Top Gear: Africa Special, Part 1 (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show / Komedie

Velká Británie, 2013, 60 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (28)

Výborný špeciál ! Okrem toho že mi bolo trochu lúto ako dorafali chlapci takú vkusnú a zachovalú Imprezu to nemalo žiadnu chybu. Zábavné, pútavé, vkusné aj keď miestami síce drobátko prehrávané ale čo, ved sú to moderátori nie herci. Je to skvelý diel. Čo viac kde inde by ste videli ako sa dá z Imprezi kombi spraviť kuchyňa a k BMW radu pät pripevniť na dvere záchod pre celý štáb po úžasných večeriach šéfkuchára Hammonda ktorých vrcholom sú deň čo deň pečené fazule?(25.1.2014)

POZOR SPOILERY ... Komentář se vztahuje k oběma částem ...Všechny speciály jsou skvělé a tenhle rozhodně není výjimka ... pro mě osobně je to asi nejlepší speciál ze všech ... a u té části dílu jak si Jeremy rozmlátil zadni sklo svým vylepšením ruční brzdy v podobě klády připevněné lanem za auto jsem se málem pomočil :D ... samozřejmě tu nechybí spousta škodolibostí, které si ti 3 navzájem provádějí v každém speciálu :) , ale že si budou řezat kusy aut jsem vážně nečekal :D ... jen tak dál... 5*(26.5.2013)

Africký speciál (obě části), pro mě asi Nejlepší díl ze všech.(16.11.2015)

K oboum částem: Nejlepší díl ( speciál ) Top Gearu. Úkazalo se že mají na to aby dál pokračovali. Jejich humor mě znova dostal. Nejlepší. Kluci ukázály proč bez sebe nemůžou fungovat a to jak ve dvou tak ve třech.(11.4.2013)

Kdyby to šlo přidám 6* za ruční brzdu!(5.6.2013)

Skvělej speciál, jako vždy. Ale nemyslím si, že nejlepší. 90 %.(20.7.2013)

Cestovatelský špeciál, jeden z najlepších. Napriek tomu, źe niektoré nápady sa opakujú (venovanie značne nepraktických / rozmerných darčekov). Po celú dobu som sa bavil, má to správnu atmosféru. Po Polar a Vietnam special asi najlepší diel. Clarksonova ručná brzda priam dokonalá, až som mal chuť to v reali odskúšať. A dúfať v lepší koniec. 9/10(24.7.2013)

Výpravné špeciály Top Gearu potešia každého, kto sem tam zatúži po dobrodružstve, ale aj každého, kto pociťuje citový vzťah k vlastnému autu :-) Toľko nádherných záberov človek nevidí ani v mnohých dokumentoch, nehovoriac o tom že všetko je to ponímané tak nejak viac ľudsky. Veď ako cestovateľka by som si asi ťažko všímala spojitosti histórie a kultúry daného územia..za ten krátky čas to proste nejde...za to by som si určite všimla otravné spomaľovacie prahy na ceste a podobné maličkosti :-) Top Gearu samozrejme veľmi prospieva aj dokonale zohratá, mierne kontrastná trojica May, Hammond, Clarkson, bez ktorej by bolo sprostredkovanie putovania jednoducho suché. Africký špeciál by si mal určite pozrieť každý, kto sa ako malý chcel vydať na výpravu, rovnako všetci tí, pre ktorých je auto viac než len zariadenie na prepravu osôb..a vlastne úplne každý, koho láka hodnotný ale zároveň veľmi zábavný pohľad do ďalekých krajín.(13.4.2014)

1 2 následující >>