Uta no Prince-sama: Madži Love 2000% (TV seriál)

• japonský

うたの☆プリンスさまっ♪マジLOVE2000%

• japonský

Uta no Prince-sama: Maji Love 2000%

Uta no Prince Sama 2

Animovaný / Drama / Fantasy / Hudební / Romantický

Japonsko, 2013, 13x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

• Torako.chan

Ale vážně, právě teď, v tuto chvíli, 1 minuta 40 sekund dílu 1. druhé řady Uta no Prince-sama, první píseň, první záběry...když začali tančit nevěděla jsem jestli mám plakat, nebo se smát a nebo taky blinkat. Bojím se dát znovu "play"... A taky přemýšlím má-li cenu se takhle mučit pro pár chvil či pohledů na bišíky...no, uvidíme. Po 5tém díle: Och, jak je to zářivé, ještě teď se zbavuju gllitterů z očí. Opět jsem se donutila povznést nad tu povrchnost a dotáhla to takle daleko. Ano, bišíci mi v tom velice pomáhají. Docela jsem se i nasmála. Zatím to vypadá na hodnocení jako u první série tzn. **. Po 10tém dílu: Uf uf...chvílemi to zachází až do krajnosti. Zdá se, že jsem kompletně zešílela během sledování dvou sérií tohohle STARISH projektu. D; Začínám se těšit na Uta prince Award x.x Tak jako tak se stále držím **. Uvidíme jestli konec nějak změní můj názor. A konečně konec, zvonec, japonec... Hurá! xD Mno, prostě **, víc ani rána.(4.11.2013)