Milujem Slovensko

Vlado Valko

Hudba:

Viktor Hazard

Účinkují:

Martin Nikodým (moderátor), Adela Vinczeová, Dano Dangl, Stanislava Kašperová, Juraj Šoko Tabaček, Samo Tomeček, Andrea Gabrišová, Romana Orlická (více)

Moderátor Martin Nikodým, kapitáni tímov a šestica súťažiacich nás prostredníctvom zábavných súťaží prevedú svetom slovenského filmu, televízie, športu, hudby, jazyka a iných zaujímavostí Slovenska. (STV)

mirika39 odpad!

Zakaždým, keď nedopatrením zahliadnem A. Banášovú, a začujem jej trápny humor, mám pocit na dávenie. Ale ako tak pozerám, v tomto programe sa zišla umelecká spodina, takže o trápny humor nie je núdza. Nuž ale, keď už si úbohý slovenský divák musí vybrať medzi reláciami tohto typu, reality šou alebo nekonečnými slovenskými telenovelami, vyberie si radšej menšie zlo. Ja si hold, radšej otvorím knižku... ()

Polnoch

Zábavná a originálna relácia. Chválim výborný výber moderátora a kapitánov týmov. Adela aj Dano sú dosť rozdielni, čo ešte pridáva na zaujímavosti súťaže. Väčšinou sú aj hostia zaujímaví a páči sa mi, že sa obmieňajú. Na tejto relácii je super aj to, že pravidlá nie sú také prísne a atmosféra je uvoľnená. ()

MM_Ramone odpad!

Ja "Milujem Slovensko"! O tom nech nikto nepochybuje. Som hrdý na to, že som Slovák. Som šťastný, že žijem v tak krásnej, malebnej krajine ako je Slovensko. Mám rád naše veľhory i úrodné nížiny. Vážim si svojich predkov. Nedám dopustiť na svoju otčinu. Naozaj milujem Slovensko. Lenže doslova nenávidím takých kreténov ako je zakomplexovaný Nikodým, debilný Dangl či nosatá čarodejnica Banášová. Tiež aj tie ostatné slávne slovenské pseudocelebrity, čo sa v tejto relácii predtŕčajú mi lezú poriadne na nervy - krpatý Kočiš, vyžratá Polnišová, homokláda Stanke, drevák Cifra, mongoloidný Pomajbo, drbnutá Mórová, úlisná Brychtová, dislektik Batthyany, blbec Jakab, chudák Hudák, skrachovanec Marcin, lebavý Landl, potrhnutý Bičan, niktoš Hajdu, trapný seladon Weiter, šereda Hasprová, bezvýznamný Kobielsky, obtlstlá miss Christová, mužatka Šebová, narcistický Nagy, nevýrazný Sklár, monštrózny Kassai, nudná Ondrejková, nesympatický Ďurovčík, zabudnutý Pročko, frigidná Podzámska, buran Topoľský, matróna Gregorová, trkvas Vojtek, pionerska vedúca Malachovská, retardovaný Bystriansky, slizký Kramár, hyhňavá Šišková, nemasná-neslaná Tlučková, pribrzdená Vačková, bláznivá Sládečková... už ani nebudem radšej pokračovať ďalej. Robí sa mi z nich nevoľno. Príšerné panoptikum. Vrúcne "Milujem Slovensko", ale tuho neznášam túto bandu úbožiakov a darmožráčov. Odpad! ()

Maslord

Nedavno som svoje hodnotenie odpad! prehodnotil a davam relacii **. Myslim si, ze sa momentalne, resp. odkedy je riaditelom STV V. Mika verejnopravna televizia ubera spravnym smerom. Namiesto tupych reality show je to celkom dobry format, ktory ma mladej generacii co ukazat a sice: nie sme tu na tom az tak zle. ()

Martrix

Pokud půjdu cestou srovnání s Máme rádi Česko, tak musím říct, že jde o docela slabý odvar. Moderátor je sice spravedlivější a serióznější, hosté jsou mnohdy pohodovější a vtipnější, než u nás, ale ve finále je z nějakého důvodu, Máme rádi Česko zábavnější a živelnější. Ale na ukrácení večera...proč ne. ()

• Jako Mikuláš vystupuje v mikulášských dílech bývalý scenárista tohoto pořadu, Pavel Graus. (fabecc1222)
  • V jednom z dílů, který byl v roce 2018 věnován výročí vzniku ČSR, se jako host objevil Martin Dejdar, který jako kapitán působil v několika sériích české verze pořadu Máme rádi Česko (od r. 2013). (fabecc1222)