Epizody(18)

Ceres

Tohle drama bylo pro mě hodně jako na houpačce, první epizoda byla v druhé polovině díky šokujícímu zjištění hodně dobře vyšperkovaná dramaticky. Problém však přišel v rozmezí 2. až 9. epizody, kdy se hlavní duo "prohodilo", většina vtipů mi připadla nevhodná až trapná, hlavně chování postav. Korejci mají přehánění rádi, pro mě však bylo hodně scén, ve kterých se strašně přehrávalo, ale jak říkám, tohle je typické pro humorné scény v Koreji. Jakmile se seriál vrátil z komedie k dramě, což byly právě hlavně 10. a 11. epizoda, tak v takové poloze se mi seriál zamlouval mnohem víc. Pak i když tu a tam se komediální scénky přihodily, už nebyly tak rušivé. Ke konci už je vidět, že se to všechno natahuje a třeba zjištění nemoci už si mohli autoři odpustit, i když tím zvedli zase dramatičnost. Celkově seriál kombinuje spoustu humoru, ale nejvíce potěší v dramatické poloze. V hodnocení se nachází přesně mezi 3 a 4, ale nakonec dám za 3. ()

mayna

Tak tohle byla ta nejlepší výměna těl, úplně jsem jim to oběma věřila. Pěkně to mezi nimi jiskří, vedlejší postavy jim krásně nahrávají. Druhá polovina se ale děsně táhla, ke konci jsem se skoro neprokousala. Takže průměr 3*. ()