Reklama

Reklama

Pod nejistým, obtloustlým zevnějškem Bruce Garretta nečinně dřímá vášnivé srdce krále salsy. Pouze jediná žena - jeho chytrá, vtipná a úchvatná nová šéfka Julia - v něm dokáže znovu zažehnout kubánskou horečku... V roce 1987 se třináctiletý přirozený talent, který to s mrštnými boky a rychlýma nohama roztáčí na parketu, vypracuje až na celostátní mistrovství mladých tanečníků salsy, kde se chystá ohromit svět svým velkým nadáním. Jenže pak se v zapadlých ulicích Londýna stane obětí šikany. Brutální incident ho připraví o všechno sebevědomí, a tak se život mladého hrdiny začne ubírat zcela odlišným směrem. O dvaadvacet let později se z Bruce Garretta stává obtloustlý a nemilovaný dospělý muž, který se utápí v sebelítosti a depresích. Pouze Julia, jeho chytrá, vtipná a úchvatná nová šéfka z Ameriky, mu dává důvod žít. Julia je však jiná liga, u níž Bruce nemá žádnou šanci. Naštěstí pro něj v sobě ale jeho nadřízená ukrývá tajnou vášeň. Bruce tak opět stane tváří v tvář svým nejhlubším a nejsilnějším vnitřním démonům. A teď musí udělat všechno pro to, aby v sobě probudil dřímající taneční šelmu, roznítil dávno vyhaslý žár a získal lásku svého života... To vše na tanečním parketu. (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (75)

JJ.Gibson 

všechny recenze uživatele

Průměr, ale příjemný. Nick Frost předvádí svůj typický anglický humor, což sice k oblibě jeho postavy Bruce Garretta stačí, ale není tam nic navíc. Chrise O'Dowda máte chuť umlátit ocelovou trubkou, velmi zdatně zahraný hajzl a pak tu máme konečně něžné pohlaví v podobě šéfky Rashidy Jones, která je dle mého názoru nejvtipnější, ale trestuhodně málo využitá! Tak nás musí těšit aspoň cameo Simona Pegga, z jeho scény vysloveně kouká slovo WTF?? :) Příběh je trochu jednodušší než ranní müsli, ale což, zkouknout se to dalo... ()

Silence 

všechny recenze uživatele

Já vám nevím... asi mám na Nicka Frosta mnohem větší nároky. Může si za to ale sám! Respektive ta komediální aura, kterou si u mne vybudoval v prvních deseti letech 21.století. Asi si nějak nepřipouštím, že v posledních pěti to jde spíš z kopce. Ano, postavy jsou fajn, ale chybělo tomu koření, které by omáčku ze supermarketu povýšilo na zajímavou a poctivě připravenou salsu. Ať se Nick nátřásal sebevíc, jeho taneční "el corazón" jsem prostě nenašel... 5/10 ()

Reklama

SaNcHeZ_cz 

všechny recenze uživatele

Cuban Fury mělo potenciál vystoupit z řady klasických romantických komedií, kde se jede především na to zaujmout lidi tancem. No, bohužel, to se nestalo. I když se nejedná o úplné fiasko, sympatické charaktery, solidní choreografie a slibné zpracování nezachrání jinak naprosto běžnou, neoriginální a ničím nezajímavou komedii. [45%] ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

No jo, mám rád taneční filmy. Ten rytmu se mnou něco dělá. Navíc mám rád Nicka Frosta i Chrise O'Dowda, i když toho raději v kladnějších rolích. Rashida je kočka, do toho trochu humoru, bohužel ne moc, a vychází z toho celkem fajn komedie, u které vás ohromí hlavně to, jak Nick Frost tančí. Ten chlap je prostě borec. Navíc mě potěšilo jedno povedené cameo. ()

Figu 

všechny recenze uživatele

Tak film je od začátku do konce stále na stejné hladině zaujetí. Neuráží, ale ani tolik nebaví. Každopádně to Frost zkusil tentokrát sólově bez Pegga (i když se museli ve filmu aspoň pozdravit) a celkem i zabodoval. Slušně mu asistoval Chris O'Dowd, který do salsy přinesl alespoň trochu vulgarismu a nechutnosti, no a také Rashida neuráží. Solidní průměr stvořený pro pohodový večer u televize s manželkou. 60% ()

Galerie (35)

Zajímavosti (2)

  • Režiséra druhého natáčecího štábu a tanečně-bojového koordinátora kaskadérů na filmu dělal Bradley James Allan, v závěrečných titulcích uvedený pod jménem Brad Allan. (Rominator)

Reklama

Reklama