Láska na celý život

(festivalový název)

Malé ospalé městečko, hlavní ulice, řeka a koupaliště jsou jednoho horkého léta v 70. letech dějištěm prázdninových dní, kdy Lalo a Bruno tráví čas naprostým nicneděláním. Monotónnost oněch dní naruší až příchod Lisy. O 30 let později, daleka nevinnosti dospívání, se Lisa opět vrací a se stejnou silou jako ve svých 14 letech zasáhne do Lalova a Brunova teď již dospělého života. Hrdinové filmu se snaží vrátit čas a vyrovnat se s prvním a nikdy neuzavřeným milostným příběhem. (Cine Argentino)

emma53

Málo známý film a opět jsem moc ráda, že jsem na něj narazila spíš omylem, než cíleně. Ta nostalgie a melancholično na mě padlo jak deka. Vzpomínky na léta, kdy se mládí střetává s první láskou, to je mottem Lalova a Brunova života, kteří už žijí zcela jiným úsekem svých let, ale na výzvu Lisy k setkání, se s pohnutou myslí vydají oba. Mně se na tom všem líbil i fakt, že nešlo o žádné supermany a lepou děvu, ale o normálně vypadající lidičky, kteří tomu přidali na uvěřitelnosti, jakkoliv se to zdá nemožné. A konec neměl chybu. Doporučuji. ()