Muži v černém: Globální hrozba

• USA Men in Black: International (více)

Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém. (Falcon)

Critic

Všechny předchozí díly MiB zbožňuju. Tentokrát však musím s hodnocením níž, jen nevím jak moc. Kdyby se to celé strašně křečovitě nesnažilo prosadit myšlenku "vidíte, i žena a ještě k tomu černoška už může hrát akční hrdinku v MiB", tak to není až tak špatný. Chris Hemsworth je jako Thor super, ale jinak mě v žádné jiné roli zatím nebavil. Scénař taky slabší, dokonce ani všemocná Emma Thompson to nevytáhne na víc jak 3*. ()

tomik99

Na prvních dvou dílech jsem vyrůstal, třetí přinesl pořádnou dávku nostalgie. A co čtvrtý? S tím je to hrozně těžký, ale nezanechal ve mně žádné pocity. Problém je v tom, že nepřichází s ničím novým. Stále se omývají stále ty stejná témata a zápletky, které jsme viděli už v předchozích filmech. Snímku chybí odvaha ukázat něco svěžího, neokoukaného. Máme tady klasický příběh jako v jedničce, akorát hlavní hrdinou je žena. I když všichni herci jsou opravdové hvězdy a jsou sympatičtí, tak to bohužel nestačí. Ten příběh je prostě jedno velké béčko, kdy se sem tam podíváte na hodinky, a budete si přát, ať už je konec. Překvapivě to ale není zase tak hrozné. Je to prostě jen jeden velký a nicneříkající průměr. ()

geek.ondra

Nejnudnější blockbuster roku! Pár fajn scén ale jinak scénáristická marnost ve které nevynikne ani takhle sympatické duo aneb jak si talentovaný tvůrce jehož tvorbu jsem vždy rád sledoval zabíjí kariéru mainstreamovým dnem (nejdřív Rychle a Zběsile 8 a teď tohle) 3,5/10 ()

gazogazo

Jako dá se na to koukat , je to mega průměr a není to průser , není to zázrak. Ale není to ani život, spíš scenáristický paskvil. Odpočinkový film, který člověk zapomene, ale u něj může vypnout. ()

Kingjiri

Mám pocit, že z původní série zbyl jen název a styl titulků. Tommy Lee Jonese s Willem Smithem se rozhodně nepodařilo nahradit a upřímně moc nerozumim tomu, proč bylo nutný dělat dvojici ženská-chlap. A když už nic jinýho, Tessa Thompson se do role vůbec nehodila a Chris Hemsworth, kterej měl dobrý momenty, by si zasloužil charismatičtější i schopnější hereckou parťačku. Bohužel neni ani moc akce nebo humoru. Emzáků se nakonec taky moc neobjeví a chybí nějakej pořádnej záporák. Zkrátka nápadů je hodně málo a vznikla předevšim přehlídka scénáristický impotence. Za 110 mega hodně drahý mlácení prázdný slámy bez pořádnýho příběhu, což bylo naprosto oprávněně ztrestaný kasovnim neúspěchem. ()

Torgal

Táto séria vždy ponúkala oddychovú zábavu a nesnažila sa tváriť, že je niečím viac. S novými hrdinami sa ale tá zábavnosť niekde vytratila. Filmu chýba šťava a drive, až sa zdráham uveriť, že tento nevýrazný počin má na svedomí režisér nadupaného Rýchlo a zbesilo 8. Jednotlivé scény sú pritom celkom v poriadku, len výsledný dojem pôsobí zbytočným dojmom. Hemsworth sa snaží, v komediálnej polohe sa našiel, no chémia s Tessou Thompson funguje podstatne menej ako v Thor:Ragnarok. 5/10 ()

dalziel

Z vypätím všetkých síl a pôsobením domáceho vezenia vďaka Corona vírusu som to dopozeral.Tessa aj Chris sa snažia,ale ako si im to neladí.Toho hláškovania je tu až moc.Vesmír si vždy najde spôsob ako Ťa dostať tam kde Ťa potrebuje a kedy ťa tam potrebuje. To sa mi lúbilo. ()

guri

Nejaka extra parada to nie je, ale zabavil som sa pri tom celkom dobre. Pre mna osobne tato seria nie je ziadne terno a mozno preto je tento diel v ramci serie u mna dost vysoko. Miestami naozaj velmi fajn. ()

emdvojka

Solídne pokračovanie MVČ. Dobré efekty, prijateľne lokácie a ubiehajuci dej. Herci boli tiež ok. Ale strašne sa to držalo všetkého čo sme už videli v predošlých dieloch, bez inovácii a nejakého väčšieho nápadu skopírovaný obsah. Škoda. ()

tranquill

"Jo, jenomže někdy je vesmír mimo mísu..." Tohle další pokračování už je taky mimo mísu, ale nemuselo by to být pravidlo 😁 "Proto pravidlo číslo 1 zní: žádný pravidla nejsou! .. Tomu říkám pravidlo..." ()

kukkik odpad!

"Yeah.. Will Smith actually not gonna be in this movie" "What?" Takže asi tak. Natočit pokračování série bez hlavního protagonisty, hvězdy, a prakticky herce, pro nějž byla tahle role jednou z nejúspěšnějších v jeho kariéře (což je btw docela smutné), znělo jako úplná zhovadilost a taky byla. Asi jako by se někdo pokoušel natočit sequel Indiana Jonese bez Harrisona Forda. Celkově jde jenom o další vykrádačku kdysi funkčních a jakž takž úspěšných sérií ve stylu nových Ghost Busters nebo Ocean's Eleven, kde se prostě vůbec nic neudělá správně, pouze se obšlehne cokoli trochu zábavného z předchozích dílů, přidá se pár lžic LGBT komunity, do hlavní role se dosadí černá asijská latinskoamerická ženská dětská postava (nehodící se škrtněte, chybějící dopiště) postava a voilá - máte tu pokračování, které dupe po hrobě předchozích dílů v CGI mokasínách z kůže ďábelských scénáristů 90. let. odpad! ()

Maximilianus

Zbytočný film, ktorý sérii vôbec nerobí dobre. Efekty boli pri najlepšom priemerné, príbeh neoriginálny, a ten humor...Odpad najväčšieho razu. Frank sa tu síce mihol, ale iba na pár sekúnd. No mal veľmi schopnú náhradu v podaní pešiaka. Za toho palec hore. Aj som kvôli nemu uvažoval o vyššom hodnotení, ale nie. 5/10. ()

Likan7

Jak nehraje Thora v nějaký marvelovce, je Hemsworth nejen nudný, ale i strašně otravný. A tady týhle vlastnosti nasadil pomyslnou korunu. Muži v černém jsou naprosto s přehledem nejzbytečnějším filmem roku, a možná i nejen tohoto. Triky jsou sice fajn, akce, které je vlastně celkem pomálu, celkem ujde, jenže je to celé šíleně unylý, nudný a zbytečný. Není to překvapivý, není to hlavně ani zábavný. Vtipy jsou trapný stejně jako Hemsworth sám, kterýho jsem po deseti minutách fakt nenáviděl. Lokace střídá lokaci, chemie mezi postavami neexistuje (a přitom v Thorovi jim to šlo) a čím více jsem se blížil ke konci, tím více jsem si všímal telefonu, protože bych jinak usnul. V nějaké recenzi jsem četl porovnání s třikrát vylouhovaným čajem, jak trefné. Přesně takhle totiž film vypadá. ()

ER

Zklamání. Děj jen vrstvil rádoby zábavné scény do lineárně pojatého děje s naprosto nezáživnými hereckými výkony. ()

rublik05

K shlédnutí tohoto filmu jsem se dlouho odhodlával, nakonec jsem si dodal odvahy a dal novým MiB šanci, a to byla bohužel chyba. Zpočátku měl film vcelku vlažný rozjezd, zaujalo mě jen pár scén s mimozemšťany, jinak těžká nuda. Dále mě po celou dobu štvala ústřední dvojice hlavních hrdinů, kteří se asi snažili, avšak jejich role jsem jim ani za mák nevěřil. Vtipných scén a hlášek bylo poměrně dostatek, ovšem většina z nich působila trapně či nevhodně a málokterá mě fakt upřímně pobavila. Děj nepřináší absolutně nic nového, spíše jen recykluje nápady z dílů předešlých. Nabízí se tedy myšlenka, zda bylo nutné tento film vůbec natočit, když se v něm v podstatě nic nového neděje, jede se pořád to samé dokola, pouze s novými herci, kterým to ještě k tomu ani moc nejde. Každopádně MiB 4 beru jako velké zklamání, zaujalo mě jen pár fakt pěkně udělaných příšerek a dobře natočené akční scény, jinak nuda a šeď. 3/10. ()

Demonic189

Snáď polovicu filmu som pretočil so šípkou "doprava"... Absolútny primer/podpriemer po každej stránke, až sa mi nechce veriť, že niečo pod takouto značkou a s takými hercami, môže byť tak neuveriteľne nudné a nevtipné. ()

LordMysti

Nečekal jsem rozhodně kvalitu prvních dílů a také jsem jí nedostal :). Ale nejsem proto tak zklamanej. Byla to solidní hodně průměrná podívaná, za mě tedy 50%. Přeci jen ikonické obsazení prvních dílů nepůjde překonat, to nám tento díl jasně ukázal. ()

Spider-Man letí k miliardě

Spider-Man letí k miliardě

01.07.2019

Proč Muži v černém selhali?

Proč Muži v černém selhali?

19.06.2019

Začíná se z toho stávat skoro pravidlo. Blockbuster X několik měsíců před premiérou narazí na produkční problémy. Následně se musí přetáčet, filmové servery mezitím analyzují každičkou spekulaci, a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

Jak to vypadá s pokračováním Gladiátora?

14.06.2019

O pokračování Gladiátora se mluví už pár let. Šílený scénář ke dvojce dokonce kdysi napsal herec, scenárista a skladatel Nick Cave, který měl v plánu poslat zesnulého Maxima do podsvětí plného… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)