Peabody

na britské lehce erotické komedie z té doby je to hodně slabé, zápletka nestojí za nic, o což ani nejde, to v jiných taky moc ne, ale ty dámy taky nestojí za podívání, takže proč. Avoid. ()

Kusko.t2

Britská šteklivá krimi komédia, v Amerike neskôr známa pod názvami “Her Family Jewels“ a “Handful of Diamonds“, nenaplnila moje očakávania. Nakoľko existuje viacero verzii filmu – softcore verzia o minutáži 81 minút a 89 minút, a hardcore verzia v trvaní 93 minút, potešilo ma, že sa mi do rúk dostala práve nezostrihaná uncut verzia vychádzajúca v remasterovanej podobe na DVD v roku 2007 zásluhou distribučného štúdia “Jezebel Films“. O to väčšie bolo ale moje sklamanie. Tzv. hardcore verzia je slabá ako čaj, porno scény dokonca vôbec neobsahuje. Kľudne s čistým svedomím by si zaslúžila označenie certifikátom Rated:15 a nie Rated:18 ako je tomu v skutočnosti. ### Grant Henry (David Warbeck) - londýnsky Don Juan a majster vlámačiek špecializujúci sa na drahé šperky, vyhľadáva zásadne iba osamelé, mladé a bohaté slečny. Rád sa totiž pri svojej nezákonnej činnosti nechá s maskou na hlave a ulúpeným šperkom v ruke prichytiť priamo pri čine pani domácou. Na oplátku, že jej niečo vzal zo šperkovnice, je ochotný zväčša sporo odetej slečne niečo dať. Tou protislužbičkou je sex! ()