Cheuaegoda Isoonsin

• Jižní Korea 최고다 이순신 (více)

Epizody(50)

Lee Soon Shin a jej matka prechádzajú ťažkým obdobím po smrti otca. Obe sa snažia nájsť šťastie. I keď je Lee Soon Shin najmladšou členkou úspešnej rodiny, zdá sa, že ako jediná nezdedila žiaden talent. Napriek tomu zostáva odvážnym a veselým dievčaťom. Jej život sa zmení, keď sa stretne so sebavedomým a chladným riaditeľom agentúry Shin Joo Hoom, ktorý si vďaka Soon Shin uvedomí skutočný význam úspechu. (ČSFD)

Eawy

Nuž, ja som veľký fanúšik ázijských seriálov. Takže mi nedá sa na tento seriál pozerať inak, ako na jeden nich. Prirovnávať ho k Americkej produkcii nebudem, lebo to by mal vysoké hodnotenie, ktoré si asi ani nezaslúži. Ale späť k veci. Obecne povedané, tento seriál má viac plusov, ako mínusov. Prvé mínus je dĺžka. Odvykla som si od zdĺhavých seriálov nad 25 častí, a preto ma tento 50-časťový prekvapil. Pre príbeh by stačilo úplne aj 35. Tých 15 bolo nepotrebných. Vystrihla by som hlavne tie časti, ktoré boli na začiatku venované, neutíchajúcej dileme, či sa so Sunshin má alebo nemá stať herečka. Fakt, prvé časti mi liezli na nervy s týmto. ALE! Napriek tomu všetkému, je tento seriál nad ostatnými, kvôli spôsobu akým opisuje postavy. Páči sa mi, že žiadna postava nie je zaškatuľkovaná do nejakej dobrej/zlej škatuľky. Nie, vy aj tie postavy, ktoré ste na začiatku neznášali, začnete postupne chápať. Príklad je napríklad Yushin, ktorú som nazačiatku túžila podrezať, ale neskôr som sa pridala na jej stranu. Všetci herci zvládli svoje úlohy dokonale. Naša malá IU naozaj vyrástla. Mala som troška obavy ako sa mi bude pozerať na Yoo Innu potom, čo som pozerala Queen In yun's man, pretože ju mám už troška zapísanú v hlave. Prekvapila ma, lebo jej postava bola úplne diametrálne odlišná od druhej, a na konci som ju totálne obdivovala. Zaujímavé je, že moje obľúbené postavy boli vedlajšie detská herečka čo hrala Uju, alebo mladý sekretár, prípadne Chanmi. takže asi 70% ()

EsterH

Počtom častí, kamerou aj scenárom sa nebezpečne blíži k štýlu telenovely...prvých 20 častí: "Aj tak budem herečkou", ďalších 15 - "Nebudem herečkou ani keby čo..", posledných 15: "no, tak teda budem.." Zo začiatku mi bolo až smiešne, ako všetci vraveli, aká je Soon-Shin škaredá a nekriticky obdivovali  jej biologickú matku starú škebľu, aká je krásna a vznešená. Veľké plus - dve hlavné postavy v podaní mojich obľúbených hercov IU a Jo Jeong-seoka, ktorým to spolu sedelo... práve vďaka veľkému počtu dielov sa city všetkých troch sestier s ich partnermi vyvíjali pomaličky, poľahúčky. I Soon Shin sa volá ako známy kórejský hrdina - admirál, ktorý vyhral pre svoju vlasť veľa bitev. ()