poster

Jak vycvičit draka 3

 • USA

  How to Train Your Dragon: The Hidden World

 • USA

  How to Train Your Dragon 3

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Ako si vycvičiť draka 3

 • Velká Británie

  How to Train Your Dragon: The Hidden World

 • Austrálie

  How to Train Your Dragon: The Hidden World

 • Kanada

  How to Train Your Dragon: The Hidden World

 • Nový Zéland

  How to Train Your Dragon: The Hidden World

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný

USA, 2019, 104 min

Komentáře uživatelů k filmu (245)

 • Gemini
  ****

  Vizuálně úžasné (a nakolik to dokážu odhadnout, věřím, že i 3D verze stojí za to), s "tradičně" skvělou hudbou Johna Powella, v rovině emocionální i komediální funguje výborně, jen ten příběh je poznamenaný tím, že už je to zkrátka třetí díl, a další největší padouch na světě (u kterého se už navíc některé záležitosti řeší hooodně velkými zkratkami) prostě tolik netáhne. Že je to slabší kus, je ale zřetelné v podstatě ve srovnání se skvělými dvěma předcházejícími díly - samostatně v rámci žánru posuzováno je to solidní počin. 80% mu přece jen dám;) PS: A málem bych zapomněl - Rafana je prostě přírodní úkaz:))(16.3.2019)

 • Cervenak
  ****

  Príbeh nie je bohviečo a ani zloduch za veľa nestojí... napriek tomu dôstojné pokračovanie a zavŕšenie. Skvostná animácia (ten rozdiel oproti jednotke!), kopa zábavných dračích vylomenín, geniálna Powellova hudba a na konci slza dojatia.(11.3.2019)

 • T2
  ****

  Rozpočet $129miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $181,286,026 Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Animácia hore, príbeh dole. Škoda, príbeh sa dosť podobá na druhý diel, zas tu máme lovca drakov, teraz pre zmenu vychudnutého albína. Ovládajúceho drakov chrliacich kyselinu a zasadeného na nočných besov. Tak Štikút sa musí mať na pozore. Príbeh už skoro nemá čím prekvapiť. Oživeným sa stáva len "romantická" linka medzi drakmi nočným a bielym besom. Tam to miestami fajn roztomilé, aj zábavné. Celkovo v zábavnosti to išlo trošku dole. Záver aspoň trocha dojme, určite sa s tým tvorcovia mohli viac vyhrať. 3D efekt u DreamWork stále na vrchole, dabing v pohode. /videl v kine 3D verziu: 80%/(23.2.2019)

 • Marigold
  ***

  Solidní, byť trochu rozvláčné završení trilogie s kouzelnými obojživelníky. Krásné finále.(24.3.2019)

 • MrHlad
  ****

  Důstojné ukončení trilogie, které naznačuje, že klidně mohlo ještě chvilku pokračovat. Ve třetím Jak vycvičit draka se děje až příliš mnoho věcí a tvůrci nemají dostatek času se všem věnovat pořádně a rozdělení do dvou filmů by tady určitě přišlo vhod. Zároveň je to ale pořád to správné animované dobrodružství se skvělou akcí, fajn hrdiny, vynikající hudbou a několika scénami, u nichž se člověku tají dech.(26.2.2019)

 • novoten
  *****

  There were dragons when I was a boy. Nejlepší animovaná série se loučí a roky slibované finále příběhu o dospívání nerozlučných přátel předčilo veškerá možná očekávání. Snad protože jsem předchozí díly viděl vícekrát, snad protože jsem si s hlavními hrdiny zařádil i v osmi sezónách seriálu, snad protože takhle lidu- a drakumilné poselství jen tak někdo nepřekoná. Od první scény mráz po zádech a při poslední půlhodině i tep někde na dvou stovkách, k tomu nejedna očekávaná slza a pocit, že filmový svět je bohatší o pravou legendu.(22.2.2019)

 • Viktooorka
  ****

  Miluji Škyťáka a Bezzubku, takže jsem si nemohla nechat ujít ani třetí díl. Bohužel jsem ale čekala, že mě trojka nepotěší. Ano, příběhově je to nejslabší díl. "Bitva" se záporákem nebyla nic moc, ale o tom ten díl vlastně nebyl. Hlavním příběhem byl vztah, potažmo vývoj mých dvou oblíbených postav. Aneb, nic netrvá věčně a i ochočený drak, prostě není domácí zvíře. Takže tento díl považuji za milé rozloučení a kouzelné zakončení. A pšt, ale zase jsem plakala :o)(28.4.2019)

 • Marius
  ****

  Obrovská škoda takéhoto zakončenia trilógie. Prvé dva diely si lietali v oblakoch originality, neváhali pozabíjať dôležité postavy, trhať nohy a pritom stále ostať rodinným filmom. Tu už neverím nielen záporákovi ale ani hlavným postavám. Strašne skratkovité a na štyri hviezdy to ťahá len perfektná animácia a Ruffnut. Dcére sa to ale páčilo takže svoje publikum si to nájde. 7/10(22.2.2019)

 • Toren
  ***

  6/10. Očekával jsem nezapomenutelný zážitek (první dva díly zbožňuji) ale přišla studená sprcha a zklamání. Řemeslná špička s parádní skvadrou charakterů (chemie ústředních draků funguje na jedničku) zapomíná na vše, čím byla dvojice předchozích snímků natolik výjimečná. Závěr Škyťákova přátelství s Bezzubkou postrádá silnější emoce, moment napětí a onen dospělejší přesah, jenž u dřívějších draků nechyběl. Záporák a dětinský humor je pak dalším kopancem do břicha. Hrozně me to mrzí... Více: https://www.youtube.com/watch?v=ioR8gxByv54(20.2.2019)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Každý díl je s odstupem 4 a 5 let, takže člověk nemá absolutně šanci si pamatovat žádné postavy ani předešlé dění, takže jsem se trošku ztrácel. Samotná animace je solidní, ale na můj vkus málo humoru a akce mě příliš nebavila. Za mne nadhodnocená celá TRILOGIE. 60%(11.4.2019)

 • Hild
  ****

  Předchozím dílům jsem dala 5*, závěr trilogie ale na plný počet bohužel není. Měla jsem pocit, že tvůrci vůbec nemysleli na to, že by filmy mohly růst s jeho publikem. Jak vycvičit draka 3 je totiž velice jednoduchý film a tento pocit jsem u předchozích dílů vůbec neměla, ty měly navíc větší náboj a mnohem větší osudovost. Zde se vytratilo jakékoliv překvapení, od první minuty budete přesně vědět, jak to celé bude pokračovat a vlastně pořád jen doufáte, že přijde něco více, ale ono nepřijde. Navíc mě místy dost tahal za uši až příliš dětinský humor, a znovu, tento pocit jsem u předchozích dílů nikdy neměla. Samozřejmě, stále je to nadstandard v rámci animovaných pohádek, já si to jako celek vlastně hodně užila, závěrečná část filmu také emocionálně funguje, ale škoda, že tvůrci přece jen netlačili více na pilu.(23.2.2019)

 • Spiker01
  ***

  Nejsem fanoušek série, takže o nějakém zklamání nemůže být úplně řeč. Ovšem nebavil jsem se a beru to jako plnohodnotné a vlastně docela hezké zakončení. Než se však dostaneme k dojímavému konci, jehož cesta započala před dlouhými 9 lety (a několika spin-offy mimo hlavní sérii) jsme vtaženi do vesměs rutinního a nezajímavého konfliktu s dalším zaměnitelným arcilotrem, na něhož si pravděpodobně po nějaké době nikdo nevzpomene a celý příběh je tak plytký, až běda. A co je horší, nudil jsem a to dost. Pro mě jedna z vůbec nejpřeceňovanějších sérií.(31.3.2019)

 • D.Moore
  ****

  Vzhledem k tomu, že se předchozí dva filmy nebály vcelku drsných a nečekaných věcí, čekal jsem zakončení trilogie o něco působivější. Zapracovat se mohlo hlavně na záporákovi, který mě takřka nezajímal a byl tuctový. Ano, místy atmosféra potemněla tak, až jsem si říkal, jestli je to vůbec animák pro děti, jenomže vzápětí se dostavil ten klasický střelený humor, aby to dětem vynahradil... Měl jsem z toho smíšené pocity. Po technické stránce jsou třetí Draci nicméně vynikající (například John Powell má teď na kontě jednu z nejlepších soundtrackových trilogií vůbec), Bezzubkova romance je stoprocentně roztomilá a Škyťákův příběh se také podařilo uzavřít - jen zkrátka ne nijak nezapomenutelně, což je škoda.___P.S. Můj dojem možná zlepší verze s původním zněním, ačkoliv dabing nebyl špatný - Simona Postlerová má skoro stejný hlas jako Cate Blanchett, nicméně raději uslyším ji stejně jako Kristen Wiig v roli Rafany (rozhodně nejlepší postava celého filmu).(1.3.2019)

 • Shakers
  ****

  Tretí diel je pre mňa trošku sklamanie. Zatiaľ čo prvé dva diely boli perfektne v každom smere, tu sme sa zasekli. Trojka použila rovnako šablónu ako dvojka (znovu lapač drakov), no tento krát už to tak nefunguje a hlavný zloduch nie je vôbec tak výrazný a strašný, aby pohol príbehom, akciami, alebo napätím v niektorých scénach. Záver je zvládnutý na výbornú, pekne sa to uzavrie, nechýba dávka emócií, či opäť skvelá hudba Johna Powella, no príbehom tento diel svet vikingov ničím moc neobohatil a povedal by som, že aj akcia bola lepšia v predošlom diely. Dvojka priniesla stratenú mamu, smrť otca, nových drakov Alfa, výborného záporáka s dávnej minulosti, no tu okrem romantiky drakov sa tu moc nových prvkov nedočkáme. Animácia je znova nádherná a záver dojme, ale mohlo by byť ešte lepšie. Tak či tak sa jedna o výbornú sériu zo skvelým rozlúčením. Obľúbený soundtrack: The Hidden World, As Long as He's Safe, Once There Were Dragons. 85% - 4*(28.2.2019)

 • LiVentura
  ****

  Příjemná dračí animovaná sága pěkně zakončená!(29.5.2019)

 • Rominator
  ****

  Škyták a Bezzubka pokračují v osvobozování nových draků a ostrov Blp se stává pomalu přeplněný. Další hrozbu představují piráti, kteří si najmou Kruťase, aby jim pomohl všechny draky získat. Škyták to nebude mít tentokrát vůbec jednoduché, protože se velmi brzy ukáže, že Kruťas má v ruce eso v podobě dračice Běsky... Jde o velmi slušné uzavření trilogie plné lásky a přátelství. Návštěva skryté podzemní jeskyně plné draků stála za to.(10.3.2019)

 • InJo
  ****

  Vizuálně velkolepější rodinný animák aktuálně nepamatuju. Přehlídka nádherných, dech beroucích záběrů (dračí "tokání" je absolutní top) a celkově skvělé a v závěru náležitě dojemné završení výborné fantasy trilogie. Doufám, že za deset let někdo schopný natočí její plnohodnotnou hranou verzi... ;-) 80 %(14.3.2019)

 • HAL
  ****

  Stejně jako dvojka je toto pokračování fantastického prvního dílu poněkud zbytečné - ne že by nebylo co vyprávět, na fantasy z tak zajímavého prostředí se dá "nějak" navazovat snad donekonečna, ale už to není zdaleka tak silný zážitek. Originalitu prostředí už nahrazuje familiernost, audiovizuální orgie jsou jen "more of the same", a hlavně režijně už tu tak vymazlené scény jako první let z jedničky nejsou. Pro děti asi paráda, zbytek světa na třetího Draka ale rychle zapomene. 7/10(3.7.2019)

 • Kothy
  ****

  Tak jsme po letech dostali další dračí příběh. Popravdě je docela těžké neustále přicházet s něčím novým. Proto jde kvalita postupně dolů. Tentokrát jsme dostali nového záporáka v podobě lovce draků a Bezzubka dostal parťačku Běsku. Celý Škiťákův klan se vydává na útěk před těmito drakobijci. Samotný dračí svět mi přišel dost nevyužitý. Jinak se vše děje zhruba podle očekávání. Nic velkého vás ve filmu nepřekvapí. Na konci filmu je velký časový skok, takže naše postavy trochu zestárnou. Uvidíme, jestli ještě bude nějaké pokračování. Za mě už to stačí. "Leť, bráško."(19.6.2019)

 • Tsuki
  ***

  Stačilo pár prvních minut filmu a už jsem si říkala, že si u mě bohužel tahle série ani třetím dílem nespraví reputaci. Nebavilo mě to podobně jako dvojka. A postavy mi stále nepřirostly k srdci. Navíc mi vadí, že se film místy pokouší o vtip, ale humorné scény jsou téměř vždy nedotažené, takže to působí spíš uboze než vtipně (samozřejmě až na pár povedených výjimek v čele s ukecanou Rafanou ve vězeňské cele - do té doby na mě působila pouze jako trapně otravná postavička, ale tímhle povýšila na vtipně otravnou postavu. A tak by to mělo být - zkrátka dotáhnout vtip do jeho maxima). Dějová linka ale rozhodně nebyla špatná - tentokrát šlo hlavně o téma vyvíjejícího se přátelství mezi Škyťákem a Bezzubkou, které neodvratně spěje k tomu, že se jejich cesty (a potažmo i cesty lidí a draků obecně) rozpojí, aby nalezli každý své vlastní místo. Tahle myšlenka se mi na tom líbila. Nehledě na vizuální zpracování, které mi do teď nesedí, musím říct, že konec filmu hodně spravil můj dojem a dokonce mě i dokázal dojmout. Takže film rozhodně stoupl v mých očích, minimálně na podobnou úroveň, jakou má za mě první díl. A ještě poznámka na závěr - záporák byl tady vykreslený rozhodně lépe než ve dvojce, takže i za to plusové body navíc. ~(3,3)~(14.3.2019)

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace