Mladý muž cestuje späť v čase a ocitne sa v zovretí Občianskej vojny a armády monštier.
Po neúspešnom pokuse požiadať svoju priateľku o ruku prechádza Alan Jones (Jordan Farris) ulicami nočného mesta. To sa mu vypomstí, keď ho do krvi zbije pouličný gang. Následne ho odvlečú do záhadného laboratória, kde na ňom Dr. Tanner Fiski (John Ferguson) a jeho geniálny detský asistent realizujú desivé pokusy s cieľom vytvoriť Frankensteina. Pokusy vytvoria trhlinu v čase a priestore, zhromaždia armádu Frankensteinov zo stoviek paralelných vesmírov a všetkých ich pošlú späť v čase do 19. storočia, priamo do prostriedku krvavej vojny medzi Severom a Juhom. História už nikdy nebude rovnaká a nemožno vylúčiť, že pre ľudstvo sa skončí veľmi nešťastne. (Incantator)

kaylin

Ve snímku „Army of Frankenstein“ jsou momenty, které vás mohou bavit, ale na to, jak je snímek dlouhý, je jich jednoduše velmi málo. To nakonec vede k tomu, že je snímek „Army of Frankenstein“ hodně slabou snahou dostat k divákovi něco zajímavého. Celé je to vlastně jen o tom, že se příběh snaží být dostatečně ujetý a divný, aby byl zajímavý. Je, ale opravdu jen chvilku. ()

Shanen29

Tak jsem si vybral 3 filmy od Bellgardta na jeden deštivý den a mám pocit,že tento režisér,ikdyž to myslel zřejmě dobře,nebude mým favoritem ..... ()