Ray Donovan - Série 3 (série)

Krimi / Drama

USA, 2015, 10 h 31 min (Minutáž: 45–59 min)

Tvůrci:

Ann Biderman

Liev Schreiber, Paula Malcomson, Eddie Marsan, Dash Mihok, Katherine Moennig, Pooch Hall, Kerris Dorsey, Devon Bagby, Jon Voight, Ian McShane, Leland Orser, Jason Butler Harner, Denise Crosby, William Stanford Davis, Fairuza Balk, Shree Crooks, Alyssa Diaz, Chris Browning, Katie Holmes, Elliott Gould, Martina García, Bronson Pinchot, Ken Davitian, Brynn Thayer, Alexis Rhee, Grace Zabriskie, Skipp Sudduth, David Cubitt, Wolé Parks, Ryan O'Nan, Nikola Kent, Julia Silverman, Joseph Gatt, Char Sidney, Skyler Shaye, Wendell Pierce, Michael McGrady, Tom Bower, Christy Williams, Aubrey Manning, Jim Palmer, Austin Nichols, Brooke Smith, Aaron Staton, Cheryl Ladd, Karina Logue, Jack Wagner, Robert Rusler, Clint Jung, Alex Ball, Stephanie Pearson, Shelley Robertson, Nestor Carbonell, Bryce McBratnie, Melissa Carnell, Peter Jacobson, Stephanie Erb, Loanne Bishop, Jack Kennedy, Jayne Taini, Michael Hyatt, Hank Azaria, Jill Basey, Aharon Ipalé, Sarah Shahi, Miguel Izaguirre, Pat Healy, Brian Maillard, Donnabella Mortel, Erin Marie Hogan, Brionne Davis, Griffin Freeman, Lulu Brud, Greg Collins, Ray Abruzzo, Yelyna De Leon, Aaron Hendry, Alisha Boe, Yousef Abu-Taleb, Peter Navy Tuiasosopo, Alex Saxon, Greta Jung

Komentáře uživatelů k sérii (6)

Musím krotit své nadšení, po dlouhé době jsem pocítil ten hřejivý pocit, kdy jsem se nemohl dočkat až přijdu domů, udělám čínu, rozdělám energetický nápoj a najdu si čas pro seriál. Třetí série prostě nemá chybu. O to více mne mrzí, že jsem dojel do finiše. Konečně tu jsou i pořádné akční scény, krvavé přestřelky, krátké souboje, kde Donovan předvede pěkné chvaty, bylo to napínavé a s chirurgicky-přirozenou přesností všechny dějové linky do sebe zapadají. Raymond Donovan už není takovým pokrytcem, dožene ho svědomí a začne uvažovat, že se všim praští a nejraději by holdoval životem, aniž by si ušpinil ruce. Jenže okolnosti ho nenechají vydechnout a chtě-nechtě musí dělat to, co umí nejlépe. Mickey si taky začal s Arménskou mafií, mnoho lidí přijde o krk a odnese to pochopitelně celá rodina. Ačkoliv fandím Rayovi, tak během sledování po celé dvě série jsem si říkal, že někdy přeci jen překračuje určité morální hranice a chová se vůči všem nefér. Proto vítám změnu jeho charakteru a konečná zpověď mne sundala po emocionální stránce. Třetí série jako taková nepostrádá důvtip, působí autenticky, vítám nesmírný příval napětí s perfektní hudbou a úžasnou vizuální stránkou, z barev a krve jsem se bahnil v nadšení. Finále nejsilnější za všechny tři série. Tvůrci budou mít co dělat, aby sami sebe překonali. Mno a jelikož jsem nadopován nadšením, tak uděluji absolute review! 10/10(8.10.2016)

Třetí sezóna mě rozhodně bavila víc než ta předchozí. Pravda, čtvrtá epizoda byla pro mě těžkým zklamáním, naštěstí se ukázalo, že se jednalo o ojedinělé selhání a celkový dojem z celé řady byl u mě nakonec vynikající. Velice mě potěšily stále lepší výkony Eddieho Marsana, jeho Terry Donovan mě bavil čím dál víc, na nervy mi už nelezla ani postava Bunchyho, ten se mi tentokrát často postaral o zábavu. Scénáristé mi udělali radost návratem ex agenta Cochrana i celou rodinou Finneyových, díky těmto postavám dostal seriál nový náboj, to se to pak hodnotí.(19.6.2018)

V SÉRII 3 mne už Rayova rodina vysloveně iritovala (ženuška, dceruška i synáček by zasloužili), v protikladu s vyhrocenými pracovními záležitostmi kolem charizmatického miliardáře Iana McShanea. Někde mezi pak korzoval Mickey se svým kupčením a drogami; celkově se však seriál nikam neposouval a motal se v kruhu. 3½(15.11.2017)

Třetí série nezklamala. Zlepšila se v mnoha ohledech (akce, napětí, herecké výkony Marsana a Schreibera...), ale už by to chtělo nějakou změnu, nějaký zvrat, který trochu zamíchá s kartama. Zatím jsme víceméně na stejném bodě.(8.5.2019)

Perfektní řada, opravdu jo. A konec, wow, málem jsem se nechala zlomit. A musím se omluvit se za tvrzení, že čím delší řada tím hůře, zde je to naopak zase dokonalý soudrack, bravo bravisimo. 100%.(21.7.2017)

Prvé časti ma vôbec nebavili no keď Mick začal obchodovať s drogami a objavil sa aj Ed tak sa to pekne rozbehlo a záver bol skvelý. Soundtrack sa opäť posunul a mám pocit že je sériu od série lepší. Jediné čo ma stále neskutočne serie je Rayova otravná dcéra a vlastne celá rodina a takisto tá Bunchyho svadba ma moc nezaujala.(28.6.2018)