Antonio je právník a právě nastupuje na let z New Yorku do Paříže. Do stejného letadla nastupuje i Julie, která letí do Paříže za svým snoubencem. Je to tři roky od doby, kdy Antonio zlomil Julii srdce... a nyní, poprvé od této události, se oba sejdou v jednom letadle, na sousedících sedadlech. A budou mít více než šest hodin letu na to, aby si řekli vše doposud nevyřčené. (Bohemia MP)

Jara.Cimrman.jr

"Jak se vzruší, přestanou myslet. Krev nezvládne zásobovat mozek a ocas najednou." Takže je nám vše odpouštěno, když za to nemůžeme? Ne, není a to je dobře, protože my občas víme, co děláme. I takový čtrnáctidenní obšourník Antoine ví, co činí, ale stíhací žárlivce Julii se to těžko vysvětluje. Já jsem samozřejmě oběma fandil, aby se k sobě vrátili a to zejména z důvodu, aby nezkazili život někomu normálnímu. Mně totiž tato letadlová romance dvou divných lidí moc neseděla, protože humor v ní zajišťoval jen steward Arthur a Juliina matka, přičemž mne pobavily hlavně prostřihy, ve kterých hrdinové občas vychází z jiných dveří, než do kterých vstoupili. A taky Antoinův harém nebyl k zahození. ()

Johnny.ARN

Príjemné, milé, vtipné. Keď sa dvaja rozídení stretnú po dlhšom čase v uzavretom priestore, môže to dopadnúť všelijako. Je to ako v tom vtipe, že hádka so ženou je ako koncert slávnej kapely. Najskôr novinky a potom staré, osvedčené hity. Ale oni si to vydiskutovali, za pozorného načúvania ostatných prísediacich. Ako vravím, dá sa to zniesť dokonca a človek sa občas aj schuti uchechtne. A ani Sagnier nebola na zahodenie. 3 z 5 ()

dopita

Tak jsem si říkal, že romanťák v letadle by nemusel bejt vůbec špatná volba. Doufal jsem ve výživnou konverzačku odehrávající se v devíti kilometrech (ve dvoupatrovým Airbusu a380 kterej je můj oblíbenej, bže jsem v něm letěl) a ono prd. Film je plnej flashbacků, páč oba hrdinové místo toho, aby se vtipně dohadovali a tím pádem sbližovali tak neustále vzpomínaj na to, jak se kdysi seznámili, jak spolu chodili a jak se rozešli, takže v letadle se film odehrává pouze minimálně a výsledkem je podprůměrná romantická břečka s nechutně nesympatickou titulní dvojicí. Jestliže jediným kladem filmu jsou odhalený kozy Lily Saletové, je něco špatně. ()

claudel

Hlavní předpoklad pro úspěch tohoto filmu spočívá ve fyzické atraktivitě hlavních představitelů a to Ludivine a Nicolas splňují na sto jedna procent. Jejich jiskření je uvěřitelné, příjemně se na ně dívá a mohou být spokojeni jak mužstí, tak ženští diváci. Stopáž je přesně úměrná žánru, na žádné zbytečnosti není čas ani prostor. Odlehčená a příjemná komedie, která představuje navíc zářný příklad mezi francouzským a americkým pojetím, zvláště na konci. Dobrá zábava na jakýkoli večer. ()

nash.

Nečekaně příjemná romantická komedie natočená s typicky francouzským šarmem, dvojicí, mezi níž to příjemně jiskří, zábavnými slovními přestřelkami, správně dávkovanou romantikou, občas nehollywoodsky shozenou nějakým vtípkem. Plusové body přidává i panoptikum vedlejších postav. Oddychovka, která mile překvapila. ()

• Na večierku žiada slečna svojho priateľa, aby jej priniesol kabát. Pritom drží lístok od šatne v ľavej ruke, ale po strihu ho už má v pravej. (Johnny.ARN)