Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ray přistoupí na pracovní nabídku Sam Winslowová, požaduje ale auto, byt, kancelář i svou loajální asistentku Lenu. S Leninou pomocí zkompromituje současného newyorského starostu Eda Ferattiho, aby ve zvolení Anity starostkou nic nestálo v cestě. Mickey a Bunchy se schovávají u Mickyho kamarádky Sandy na Long Islandu. Mickey si obhlíží terén. Daryll se snaží zvládnout produkci filmu Mister Lucky a pokouší se zkrotit hlavní hvězdu, Jaye Whitea, který neustále komplikuje natáčení. Mickey se vydá za Daryllem a někam s ním odjíždí. (TV Nova)

(více)

Recenze (3)

PaTeXx 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Logiku seriálu nechápu už hodně dlouho, na to jsem si zvykl. Nic nového se nestalo, ale příští epizoda by mohla být aspoň o chlup lepší. Jestli tohohle twistu tvůrci nevyužijí, tak už nevím. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Třetí epizoda na mě působila jako hodně špatný vtip. Bavila mě vlastně jen ta část, v níž měl Ray za úkol ovlivnit televizní debatu, ale ten zbytek... Uprchlý vězeň jede autem z Los Angeles do New Yorku, nikdo ho nehledá, žádné kontroly na silnicích, vždyť měl zabít jen místního ředitele FBI, že jo. Podobně jsem to měl s Jayovým únosem, když se setmí, mají to asi fanoušci filmových hvězd jednoduché, areál bývá úplně bez ochranky... Šmarjá, to byla snůška kravin. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama