poster

Bezchybný plán

 • švédský

  Jönssonligan - Den perfekta stöten

 • anglický

  The Master Plan

Akční / Dobrodružný / Komedie

Švédsko, 2015, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (14)

 • Malarkey
  ***

  Seveřané natočili kopii jakékoliv gangsterky od Guye Ritchieho a k tomu přibalili třiceti procentní nudu.(22.2.2016)

 • DruidKarel
  ***

  1611. hodnocený film:(9.10.2016)

 • slunicko2
  **

  Odtažitá nuda. Je mi jedno, co se komu stane, je mi fuk, jestli se jim věc podaří, nezajímá mě, jak to dopadne. Takhle si svou diváckou roli nepředstavuji.(27.2.2016)

 • Johnny.ARN
  ****

  Švédsky Scofield si kradne luxusné autíčka a bez plánu sa ani neviští. Problém nastane, keď mu zabijú parťáka a on sa vydá na cestu pomsty. Ale na cestu rafinovanej pomsty. Dá dohromady dream team a plán, ktorý je proste dokonalý. Skvelý švédsky snímok, ktorý drží diváka v napätí, ale občas zakopne o menej pútavé pasáže. Dynamickosť a ľahkosť sa uprieť nedajú. Určite povinnosť pre všetkých, ktorý majú radi tento žáner. Viac dotiahnuť detaily, pridať pár miliónov, obsadiť nejakú pútavú tvár a trochu im to sťažiť, bolo by to fakt bezchybné. 4 z 5(20.2.2016)

 • asirtes
  ***

  Maestro Darborg je úplný Pičasso. Svoj "bezchybný plán" za hutnej pomoci Bergerovej hereckej kómy vymakal síc do detailu a dokonale podivných nápadov, ále málinko ho prekombinoval. Asi tak, že keby mal Hawking v ňom prerátať všetky premenné a slabé miesta, vyšlo by mu číslo niekde okolo ležatej osmičky. A tak prostému hovnu ako som ja nezostáva nič iné, ako vypnúť pozostatky šedivej želatíny, ktorú erudovaní kokoti tak radi nazývajú silnými slovami ako mozog, intelekt, myseľ, fifik, penis atď. a plne sa nechať unášať tou blaženou švédskou štvorkou, ktorá vyrýpe nakoniec jednej grandiózne odpudivej korporátnej psychopatke bradavicu rovno z prdele, aby si mohla posedieť v príjemne vychladenej miestnosti a využiť tak neskonale pôsobivé služby švédskeho štátneho nápravného systému a nechať si v tomto príjemne sterilnom prostredí nejakou idioblonckou alebo retardbrunetou vyrezať do tela zopár sympatických obrázkov ako je svastika, otočený pentagramček, 666 a pod. doprevádzajúc tento zážitok napr. na husliach, veď predsa inšpirácii sa medze nekladú.(15.8.2016)

 • LexBarker
  ***

  Už jsme to viděli mnohokrát, hlavní maník dá dohromady partu fachmanů a společně chtějí buď vyloupit kasino ,banku a nebo se pomstít bohatému parchantovi, jako v tomto případě. Děj nikam nepospíchá a film od nudy zachraňuje poměrně krátká stopáž. Postavy jsou napsané tak trochu s odstupem a člověk má problém s nimi soucítit a nechat se vtáhnout do příběhu. Podobné filmy jsou o pár koňských délek vepředu, ale i tak to stojí za shlédnutí.Tři hvězdy jsou skoro moc, dvě by byly málo...(6.3.2016)

 • Pitryx
  *

  No, akční, že by to bylo nějak akční, to se říci nedá. Jasně, že si musíme vyposlouchat, co všechno budou naši hrdinové s penězi dělat, až je budou mít. Love story je zde také, jak jinak. Takže když tyto nudné pasáže vynecháme, zbude asi tak 40 minut dobrého filmu s nejedním překvapením v závěru. Je to na diváka tak trošku podvůdek, ale milej. Pokud znám pointu, tak podruhé raději ne. Nota bene, že ani jeden z hrdinů mi nebyl sympatický a z Thorsonové jsem málem dostal kopřivku. Za to také plusy dolů.(6.8.2016)

 • DJ Kritik
  ***

  Podobné ako Italian job, len komornejšie. Ale i tak sa dá na to pozerať.(12.4.2017)

 • harycek
  ****

  Začátek nic moc , ale závěr výborný!(13.3.2016)

 • Saxos
  **

  Obehraná pomsta zlodějíčků ještě větším chmatákům tentokrát v severském podání. Nic moc zajímavého.(23.3.2016)

 • Majklkm
  ****

  Švédové opět mile překvapili. To že nenávidí ženy jsme se dozvěděli už v roce 2011 koprodukčním snímkem Muži co nenávidí ženy. A v roce 2015 to povýšili na vyšší level a nenávidí bohaté ženy. Vtipné, akční, mazané. Prostě švédsky super ;)(18.3.2016)

 • tosastava
  odpad!

  Čo dodať,je to blbosť až to bičom plieska(22.2.2016)

 • Tereza11
  ***

  A je to tady zas a bude to to znova, ještě milionkrát, týpek co dá dohromady partičku a hrdě vkráčej ukrást 500milionů z ´´nedobytného sejfu´´......Neobměkčilo ani že mu předtím zabily strýce... tradadá...možná vás čeká překvapení u sejfu...možná taky ne...(16.8.2016)

 • Shitonit
  ****

  Nevím, proč mi ty Švédi nějak nevoněj, ale tenhle film je docela dobrej. Pomalu se rozjíždějící děj, kterej se jen tak povaluje od ničeho k ničemu, přesto baví, chvílema napíná a ke konci něžně usíná. Vcelku jednoduchá vykrádačka všeho možnýho, která ve mě nenechala hlubší škodu, ale ani hlubší zážitek.(30.10.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace