Epizody(14)

Nanami Haruka a jejích šest obdivovatelů, kteří kolem ní v minulé sérii utvořili chlapeckou skupinu STARISH, úspěšně absolvovali prostřednictvím hudebního vystoupení na akademii Saotome. Nyní se tedy nacházejí na nejlepší cestě k hvězdné kariéře. Přesto ale jsou stále ještě amatéry a tak, aby se již brzy dokázali skutečně uplatnit i ve světě showbyznysu, byli svojí školou zařazeni do systému Shining Agency na podporu čerstvých debutantů, do takzvaného „magisterského kurzu". Všichni jsou nedočkaví, až se zase setkají a opět zahájí spolupráci na nových písních. Jenže aby mohla skupina STARISH úspěšně projít kurzem, musí se podvolit nařízení ředitele a smířit se s dohledem starších spolužáků, kteří mají mladším kolegům radit a pomáhat. Už od začátku je ale jasné, že si mladí muži vůbec nepadli do noty. Navíc se na scéně objevuje i princ z Haručiných snů, který je odhodlaný získat talentovanou skladatelku jen a jen pro sebe. (EMIA)

Torako.chan

Ale vážně, právě teď, v tuto chvíli, 1 minuta 40 sekund dílu 1. druhé řady Uta no Prince-sama, první píseň, první záběry...když začali tančit nevěděla jsem jestli mám plakat, nebo se smát a nebo taky blinkat. Bojím se dát znovu "play"... A taky přemýšlím má-li cenu se takhle mučit pro pár chvil či pohledů na bišíky...no, uvidíme. Po 5tém díle: Och, jak je to zářivé, ještě teď se zbavuju gllitterů z očí. Opět jsem se donutila povznést nad tu povrchnost a dotáhla to takle daleko. Ano, bišíci mi v tom velice pomáhají. Docela jsem se i nasmála. Zatím to vypadá na hodnocení jako u první série tzn. **. Po 10tém dílu: Uf uf...chvílemi to zachází až do krajnosti. Zdá se, že jsem kompletně zešílela během sledování dvou sérií tohohle STARISH projektu. D; Začínám se těšit na Uta prince Award x.x Tak jako tak se stále držím **. Uvidíme jestli konec nějak změní můj názor. A konečně konec, zvonec, japonec... Hurá! xD Mno, prostě **, víc ani rána. ()