poster

Ukolébavka

 • anglický

  Lullaby

Drama

USA, 2014, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hanys_
  **

  Jenkins se rozhodl pro eutanazii, svolal si celou rodinu a ti se během jednoho dne snaží dohnat léta odloučení, usmiřují se...Citová ždímačka, která mi ale kupodivu nepila krev od samého počátku, ale až v závěrečné třetině. Do té doby jsem docela silně uvažoval o třech.(10.8.2016)

 • Bruce0659
  ***

  Andrew Levitas sa za svoj režijný debut síce nemusí hanbiť, no fakt je, že táto snímka má veľa chýb, ktoré sa ignorovať nedajú. Dej v prvých 90 minutách by na diváka zapôsobil viac, keby sa vystrihli alebo skrátili niektoré doslova zbytočné scény. Posledná 30 minútovka už prináša to "pravé orechové" a príbeh o synovi a jeho umierajúcom ocovi možno prinúti diváka zobrať si vreckovky. S hereckým obsadením som max. spokojný, Garrett Hedlund prekvapil a Amy Adams tradične úžasná (aj keď bola na scéne asi 15 minút). Žiaľ, nemôžem povedať, že by ma film chytil za srdce, aj keď záverečná pieseň sa podarila. Umierajúci človek, ktorého majú odpojiť od prístrojov a okolo neho manželka, dcéra, syn... takýto príbeh musí byť natočený tak, aby diváci ešte na druhý deň plakali, toto nestačí na 4*(27.10.2016)

 • Thomick
  ***

  No, ehm. Ve Witu bylo umírání v přímym přenosu daleko intenzivnějšim zážitkem, a stačila k tomu jedna perspektiva - tady jich máte naservírovaných hned několik, jen sotva rozvedených, natožpak dotažených, a bez výjimky se nesoucích tak trochu v duchu La Fontaineových bajek se zvířátky. Akorát s tim rozdílem, že zde v hlavní roli účinkujou Židi a za průvodní morální otázku si tvůrci (opatrně chválim) zvolili přípustnost eutanázie. --- Update: Jessica je stále stejně boží, a tady dokonce i zpívá... hebrejsky!(29.8.2014)

 • sochoking
  *

  Akosi rýchlo zabudli na to, že ich všetkých omrdal o prachy...(9.9.2015)

 • Ukrizku
  ***

  A proč by to tak nemohlo být? Mít život ve své kompetenci a počkat si, až to všem dojde a budou se chtít rozloučit. Další, spíše nadprůměrný snímek, který ukazuje, že někdy platí "skrze tebe vnímám sebe". Zaplať Jehovovi za to, že to celá rodina stihla a ještě jim smrt ukázala nějaké ty highlightery. Prezentované formě asistovaného suicida vlastně také nelze nic vytknout a kdo někdy umírajícího doprovázel, ví, že v posledních věcech se skutečně potkávají potřeby omývat výkaly s potřebou pochovat umírajícího v náručí jako miminko.(9.11.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace