Návrat na zapomenutý ostrov

• USA Return to Nim's Island

Film Návrat na zapomenutý ostrov je pokračováním kasovního trháku Zapomenutý ostrov. Čtrnáctiletá Nim (Bindi Irwin) touží víc než kdo jiný chránit svůj milovaný ostrov i zvířata, která ho obývají. Když jejich domov začnou ohrožovat bezcitní stavitelé hotelů a chamtiví pytláci, Nim pochopí, že k záchraně ostrova bude muset spojit síly s cizincem Edmundem, uprchlíkem z pevniny. Jen s jeho pomocí se může postavit na odpor zloduchům ničícím jejich svět. Film Návrat na zapomenutý ostrov, od producentů snímku Letopisy Narnie, vznikl na motivy románové série autorky Wendy Orr a s jistotou uchvátí diváky všech věkových kategorií. Ve vedlejší roli se představuje Matthew Lillard (Scooby-Doo). (oficiální text distributora)

whack

15 ročná ochranárka Bindi Irwin alias Nim bojuje v pralese proti pytliakom. Ekologický film, ktorý ničím neurazí, určený pre mladších divákov. ()

ARI50

Hodně velká snaha o rodinný film, totálně se nepovedlo nikdy kolem Odpadu jenom propluly. Herecky a příběhově mě to prostě nebavilo těžká nepovedená nuda. ()

kaylin

Pokračování celkem milého snímku s Gerardem Butlerem a Jodie Foster, ovšem s tím, že se ani jeden z těchto herců nevrátil. Nakonec, nevrátila se ani představitelka Nim, Abigail Breslin. Pokračování stojí na tom stejném, co předchozí film, v podstatě jde o to zachránit jeden ostrovní ráj. Silně ekologické, rádoby dobrodružné, zbytečně digitální a neskutečně průhledné bez jediného pořádného nápadu a vlastně i bez pěkných záběrů. Prostě nic, co v televizi nevidíte normálně. ()

ecceHOMMO

Napriek tomu, že návrat na ostrov je bez hviez typu Abigail Breslin a Jodie Foster, vyznieva snímok príjemne rodinne a milo. Síce nič nové a prevratné,... ()

MELODY

Chyba bude v tom, že nejsem cílová věková skupina. Kdyby mi bylo deset a měla nakoukáno tak třicet druhořadých animáků, mohlo by se mi to docela líbit. ()

mirkath1

No hodnotit to nebudu, protože jsem vydržela sledovat film 26 min a další hodinu bych nezvládla. Možná kdyby mi dovolili po zhlédnutí hlavní hrdinku nafackovat. Tak šíleně mi lezla na nervy, že mi začalo být u prdele co se s ostrovem stane. ()