Reklama

Reklama

Doktorka Plyšáková

(seriál)
  • USA Doc McStuffins
Animovaný / Rodinný / Fantasy
USA / Irsko, (2012–2020), 54 h 24 min (Minutáž: 24 min)

Tvůrci:

Chris Nee

Hrají:

Lara Jill Miller, Loretta Devine, Robbie Rist, Jess Harnell, Laya DeLeon Hayes, Gary Anthony Williams, Rob Paulsen, Jim Belushi, Ty Burrell, Dennis Farina (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(5) / Epizody(136)

Obsahy(1)

Doktorka Plyšáková je nejnovějším televizním hitem pro děti ve věku od 2 do 8 let a na stanici Disney Channel. Animovaný seriál ukazuje malým dětem, jak se starat o své zdraví, hygienu a jak pečovat o své blízké. V seriálu se představí malá holčička jménem Doký, která dokáže komunikovat s plyšovými zvířátky a hračkami a ony si zase povídají s ní, zvlášť pokud potřebují její pomoc například opravit steh nebo obvázat zranění. Během toho Doký a její kamarádi Plýša, Vlnka, Hallie a Mrázek předávají ostatním užitečné rady, jak se postarat o sebe a o ostatní a nebát se navštívit doktora. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (14)

castor 

všechny recenze uživatele

Jasně, i malé objetí stačí. Děti se dozvědí, jak si poradit s diagnózou nacuclózou (do ordinace přijde promočená kráva, kterou nechala její malá majitelka ležet venku v dešti) nebo s trnitýdou (nafukovací hračka se píchne o trn růže). Dospělý divák mezitím přemýšlí tak akorát nad tím, zda je holčička jménem Doký černoška. Pokud tedy dřív neusne. Samozřejmě nemá smysl dívat se na její dobrodružství, pokud pouze neděláte svým dětem u televize společnost. Animace se pochopitelně nemůže rovnat animačnímu Pixaru nebo jiné áčkové produkci od Disneyho, ale čtyřletým dětem to určitě vadit nebude. Poselství jednotlivých dílů jsou triviální, ale neurazí. Malé diváky navíc potěší i narychlo spíchnuté hopsavé songy a vydařený český dabing. Co ale vadí nestrannému pozorovateli nejvíc, je fakt, že se jednotlivá dobrodružství rychle okoukají a ztráta zájmu je evidentní. Což se u jiných podobných produkcí nestává. ()

krasohled 

všechny recenze uživatele

Nechápu proč k tomuto seriálu píšou komentáře lidi kterým vůbec není určen! a zřejmě ani nemají páru o dětském světě. Tohle je to pravé pro mou 3 letou holčičku snad i kluky.. pro změnu od všech transformerů.... Hlavně je to klidná pohádka s fantazií- perfektní večerníček snad i pro kluky. Hodně rodičů vůbec netuší na co se děti dívají a proč mají pak noční můry nebo se v noci počurávají... když s dítětem nemluvíte, nevíte co jim pustí ve školce , nevíte co s emu odehrává v hlavičce a co se do nej přes den všecko cpe.... ()

Reklama

kulyk 

všechny recenze uživatele

Nebojte se, nejde o mučivý příběh, plný strastí jednoho z milionů lékařů, jaderných fyziků a dalších vědců, co k nám zrovna kočují z teplejších krajin. Slečna Doký je již plně integrována, což se pozná podle toho, že nevěří na šamany a má tři prdele hraček. Seriál přináší spoustu užitečných rad, díky kterým bude vaše dcera nejen vědět, jak pomoci vatovanému Ijáčkovi, když ne a ne vyprdnout ztvrdlou molitanovou kuličku, či semišové ovci, která čapla plastelínovou vyrážku, ale též se obleče do předraženého lékařského pláště, zdobeného motivem náplasti, navěsí na sebe veškeré felčarské propriety, označené tímtéž, a vy to budete jen platit jako mourovatí. A, abych nezapomněl, dělat figuranta. Je to radost, nechat si třikrát denně omlátit hlavu plastovým kladívkem, rozšťourat pupík injekcí, či zaleptat oko něčím, co děcko v mističce upatlalo z modelíny, korálků a dvou - tří piškot, aby to pak vydávalo za ophtalmo-septonex. Hodnocení sráží fakt, že i přes to v čekárně i ordinaci libovolného mudra stejně ječí jako kráva, osvěta neosvěta. ()

L_O_U_S 

všechny recenze uživatele

Doktorka Plyšáková je spíš výchovný seriál, který učí děti nebát se lékaře. Díky za to. No a když čtu komentáře individuí jako piglit nebo Stejšn, kteří nedokážou překousnout černou hlavní hrdinku, notabene v pozici „doktorky“ (každý přece ví, že negr rabuje, může tak maximálně sbírat bavlnu a všechno jiné je multikulti propaganda proti přirozenosti (no dobrá, netvrdím, že si pánové myslí vyloženě tohle)), mám chuť přihodit další hvězdu. Ano, oni to tvůrci možná dělali přesně s úmyslem ukázat dětem, že lidi jsou různého vzhledu – a je to tak dobře. (1 313.) ()

Ashar 

všechny recenze uživatele

Mám malou neteřinku Lucinku a budou ji čtyři roky. Lucinka je skvělá a milá holčička a doktorka plýšová se jí moc líbí. Každopádně komu není do osmi roků, prosím, nehrajte si na intelektuály a nehodnoťte tuto skvělou podívanou pro nejmenší. Pozor, je to pro děti!!! Já jen pro ty, co to přes IQ houpacího koně nejsou schopni rozeznat. Ještě dodatek pro ostatní, co jim to i přes mé varování nedocvaklo! Představte si, že by čtyřleté dítě hodnotilo filmy pro dospělé. To by bylo odpadu, co? Tak co, už Vám to došlo? ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama