Marii a Tomkovi je něco přes třicet a deset let jsou manželé. Žijí na malém městě. On se profesně realizuje v designu nábytku, ona na radnici. Společně zařizují byt a čekají dítě. Zdá se, že jejich pokojný život nemůže nic narušit. Jednoho dne však Marii znásilní starosta, který po ní dlouho touží. Marie se rozhodne znásilnění nenahlásit na policii a nepovědět nic ani svému muži. Od toho dne však začíná jejich láska procházet zatěžkávací zkouškou. (Zlín Film Festival)

dwbmb

Bezvadně natočený rozklad manželství po té, co těhotnou Marii znásilní její šéf. Partnerské drama zaměřené na duševní proměny dosud idylického páru, které vám úsměv na tváři rozhodně nevykouzlí. ()

hygienik

Všedný príbeh, aký sa môže prihodiť každému. Ale riadna dávka slovanskej depresie mu dodáva naliehavosť, ()

sochoking

Marcin Dorociński v roli chlapíka, ktorému zo žiarlivosti prepne v palici. S ubiehajúcimi minútami filmu sa mi jeho charakter čoraz viac a viac zhnusoval. Výborná psychologícká záležitosť jedného manželského vzťahu narušeného hlavne výtvorom falošných domnienok. P.S.: Scéna s minerálnou vodou na námestí ma od smiechu rozsekala na kúsky! ()