Namjaga saranghal ddae (TV seriál)

• Jižní Korea

When A Man Falls In Love

When A Man Loves A Woman

Drama / Romantický

Jižní Korea, 2013, 20x60 min

Obsadit do hlavní ženské role herečku, s jejíž absencí mimiky by mohl soupeřit snad jenom medvěd, znamená srazit zážitek ze sledovaného o jeden stupeň níž. Sin Se-kyeong je chladná jako kus ledu a vůbec se nesnaží do své role dát nějaké emoce natožpak srdce. A že zrovna tady měla příležitostí, ze kterých by některá z jejích kolegyň vytřískala maximum. Ona ne. Tváří se pořád stejně a neroztaje ani ve chvílích, kdy se má smát. A když už se usmála, tak to byl tak neupřímný a falešný úsměv, že jsem jí ho nevěřila. Ještě štěstí že jinak byl seriál obsazený skvěle. Song Seung-hun byl pravým opakem své partnerky. Z jeho výrazu jste mohli číst jako z knihy. To samé Yun Woo-jin a ostatní pánové. Díky nim jsem si tenhle docela netypický příběh užila. Líbilo se mi, že v druhé půlce byla romantika lehce odsunuta na vedlejší kolej a řešily se úplně jiné zápletky, jejichž vyústění by mě v první polovině nenapadlo ani náhodou. Snad jenom ten konec. Jsem s ním spokojená to jo, ale vzhledem k ladění celého seriálu, jsem přece jenom čekala trochu jiný.(3.8.2015)

• Zíza

Tae-Sang je pěknej, kdo letí na namakaný starší týpky, prosím, koukněte se. Uvidíte ho i bez trika. Shin Se Kyung je pohledná, ale nějak jsem se nedokázala s její postavou sžít. Seriál měl pár povedených chvil, ale tak nějak jsem z toho rozčarovaná, jako by se pořád běhalo v kruzích. Tae-Sanga mi bylo neustále líto, a zároveň jsem si říkala, že je to tak trochu hlupák. Mi-Do naopak, jako všechny v jejím věku, nevěděla, co chce, až to bylo protivný. Nezanechalo to moc dobrý dojem, ani netuším, komu bych to mohla doporučit… Možná někomu, kdo by se rád podíval na trápení postaršího muže, shledání rodiny, falešnou lásku, podezření, bitky a vše zabalené v laciném obalu. Přeloženo.(2.10.2013)