poster

Movie: The Movie 2V

Krátkometrážní / Komedie

USA, 2013, 7 min

Komentáře uživatelů k filmu (74)

 • D.Moore
  odpad!

  Ještě hloupější, ačkoliv o dvě minuty kratší. Ubrat dalších sedm a možná by se na to dalo dívat.(24.10.2013)

 • playboxguest
  ***

  Zatímco jednička se víc orientovala na filmy vyobrazených herců, dvojka už se zúčastněnými herci paroduje kousky, v nichž se objevili jiné tváře, takže ústup dolů, ale na druhou stranu jsem se pobavila nad několika fórky v čele s "Vypusťte Tatuma" a konečně se někdo taky pokusil zfilmovat tetris, že... :-)(9.5.2013)

 • Madsbender
  odpad!

  Možno som jediný, ale jednotku som Kimmelovi zhltol aj s navijakom. Dvojka je však číra trápnosť a úbohosť.(28.8.2014)

 • dr.horrible
  ***

  Jednotka bola dementná a trápna, dvojka je (ako pravý sequel) dementnejšia a trápnejšia. Jengaaa!!!(18.3.2013)

 • kingik
  ***

  Těžko odhadovat, kam by film směřoval, kdyby mu byla dopřána delší stopáž. Jimmy Kimmel z pozice showmana se rád vyžívá, když se celebrity, a že jich je tady pěkná řádka, dostanou do situací, kdy si ze sebe tropí legraci nebo se postaví čelem k tomu, když si z nich někdo utahuje, případně je uráží. Jeho show, ve které celebrity na kameru čtou urážlivé výroky z tweeteru na jejich adresu, je v tomhle ohledu peprnější a pikantnější. Tady lze být spokojený především s výskytem známých herců, kteří se v rovině parodie pitvoří v parodii na vše možné, která nedává příliš smysl, a v podstatě ani prostor zaujat více, než na pár vteřin, než se ta "ulítlá" a neorganizovaná směsice přežene. Anebo ještě jinak: Andrew Fisher alias Jimmy Kimmel není až tak zkušený režisér a už vůbec ne dobrý herec, aby na cca sedmiminutové ploše dokázal natočit mimořádně zábavnou krátkometrážní parodii na katastrofické filmy říznutou hororem i comicsem, a já nevím čím vším ještě, a ještě chtít po něm, aby byl vtipný, dal tomu řád, smysluplnost a nakonec, aby to celé perfektně skloubil dohromady, aby to mělo tu správnou funkčnost. Něco z toho vyšlo výborně, a něco naopak přebývá, ale to není až taková katastrofa. Výsledný dojem je sice splácaný, ale autora podezřívám, že tak činil záměrně a byl příčetný. Mé hodnocení: 60%(10.12.2013)

 • swamp
  **

  Pokračování ztratilo glanc - tak, jako to u pokračování prostě bývá. :P(24.8.2013)

 • boshke
  *

  Jedničku jsem ještě bral, ta byla vtipná, ale toto mně přišlo dost slabé... 20%(4.7.2013)

 • nash.
  **

  Když v Hollywoodu uspějete, není nic lepšího než svůj úspěch znehodnotit pokračováním. A jak řekl, tak Kimmel udělal. Pokračování už není tak dobré, svižné ani vtipné, ale stále se tu najde několik momentů, které mě upřímně rozesmály. I když nejsou nijak převratné či novátorské. Ať už je to táta Buttler, Cranstonův pianista, Krasinského hrdina zrozený z tragédie nebo Vypusťte Tatuma!.(25.8.2013)

 • virus10
  *

  Jen Matt Damon mě rozesmál.(4.8.2013)

 • ReneeS
  *

  Tolik dobrých herců a tak žalostný výsledek? Dokonce ani Matt Damon tam tentokrát nebyl vtipný.(27.3.2013)

 • korbitch22
  *

  Koncentrovaná trapnost na druhou.Je mi jasný, že to je takhle naschvál, bohužel to prostě není vtipné.Jednička byla zoufalost a dojka je úplně stejná.Kurva s tolika herci by se dalo udělat tolika věcí.Hollywood už definitivně neumí parodie.Ještě, že žijí Wayansové.15% za Motion capture Matta Damona.(16.2.2015)

 • HellFire
  **

  Hm, blbost. není to ani dobrá parodie.(23.3.2013)

 • 6thSun
  ****

  Sequel lepší než první díl? Povedlo se! 80%(11.6.2013)

 • Caszidy
  *

  Tak to se nepovedlo. První počin Jimmyho Kimmela měl vyvážený poměr dobrých a trapných vtipů, ale zde už to bohužel přehnal. Jednu hvězdu nechávám za "release the Tatum!"(5.4.2013)

 • ConanVJ
  *

  To samé co u předchozí "komedie". Vůbec mě to nebavilo ani nerozesmálo 5% :((30.7.2015)

 • Frajer42
  odpad!

  Ve srovnání s prvním dílem je tohle opravdu ten nejzářivější diamant. Opět mě potěšila pouze ta hovadina s Damonem, kde konečně vyplula na povrch jeho sexuální orientace. Zbytek je ještě o tři řády blbější, než tomu bylo v jedničce. Dále ve srovnání s jedničkou, razantně ubylo známých tváří, které byly nahrazeny totálně neznámými idioty, což člověka taky rozhodně nepotěší. První díl měl 9 minut, tento díl má 7 minut. Pokud tento trend bude pokračovat, tak první koukatelný díl by měl mít číslo 6. Hodnotím opět odpadem. Stejně by měl hodnotit každý člověk, který inteligenčně převyšuje pštrosa.(6.11.2014)

 • Marek1991
  odpad!

  Tak na takejto blbosti sa môžu baviť snáď len Američania. Úplne suchá paródia, ktorá je skôr zabijak času.(19.5.2013)

 • MikO_NR_1909
  *

  Skutočne, nie v malom rozsahu to charakterizuje všetku tú povrchnú a lacnú komercializáciu, ktorá v Amerike letí. Že ohúriť sa dá len grafikou, hláškami, bleskurýchlym strihom a škandálmi. Pretože divák by zrejme zaspal od nudy :)(20.2.2016)

 • ABLABLABLA
  *

  "Release the TATUM!" Tak jo, tohle mě párkrát donutilo k úsměvu, čili lepší než první Movie: the movie, ale opět M. Damon jeden z mála dobrých kousků, i když opakovaný vtip.... no ale jemu to uznám - 3/4 jedné hvězdy... (ano i takhle si to klidně budu hodnotit, když se mi zachce :P) K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=ICMOybwDFN0(31.8.2014)

 • JASON_X
  *

  Taky u tohohle pokračování jsem se nejen opět nezasmál, ale navíc ani nepousmál... Trapné, nevtipné, sterilní.(29.9.2014)

<< předchozí 1 2 3 4
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace