Čerstvý maso

Dave Gibson

Masky:

Roger Murray
  • kaylin

Bohužel film se ve své druhé polovině snaží změnit v něco, co první polovina vůbec není- Najednou je to celé až moc ve vážném rozpoložení, což nakonec vede k podivné filmové schizofrenii. Nemluvě o tom, že scénář už je natolik přeplácaný, že se na to ani nedá pořádně koukat, protože se prostě snaží až moc. Je to škoda, protože ta první myšlenka (kanibalové + home invasion) nebyla vůbec špatná.(14.3.2014)

Tak překvapivě dobrý film. Nečekal jsem moc a ani jsem nevěděl o čem to bude, prostě jsem zapnul a čekal co bude. Už uvodní scéna mi ukázala že se bude jednat spíše o komedii. A ano je to docela prdel, i když 100x viděná tak dobrá. Nejedné se sice o nic extra ale film mě neurazil a hlavně ten fotřík byl dobrej kretén, nejvíce filmu ale ubližuje druhá polovina která se poměrně táhne a ztrácí na humoru. Ale jinak 60% slušná věc.(30.10.2013)

"Fresh Meat" sice láká na řadu brakových lahůdek a hyperstylizovaně nadsazenou formu, ale ve výsledku představuje spíš ekvivalent sitcomu než brakovou jízdu. Většina filmu se odehrává v jedněch kulisách a navzdory komiksově přepáleným prvkům stojí ve výsledku cele na ztvárnění herců, kteří v tomto případě dobře vyvažují žánrovou stylizaci braku s afektem sitcomu. "Fresh Meat" neaspiruje na nic víc, než po vzoru řadových televizních seriálů poskytnout svým divákům heboučkou vatu do hlavy, což mu jde bezchybně. Dramaturgie ždíme z prostinké zápletky maximum, když udržuje tempo pravidelným přeskakováním mezi jednotlivými načatými motivy. Nutno obzvlášť ocenit, jak tvůrci dokáží stupňovat očekávání a napínat, i když ne z hlediska hororu či thrilleru, ale v rovině voyeuristického potěšení z lesbické romance, která se ve finále vlastně stává hlavní atrakcí snímku.(17.6.2013)

Vyborne komedialni gore. Ac to z ostatnich "rozumnych" prispevku nevypada, kinosal ve Varech se otrasal smichy. Jste-li typ cloveka, co se naramne pobavi u filmu jako Terror Firmer, nesmite si nechat Fresh Meat ujit. Tvurci si praci uzili asi vsichni do jednoho. Krome gore scen se to zde hemzi paradnimi hlaskami, lesbickymi erotickymi scenami, kanibalismem...a trochou toho "rodinneho souziti" :)). Spousta forku uz byla sice pres miru slusneho cloveka...ale o tom to preci je ;) Pekelna jizda s nemene dobrym soundtrackem! Nechat mozek v satne a bavit se! ...jen aby vam ho mezitim nekdo nesned...(2.7.2013)

• playboxguest

Tenhle film jsem si vytáhla ze seznamu Karlovic Varů, páč jsem si říkala, že film, kterej dělá o půlnočních promítačkách společníka Cockneymu určitě nebude špatnej, ale tahle komedie s trochou krve se fakt moc nepovedla. Připadalo mi, že sleduju novozélandskej Choking Hazard bez zombíků. Herci prkenější než nafukovací panna, ani rodince kanibalů, ani těm gansgsta frajtrům nevěříte jejich úlohu, o umělém ději nemluvě. A to mi ten námět papírově tak hezky zněl :/ 40%(23.6.2013)

• - Spoiler: Hemi Crane (Temuera Morrison) je v první část filmu postřelen do dlaně, ale v části druhé (např. u večeře) ji má bez sebemenších šrámů. (necisty)