Úžasný oceán 3D

• Německo Amazing Ocean 3D (více)
všechny plakáty

Nechte se okouzlit ohromnými hejny ryb, které vplavou přímo do vašeho obývacího pokoje! Z bezprostřední blízkosti sledujte olihně a nepolapitelné chobotnice, stejně jako obrovského rejnoka. Na návštěvu k vám zavítají i delfíni a želvy! Úžasný oceán 3D byl natočen ve stereoskopickém 3D a nabízí dechberoucí úžasný zážitek pro celou rodinu. Zábava pro mladé věkem i duchem! (oficiální text distributora)

Frajer42

Krásné putování napříč oceánem s přenádherným soundtrackem a solidním komentářem. 3D bylo jedno z nejintenzivnějších, jaké jsem zatím viděl, a to už mám podobných dokumentů nakoukány kupy. Právě kvůli 3D jsem na dokument koukal, takže po téhle stránce panuje v mých žilách absolutní spokojenost. Je to vážně přenádherný pocit, když se váš pokoj promění na obří akvárko, byť jen na 49 minut. ()

Litsarch

OceanWorld 3D, jako jeden z mála 3D filmů, naplno využívá možností 3D technologie. Každá minuta, vteřina, je neskutečná nádhera, která má ohromnou vypovídací hodnotu sama o sobě a ani nepotřebuje komentář. Komentář v tomto dokumentu vnímám spíše jako dobrého průvodce tímto podmořským světem, abych vůbec věděl, na jaké úžasné zvíře, rostlinu apod. se dívám a přidal pár či více informací. A toho se mi dostalo perfektně. Komentář je skvěle namluvený, vyvážený, neukecaný, takže člověk má dostatečně času všechno vnímat aniž by ještě musel dalším smyslem vnímat mluvené slovo. 3D vnímám u tohoto dokumentu skoro jako nezbytnost, jelikož momentů, kdy skoro stačí jen natáhnout ruku a sáhnout si na delfína, lachtana a desítky rybek, korálů a dalších věcí je v něm velké množství a člověk si přijde jako když to točí on, což je skvělý pocit. Velice rád se k němu budu vracet. P.S.: Asi v 10 minutě: Ty vogo, to je Nemo! :) ()

Ozo

Dokumenty ze života pod mořskou hladinou mě prostě nepřestanou bavit. Když se k nádherným záběrům přidá povedený soundtrack a komentář, který dokáže zaujmout, nemůžu než hodnotit vysoko. Za mne super. [páté hodnocení, první komentář] ()

SniperG1

Tohle byla teda jedním slovem nádhera!! Fascinující záběry, spousty zajímavých informací, uklidňující hudba a 3D?? Zatím nejlepší, které jsem doposud viděl...100% P.S: Jericho666 - no je to Nemo :) ()

loki5

Nic moc se nedozvíte a většinu záběrů je jen hudba bez komentáře. Hudba je bohužel dost nudná a někdy až otravná. Velké plus je ale 3D které v tomto případě opravdu funguje a posunuje tento dokument mírně do nadprůměru ale vážně jen mírně. 60% ()

Honzuna

Příliš pomalý spád, unavujicí hudba, a né zrovna nejkvalitnější záběry často v kalné vodě. I přesto celkem působivé a zajimavé. ()

DavidAAAA

Krásná záležitost, která vám v obýváku vytvoří akvárium plné úžasných mořských živočichů. Je to pomalé, podkreslené klidnou hudbou a solidním komentářem. Působivé a intenzivní 3D, u kterého je báječný relax. Jen je to pomalé až moc, mít to 30 minut, bylo by to pětihvězdičkový. ()