• umisk

První díl mi dovolil vytvořit si falešné naděje na kvalitní akční podívanou s krásnou grafikou. Dál už ale zůstávala jen ta krásná grafika. Karneval snad nemá žádný děj, jen hromadu nesmysných scén poslepovaných k sobě. Ale možná jsem jen po týdením rozestupu mezi sledováním epizod ztratila nit.(29.6.2013)

• Moiraine

Celou dobu jsem čekala, až se tam začne dít něco, co by zasadilo do většího rámce to, co se tam dělo, ale alespoň nějaký náznak širšího smyslu se tam objevil až v poslední epizodě. Jinak se to pohybovalo vcelku od ničeho k ničemu. Sem tam souboj, občas nějaký ten osobní problém nějaké z postav, jinak nic moc. Barevně to je vcelku zajímavé a i když jsem se úplně nerozhodla, jestli se mi ta kresba líbila nebo ne, tak alespoň za tu "jinost" to u mě dostalo malé bezvýznamné plus. Osobně chci věřit, že se za tím někde v dálce skrývá komplexní a zajímavý příběh (třeba v manze, jestli to nějakou má), ale anime mě nenavnadilo natolik, abych cítila potřebu tuto možnost nějak prozkoumávat.(1.7.2013)

Seriál, který si hraje na víc než je. Rádoby přeplácané zápletkami, ale prakticky tam žádný děj není, takže divák ani na konci neví, co se vlastně děje. Postavy jsou vesměs sympatické a zajímavé, pěkná animace, soundtrack, opening i ending. 5,5/10(6.4.2015)