Opilý Terry Donovan zajde v New Yorku ke zpovědi, kde se svěří s tajemstvím spojeným se smrtí Abby. Mickey konečně Rayovi přizná, jaký na něho dělá Frank nátlak ohledně Aviho a jak kvůli tomu Bunchy sedí ve vězení. Ray se sejde s Frankem, aby uzavřeli dohodu. Frank pustí Bunchyho z vězení a Ray zabije Aviho, následně dojde i na zatčení Mickeyho, jehož se Ray chce už zbavit. Zinscenuje vraždu, záznam společně s tvrzením, že má Aviho v kufru vozu, jsou pro Franka dostačující. Vzápětí jde Frank zatknout Mickeyho. Plán mu ale překazí Daryll, který šéfa FBI zastřelí. (TV Nova)

Necrotongue

Cože? Seriál Ray Donovan se opravdu v sedmé epizodě vrátil k původní podobě? Tohle byl jediný díl z těch sedmi, kdy jsem měl pocit, že se dívám přesně na to, co jsem chtěl vidět. Nebýt Terryho sebemrskačských výlevů, klidně bych tam plácnul i pátý kousek. ()

PaTeXx

Že bych z toho byl nějak vystříkaný, to se říct nedá. Každopádně nám alespoň vymizely flashbacky a dozvěděli jsme se něco nového o Terrym. Pořád je na čem pracovat. ()