatek pro ostatní, co jim to i přes mé varování nedocvaklo! Představte si, že by čtyřleté dítě hodnotilo filmy pro dospělé. To by bylo odpadu, co? Tak co, už Vám to došlo?(29.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace