Way to Go (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2012, 6x30 min

Docela příjemná komedie o třech kamarádech, kteří si začnou vydělávat uspáváním staříků a smrtelně nemocných lidí. Scott pracuje na veterinární klinice a chce být veterinářem, ale ze školy ho vyhodili. Pak je tady Joey, který pracuje v domově důchodců a Cozzo, který pracuje jako opravář zařízení v rychlém občerstvení. A aby to nebylo málo tak Cozzova přítelkyně je policistka. Scott je sousedem poprošen aby mu ukončil trápení, po debatě s kamarády se rozhodně, že to udělá. Cozzo vyrobí z přístroje na shaky uspávací mašinku a Scott to jde ukončit neprve se z toho snaží vykroutit, ale nakonec to udělá. Když kluci zjistí, že se na tom dá dobře vydělat, tak si založí "firmu" a začnou společně podnikat. 65%(27.7.2013)

Dobrý nápad, který se naštěstí povedlo zužitkovat v zábavnou hovadinku, u které možná trochu zamrzí někdy až přehnaný důraz na všerůzné vztahy, místo větší porce černého humoru, která by tomuhle tématu slušela o něco víc. Docela překvapivě je seriál funkční jako celek a nejedná se jen o šest episodek založených na smrti týdne. Některé postavy by moli být méně tupé a zápletky jednotlivých dílů originálnější (doufám, že pokud bude druhá série, něco z toho se napraví), pak by Way to go mohli alespoň trochu vystoupit ze stínů jiných, známějších britcomů. .... Nebo přidat víc úchylnejch dialogů o lachtanech.(23.11.2013)

• geklon

Na ostrovech se sype jeden komediální seriál za druhým, takovou kadencí, že už přestávám stíhat. A upřímně v případech jako je tenhle je mi to i jedno. První díl byl vážně nudnej a ani jeden charakter mě nepřišel natolik zajímavej, abych ho musel v nejbližší době vidět znova. Námět funkční na televizní film o stopáži 45 minut, ale seriál víc než serii neustojí.(14.1.2014)

Britská hovädina, so zaujímavým nápadom a aj celkom dobre streleným anglickým humorom, len nech ešte to nejak dokončia alebo rozvinú, lebo mám pocit, akoby to producenti nezvládli a seriál ostane nedokončený...Budem dúfať v pokračovanie.(9.1.2015)

• - V názvu každé epizody se vyskytuje slovíčko "End", v překladu "konec". (S.Bubblegum)