Výdejna zavazadel

Baggage Claim

Komedie

USA, 2013, 96 min

• Dr.Manhattan

Romantické filmy mám rád, ale toto... nechcem uraziť fanúšikov ale Paula Patton vážne zlá. Najhoršie že po 5 minútach viete jak to celé skončí. Aj keď to sa u romantiky často stáva, ale až také priehľadné ako tu to býva málokedy... Radšej si pozrite jeden zo svojich obľúbených filmov, ktorý ste videli už X krát, ako toto.(12.3.2014)

• somme

Jakozto letuska mam rada filmy z tohoto prostredi a dost dobre vim, co takovy zivot obnasi. I zjistovani jmen hezkych chlapu podle seznamu cestujicich apod. Zadny zazrak to nebyl, ale ani to nebylo tak hloupy jako se to ze zacatku tvari. Bavili me kamaradi hlavni hrdinky,predesim roztomile zteplalej Adam Brody. Fajn oddychovka na jedno pouziti.(10.8.2016)

• Scandium

1* za Adama Brodyho! K filmu: Já osobně bych podobné filmy skoro zakázal, dosti by mě zajímalo kdo zasponzoruje takovýto počin s čistým svědomím, už samotný nápad kolem kterého se film točí: " protože si ze mě maminka pořád utahuje, že nikoho pořádného nemám a když spustí o zásnubách mé MLADŠÍ sestry, tak se jí pokusím přelstít tím, že jsem někoho potkala a vezmu ho sebou na zásnuby, čímž způsobím mámě pomalu infarkt! Aaaaaa jak dlouho scénarista tohle vymýšlel radši ani nechci vědět, nicméně protože se jedná o letušku a do zásnub zbývá 30 dní, tak začne s pomocí kamarádů hon na vysněného muže v oblacích :) Vtipné momenty se střídají s trapností v poměru 1:9 ( pro nechápavé 10% ku 90% ) Pozor Spoiler ( který je tak nečekaný až to bolí ) : Pan úžasný a nejlepší kamarád dotyčné sršící vtipem, který vždy pomůže v nesnázích s ní nakonec neskončí! ( CO ? ) Počkat, samozdřejmě že skončí, jeho úžasná přítelkyně vlastně až tak úžasná není a opustí ho! no, vyrazilo mi to dech samozdřejmě! Teenage behavior, které tu má 90% vždy potěší + na americký počin zajímavě rasově obsazeno, takže shrnuto podtrženo, po 96 úmorných minutách se budete cítit jako vítězové po uběhnutí maratónu okořeněném o snůžku hloupostí a naivity!(8.1.2014)

• lucijelucije

Myslela jsem si, že to bude docela zábavný a hlavně vtipně netrapný film, a chvíli to tak i vypadalo, ale ten závěr to úplně zabil. To že si najednou uvědomíte, že někoho máte víc, než rád, je vcelku normální věc, ale že je žádost o ruku na stejné úrovni, jako chycení se za ruce, to je trochu víc, než uhozené. Buď se koukáte na pohádku, kde se toleruje všechno, nebo se díváte na romantickou komedii, kde se více méně toleruje, nebo se díváte na totální hovadinu,která se snaží zapadat do všeho a má to úplně opačný efekt a netolerujete nic.(27.9.2014)

• kaylin

Paula Patton je krásná a zábavná, navíc tenhle film není tak prvoplánově hloupý, jak se tváří, a místo toho se jedná o celkem fajn romantickou komedii, kde je velmi snesitelný a střídmý humor. Jasně, je to vlastně pohádka o princezně, co hledá svého prince, ale proč ne. Tohle je přesně ten film, který sem tam snesete, pokud nejste přímo odpůrci romantických komedií. Na takový ten průměr si to sáhne. Aspoň si to na nic nehraje, i když nějaké té nablblé moralitě se to stejně nevyvaruje.(10.4.2014)